Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

sto se tiche runija, stvarnoje izrastao u igrachinu dobio je prostora trchi ima odlican osecaj zna da sutne jak je kao bik, ali ako se malo bolje gleda, nosiocima igre u engleskim klubovima se mnooooogo i previse tolerishe, runi pravi faul u svakom trecem duelu, metuzalem skols je povredio xy igracha svojim dilejskim starrtovima sa djonom itd itd... pocnes da pizdis jebote koliko im se tolerise

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni samo nije jasno kako fudbalski klubovi funkcionisu kada je jedan manchester u dugu od 800 milki :|

mislim ako gledamo tako ko daje njima novac kada vide da su vec u velikom dugu, ko ih finansira, gde odoshe pare..., wtf?

Nisu pare nigde otisle. Mancester je valjda prosle godine imao najvecu zaradu od svih fudbalskih klubova. Glejzer retardi kad su kupovali Mancester, uzeli su kredit i prebacili dug na Mancester. I povukli valjda sve akcije sa berze da bi oni bili jedini vlasnici.

Link to comment
Share on other sites

totalno je nebitno sto su oni zaradili najvise a kada se podvuce crta imaju dug koliki imaju, njihova matichna kompanija je duzna preko 700 miluona funti

daju basnoslovne cifre igrachima, prodaju ih za silne milione i pored svega su u sve vecim dugovima... to nikako nije uspesan biznis.... mene interesuje ko njima dozvoljava da tako posluju... mada je najverovatnije fazon ulozeno je toliko novca u njih nema sanse da propadnu daj im josh love mozda ce da zarade dovoljno da vrate....

http://www.guardian.co.uk/sport/david-conn-inside-sport-blog/2010/jan/06/manchester-united-glazers-debt

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

po meni 1 gol milana nije user, to se desava svaku drugu tekmu da se odbije od necije noge, ali Skolsov gol je cist user, nije ni hteo ono da uradi, i jos je uslo od stativu. Mada sam navikao da ih kenja, samo se pitam dokle ce vise. A lion je fino naguzio Real, gledao sam danas celu tekmu.

Gol Milana je user zato sto se iz nicega lopta prvo odbila Ronaldinju direktno na nogu i onda je iz suta pogodila igraca Manchestera i promenila pravac. Dok je Skolsov gol bio user zbog suta i odbitka, ali je akcija bila savrsena. Za kenjanje se ne bih slozio, pa koliko je samo Milan kenjalo predhodnih godina, a i tvoj Liverpool. :)

po meni nepravedna pobeda junajteda, milan ih je otkinuo vecinu vremena juche :)

Mozda je i bio malo bolji, ali daleko od toga da ih je otkinuo, pogotovo sto su im manje-vise sve prilike bile posle greske odbrane Manchestera.

kakve veze ima to shta je mancester osvajao 3 godine za redom sa tim kakvo je trenutno stanje?

shta imam da poredim celzi i everton ? ja pricam o celoj sezoni a ne o jednoj utakmici

ako mislish da sam se zatrpao u govna, slobodno pocisti, pojedi, shta god preferirash

a shto se tice proshle sezone, pade mi sada na pamet shta je uradio celzi barsi proshle godine u polufinalu a shta mancester u finalu

*edit* @peja takva kradja sigurno nece da se ponovi barem narednih 20 godina

Kakva crna razlika u klasi? Tabela je pokazatelj, a ona pokazuje da je Chelzi bolji (sa cim se slazem) u dosadanjem delu sezone, ali malo, odnosno taman za taj 1 bod... Ako pogledamo da Man igra skoro sve vreme bez odbrane i da je sezona tek prosla polovinu, rano je za govoriti ko je zasluzio pehar na kraju. Pogotovo sto je poznato da Chelziju pada forma pred kraj sezone, a da Manchester hvata formu kad je najbitnije.

