Jump to content

Premier League 2010 !


ArktickaLubenica

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma mali je pushach kurca,ne bi on ni igrao pored Vilshera i Ramzija,tako da me boli karina.Nek ide nek umre u mrtvom Atletiku.Jedini zhal ostaje sto nismo uzeli neku lovu ali sta da radis.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa Venger je rekao kako ima verbalni dogovor sa Meridom,ali klinja je u vishe navrata izjavljivao kako mu je san da igra na Vinsente Kalderonu i kako mu je Tores idol.Tako da ono,izgleda da od te chasne rechi nema nista..inache,ispizdeo sam kad sam video da je Arsenal odlozhen,ceo jebeni tim na fantaziji mi je bio Arsenalov...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

joj kakav si ti covek jebem ti zivot

sad ja da otvorim blog i napisem VRACA SE VIDA U SLOBODU IZ UZICA ti bi napisao LJUDI JELI MOGUCE?!!

vidis da je to neki levacki sajt, tipa sportal i tako to

:))

a i to je toliko neverovatna vest, da je to... siguran sam da bi fabregas, ako ikada ode iz arsenala, pre otisao u barsu nego u madrid

Edited by Koma2
Link to comment
Share on other sites

sto je najcrnje, iako sam svestan njihove bede i bezidejnosti, igrao sam dvojku..2.20 me navuklo nekako, reko mozda ce sad nekako da se iskobeljaju, mada kad sam video sastav osetio sam katastrofu..

kajt mi je uzeo srce sad na kraju..ali generalno, nikad nisam video toliko ocajnu igru kao ovu danas..ne zna se ko je gori..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...