Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zdusno uz inter koji ce opet da izduva :) i milan vs mutd kao sto je hteo Bekam, mnogo zajebano prognozirati...Vrh tekme, da imamo Arenu i multiprenos pa da se gleda kao sto bi trebalo, ovako samo po 1 tekmu :) Btw LE zreb je djubre :)

ma gde ce inter da izduva,osvaja LS ove godine..nego kad mi o LS gde je tu LiverpLOL tim ja ga nevidim

Link to comment
Share on other sites

ma gde ce inter da izduva,osvaja LS ove godine..nego kad mi o LS gde je tu LiverpLOL tim ja ga nevidim

ako inter prodje celsi ja cu pojesti svoj Liverpulov dres a imam ga :) i ne lozi se jer i u ovakvom rasulu pool>inter i to na hard, ne kontas da je italijanska liga mnogo ispod engleske...Ni ja ne volim celsi, cak su mi najgroznija ekipa ali jbg igraju dobar fudbal, i oduvace inter realno...

~~

Link to comment
Share on other sites

ako inter prodje celsi ja cu pojesti svoj Liverpulov dres a imam ga :) i ne lozi se jer i u ovakvom rasulu pool>inter i to na hard, ne kontas da je italijanska liga mnogo ispod engleske...Ni ja ne volim celsi, cak su mi najgroznija ekipa ali jbg igraju dobar fudbal, i oduvace inter realno...

Jedva cekam da vidim kako jedes dres, verovatno Stivenov.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

realno, volim i ja inter, ali nisam lud..ne bi ih prosli ni da revans igraju u milanu, a kamoli ovako..celzi je ozbiljnija i jaca ekipa..jednostavno, primera radi, celzi ce tokom januara da odigra tekme sa lupam, totenhemom, vilom i mancesterom dok se sprema za inter a inter ce da naduva kataniju, palermo i udineze sa po 3-0..sto su realno ultra bedni sparing partneri..ako ne vezbas sa jakima u ligi ne mozes ni u LS da ocekujes da ces igrati dobro protiv najboljih u evropi..

i celzi i mancester ce lako proci osim ako ne bude nekih ultra iznenadjujucih detalja, tipa ne igra Drogba/Vidic a ovima se napale Milito i Pato..posto sam Eta prosle godine video protiv celzija ukupno jednom za 180 minuta nema razloga da sad bude nesto bolji..

i prognoziram bordou da ce daleko dogurati..naravno svim srcem uz ljubicaste i arsenal

Link to comment
Share on other sites

realno, volim i ja inter, ali nisam lud..ne bi ih prosli ni da revans igraju u milanu, a kamoli ovako..celzi je ozbiljnija i jaca ekipa..jednostavno, primera radi, celzi ce tokom januara da odigra tekme sa lupam, totenhemom, vilom i mancesterom dok se sprema za inter a inter ce da naduva kataniju, palermo i udineze sa po 3-0..sto su realno ultra bedni sparing partneri..ako ne vezbas sa jakima u ligi ne mozes ni u LS da ocekujes da ces igrati dobro protiv najboljih u evropi..

i celzi i mancester ce lako proci osim ako ne bude nekih ultra iznenadjujucih detalja, tipa ne igra Drogba/Vidic a ovima se napale Milito i Pato..posto sam Eta prosle godine video protiv celzija ukupno jednom za 180 minuta nema razloga da sad bude nesto bolji..

i prognoziram bordou da ce daleko dogurati..naravno svim srcem uz ljubicaste i arsenal

Na takav komentar vec mogu normalno da odgovorim, svakako sam svestan da je sve na strani Celzija, ali se ipak nadam da Inter moze da napravi neko cudo :)

A na drugoj strani mislim da CSKA moze da prodje, uz nadam se jos neki pogodak naseg bisera :)

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

gibanicin komentar i ja skroz kapiram samo ne vidim zasto bi sad morao da argumentujem sve na taj nacin kao da se ne zna da je engleska liga jaca od svih i da sem Barse i mb Reala ako se poprave niko ne moze da se nosi sa njima...Milan isto moze jer su nekako iskusni i masteri za LS, ali inter je presmesan (navijam za njih u IT) i za Celsi i MU,Arsenal,Barsu,itd...Najbolje sto mogu da izvuku je 0:0 za sta je murinjo master pa da se nadaju nekom userskom golu Balotelija ili Kambijasa :) jer ce Milita i Eta pojesti odbrana celsija...

~~

Link to comment
Share on other sites

najjaci su u italiji, i dominiraju sa pola snage, ali to i nije neki pokazatelj u odnosu na evropu..pre svega jer su milan i juventus mnogo bedni..romu i ostale da ne pominjem..

da se prvih 5 iz italije prebaci u premijer ligu, to verujem da se svi ovde slazu, inter bi se klao tamo za 4to mesto najvise, juve i milan - donja polovina tabele..uz birmingem, sanderlend itd.

da je ostao muja, uz ovu postojecu ekipu, sa snajderom (bez eta) to bi bila malo drugacija pesma..ovako - kao sto rece Zerox - najvise sto mogu da izvuku je 0-0 kuci pa da se nadaju nekoj senzaciji u londonu..

mancester moze da se pomuci sa milanom ako i dalje flecer bude igrao stopera..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

ja bi reko da je sad italijanska eto bas u tom rangu..

a milan ima vise italijana od svih maltene..pogotovu od intera kome je baloteli jedini italijan, ma kako to glupo zvucalo..mada po meni je to aps glupost ko kolko ima stranaca..bitno je kako igraju, sta me bole kurac odakle su..ni venger ne pusta engleze i fino mu ide

Link to comment
Share on other sites

ja bi reko da je sad italijanska eto bas u tom rangu..

a milan ima vise italijana od svih maltene..pogotovu od intera kome je baloteli jedini italijan, ma kako to glupo zvucalo..mada po meni je to aps glupost ko kolko ima stranaca..bitno je kako igraju, sta me bole kurac odakle su..ni venger ne pusta engleze i fino mu ide

materaci,toldo,santon etc..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...