Link to comment
Share on other sites

Mozda je i bio malo bolji, ali daleko od toga da ih je otkinuo, pogotovo sto su im manje-vise sve prilike bile posle greske odbrane Manchestera.

a odbrana nije deo tima ili shta? manchester greshi > znachi da loshe igraju > znachi da je milan bolji > otkinuo ih je.

nisu se videli u prvom poluvremenu :)

Link to comment
Share on other sites

A koji je vama penis? Jel ovo prva utakmica u istoriji fudbala u kojoj je pobedio tim koji je odigrao loshije? Ako jeste onda izvinite...

pa ajde onda nishta da ne komentarishemo?

Pa kako moze neko nekoga da otkine a da izgubi 3-2? :)) Moze da igra bolje, ali da ih otkine?? Hteo sam da kazem da nije Milan igrao toliko dobro koliko je Manchester igrao lose, odnosno njegova odbrana... :)

figure of speech :)

Link to comment
Share on other sites

sto se tiche runija, stvarnoje izrastao u igrachinu dobio je prostora trchi ima odlican osecaj zna da sutne jak je kao bik, ali ako se malo bolje gleda, nosiocima igre u engleskim klubovima se mnooooogo i previse tolerishe, runi pravi faul u svakom trecem duelu, metuzalem skols je povredio xy igracha svojim dilejskim starrtovima sa djonom itd itd... pocnes da pizdis jebote koliko im se tolerise

taj fazon,da ne pricam da bih runija kaznio na osnovu snimka sto je namerno nagazio Boneru.Nema sanse da ga je slucajno dva puta zakacio,narocito jer je on u pitanju.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bi mu odma dao crveni oni je bilo previse ocigledno ... jebeno mu je namerno nagazio glavu i jos ga cukno kolenom ....

"I believe he is a boy who has a big potential. He arrived at the age of 15 and we work very hard with these players to get them to a level where they are today.

"Of course, we do not believe in a player for four or five years and then suddenly stop because people say you should buy a striker. We have a line of conduct and we keep believing in what we have done up until now and we hope they pay us back."

koliko ovaj wenger ima poverenja u bendtnera pa to je neverovatno ... svaka cast coveku ...

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

nisam nesto pazljivo pratio utakmicu posto sam radio, ali ono sto sam video bilo je to da je milan bio mnogo bolji u prvom poluvremenu, dok je mancester svoju sansu trazio iz kontre. ali, kada su okrenuli rezultat, pa ne znam, mislim da su mogli do sutra da drze loptu u svom posedu. fasciniralo me je to sto su u nekom periodu oko 80.min 5min drzali loptu, milan centar nije presao, sve do one inzagijeve sanse.

LUI FAN HAL!!! AAALO

aco vrati se!

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Koja je fora sa ovom kamerom na Bajern - Fiorentina.... Nista se ne vidi lepo...mnogo me nervira

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

fan hal.

kamera je prejadna.

i imao sam jos nesto,ali sam zaboravio :)

e da,kreldrup.

i da,zasto ovrebo i dalje sudi ligu sampiona?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

opet njegova greska? :D

ahahha

ne verujem. ladno mu arsen dao sansu, da dokaze da je "bolji" od almunije, i bogami.. lepo je iskoristio :D:D

Porto goal: A quite unbelievable series of events. Sol Campbell touches the ball back to Lukasz Fabianski, who - for reasons known only to himself - picks it up. Another howler by the Gunners keeper. Indirect free-kick inside the box for Porto, and with Arsenal still disputing the free-kick, Raul Meireles takes it quickly, taps it to Falcao, who knocks the ball into the empty net. Arsene Wenger is FUMING.

[roflmao]

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Pa da jebeno prvi gol ovaj nabaci sa aut linije onako lopta srednje visine nigde nikog i on krene izletati i vidi da je ovom presla preko noge krene se vracati i ubaci je u gol, drugi,h vrati mu stoper loptu i on je uhvati u ruke i indirekt ... i gol :(

a dzabe se trudio da objasnim :D

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...