Jump to content

System - Kao nekada


da li vam se svidja pesma?   

21 members have voted

  1. 1. da li vam se svidja pesma?

    • da, razbija !
      2
    • okej je
      1
    • ne svidja mi se
      5
    • ma pali bre!
      13


Recommended Posts

hej ja

chekirajte novu traku, tu je free down. a ujedno i klipchina za chekirati, pa overite,

nadam se da ce goditi vashoj harizmi i da ce da se zavrti

sve ostalo je ovde

http://www.facebook.com/pages/Systemfan-pa...86691003?ref=ts

-pozdravarchina i respectavarchina-

System - Kao nekada

http://www.sendspace.com/file/fxfnnl

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niggrola , hvala prijatelju drago mi je da ti traka godi ushima i umu i hvala na komentaru. pozdravarchina i respectavarchina iz Smedereva. One love.

Doolio ,hvala na komentaru ,nadam se da ti traka godi ushima i umu, jer po komentaru ne mogu razaznati istoimeno, (da me izvinesh) jebaga ,xe

XT3X[C]ha0s xexexe al' si direktan kao da je ovaj forum tvoja chokoladica koju pojedesh pre no shto ti pochnu chasovi vozhnje radi vishe razmishljanja i kapiranja pitanja : ,,a shto je ovo svetlo na semaforu zeleno'' ,xexexe

P.S. kezim se malo, ali ipak sam zheleo da ti dajem do znanja da u anketi kliknesh shta hocesh i da tako iskazhesh svoje mishljenje, ujedno ako ostavljash komentar na pesmu barem napishi ono shto tvoje sive celije tera na uznemirenje (ukoliko si poslushao pesmu ili mozhda samo volish da kakish) pozdrav iz Smedereva, zhiv bio.

zytherius nazhalost nije, shteta shto nisam ispunio tvoja ochekivanja... xe promashio si temu? xexe :)

elle) xexe , respectavarchina jelte , pa pazi taj izraz teshko da cesh chuti od josh nekoga ,realno, xexe.

respect = poshtovanje . respectaVARchina, skontaj medju redovima, mislim da sam ti sada otklonio sumnje u chemu je poenta. xe :)

superbad pa shto dajesh do znanja da si i super zao chovek osim super losh :) xexexexexe

ne evo sad sam ozbiljan, rokni komentar i svoje mishljenje o pesmi, nemoj ovako bezrazlozhno da troshish slova, mene zanima i tvoje mishljenje, napishi ono shto ne godi tvojoj harizmi.

pozdraVARchina i respectaVARchina iz Smedereva

i zhivi bili sto godina i ispunjavajte vashe zhivote stvarima koje vas ispunjavaju srecom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...