Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

De1, ti i Dred ne silazite sa betlneta, a u ekipi ste imali margija koji je mega zajeban. Sa druge strane kad igram sa nubovima onda mogu lepo da igram, pre neki dan dva na dva protiv peje pobrisali smo patos s njima.

Nemoj da poredimo kako igram kad dobijem +0/-0 PSRa i kad dobijem +28/-25 :)

Shta tju kad sam gledam PSR ko svoji epeen poshto mi je kitica inache mnogo mala :/

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Sve je to lepo .. ali gde da vidim taj info kad ne mogu ni na forum njihov da odem, niti bilo shta ..

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 in /home/s2games/websites/beta.heroesofnewerth.com/inc/l1.php on line 2
Link to comment
Share on other sites

pa ako vam opet bude trebalo 30 minuta da napravite gejm i ako opet startujete partiju sa 20%-80%, onda da, izaci cu

darko retard

Taj PSR apsolutno ne znaci nista ako nije preko 1700, jednostavno svako moze da dogura do 1600+ a da nema pojma da igra, jednostavno ima srece da mu saigraci budu dobri najbolje je kad se podele ljudi po skillu jer svi ovde znaju izmedju sebe kako ko igra.

Link to comment
Share on other sites

Taj PSR apsolutno ne znaci nista ako nije preko 1700, jednostavno svako moze da dogura do 1600+ a da nema pojma da igra, jednostavno ima srece da mu saigraci budu dobri najbolje je kad se podele ljudi po skillu jer svi ovde znaju izmedju sebe kako ko igra.

Ako svako moze da dogura do 1600+ a da nema pojma da igra znaci da svako ko ima 1700 i vise isto nema pojma da igra. Sam si sebe opovrgao izjavama.

Mislim, ako je kao sto ti kazes sve do 1700 beznacajno i nije rezultat umesnosti igraca, zasto bi ondjednom preko 1700 predstavljalo umesnost i pravilo granicu izmedju skilla i no skilla?

Link to comment
Share on other sites

Taj PSR apsolutno ne znaci nista ako nije preko 1700, jednostavno svako moze da dogura do 1600+ a da nema pojma da igra, jednostavno ima srece da mu saigraci budu dobri najbolje je kad se podele ljudi po skillu jer svi ovde znaju izmedju sebe kako ko igra.

mozda ne znaci kad je 60-40 ili cak i 70-30, ali 80-20, ne moze da bude ok podela pa da ga jebes

sem toga to je bila kap koja prelila casu! 20 minuta ne moze da se napravi gejm, samo nesto kukaju i seru...ja reko ajde da vidim sta je toliko tesko i u 2 klika napravim (naravno nije valjalo jer ne znam da podesim, a i mnogo im je bilo 200 pinga)...ali niko drugi da napravi, pa onda "jao, ima practice server, ali jao, tamo nije official, hm, pa ocemo tamo, hm, hm" i tako 20 minuta, svi se kao nesto pitaju i raspravljalju...pa sto je mnogo mnogo je!

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Ako svako moze da dogura do 1600+ a da nema pojma da igra znaci da svako ko ima 1700 i vise isto nema pojma da igra. Sam si sebe opovrgao izjavama.

Mislim, ako je kao sto ti kazes sve do 1700 beznacajno i nije rezultat umesnosti igraca, zasto bi ondjednom preko 1700 predstavljalo umesnost i pravilo granicu izmedju skilla i no skilla?

Ja sam vidjao ljude koji imaju 1600 a lose igraju al da imaju preko 1700 nisam tako da nema tu sta, toliko srece niko nema :)

@Peja

:(

Link to comment
Share on other sites

Ne vredi se opterecivati ciframa. Svaku partiju odigras najbolje sto znas i vremenom ce ti doci i taj psr koji je skroz glupo definisan. Masu puta sam organizovao ceo tim, pricao im sta da rade, gde gankujemo itd.. , a fidovao sam i na kraju smo ih oprali. I evo udji u moj profile i nigde neces videti kako sam zasluzan za pobedu i ako sam fidovao.

Ceo sistem vrednovanja je baziran oko trpanja za glupi kill i to ubija draz timske igre.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...