Jump to content

Premier League 2010 !


ArktickaLubenica

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fina tekma bila..prvo poluvreme je ja mislim najgore poluvreme arsenala odkako im je venger trener..nisu umeli pas da spoje..

posle su se nekako dozvali pameti..i stvarno bizarna napadacka linija..arsavin spic a nasri i volkot poluspicevi..s tim da volkot ko da ne postoji. decko uzasno stagnira, nikako da vidim nesto ekstra od njega..

liverpul na pocetku dobar, posle su umrli..osim akvilanija svi se raspadaju

Link to comment
Share on other sites

Liverpul kad nije utrpao 2 komada u prvom, sve je bilo jasno. Fora je da su imali Alonsa, gomilu mečeva gde su vodili 1-0 bi lagano priveli kraju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Liverpul kad nije utrpao 2 komada u prvom, sve je bilo jasno. Fora je da su imali Alonsa, gomilu mečeva gde su vodili 1-0 bi lagano priveli kraju

jbg kad Torres sutne kao peder u golmana u 10 minutu i kad je sudija bio krajnje kriminalan. Gallas je napravio cist penal na sg, i na ivici 16 kad je oborio TOrresa.Traore je imao 2,3 pogibeljna faula a ni 1 nije svirao. Uopste nije bio realan rez, Dzonson naleti i izjednaci itd...Cela sezona je tezak maler

~~

Link to comment
Share on other sites

Gallas je napravio cist penal na sg

to nije penal,zbog fora koji je dzerard dao sebi,on je isao na to da sutne loptu i da ga ovaj pokupi,jer da nije uradio to bio bi cist start na loptu,sjajna odluka sudije,samo isti takav penal je sviran mutdu protiv arsenala na pocetku sezone...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa bas zbog toga nije ni svirao sada penal :)

a sudjenje,jeste u par slucajeva bilo cudno,al ne verujem da je to nesto bas uticalo na konacan rezultat,traore i galas jesu par puta prosli ne kaznjeno,al isto tako i tores za simuliranje a i ono sto je svirao arsavinu 3-4 puta za redom je lol (kada je pravio presing na zadnju linju) mozda je samo jednom bilo kontakta...

liverpul je pre svega izgubio zbog ne iskoriscavanja pogubljenosti arsenala u prvom poluvremenu i loseg stivena,koji ne lici na sebe,realan rezultat na kraju bi bio neresen,al svi znamo da se realni rezultati retko desavaju :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nisam ni ja rekao da je pool trebao da pobedi, tj jeste da je bilo 2:0 ili 3:0 kako je moglo :) ali web je ocajno sudio. Ne kazem ,svirao je Arsavinu i Maskeranu neke nebuloze... Ali realnije je bilo da pool dobije nego arsenal, ali eto, mozda je onaj isti vrac Kristijanov^^

~~

Link to comment
Share on other sites

dva retarda.

totalno nezanimljiva, cilj im je samo da se deru, tj vriste..

ovi nasi sa eurosporta su dostojanstveniji a i imaju neke fore :)

pali retarde :)

Pritom,obojica su navijachi koji su nekim nemam pojma kojim procesom izvucheni da prenose ovu tekmu.Za svaku tekmu je neki drugi navijach.Juche sam uzeo i gledao bas dosta fanzonea da bih skontao u cemu je fazon.

Ovi nashi su ipak,da kazes,profesionalci :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

RTS danas prenosi 3 utakmice direktno :D

13:42 Portsmut - Liverpul, dir.

15:55 Blekburn - Totenhem, dir.

18:25 Arsenal - Hal siti, dir.

a sutra

14:25 Volverhempton - Barnli, dir.

16:55 Vest hem - Čelzi, dir.

Inace....Zasto englezi ne igraju subotom uvece kao sto rade u ostalim ligama ?? To me je uvek zanimalo :D

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...