Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da,ali je postao poznat samo zato sto je sjebo Zidana da zavrsi karijeru kao prejebeni najveci car.Mislim to sto ga ja znam kao bednika iz Perudje gde je sutirao penale,to je druga stvar :)

Meni je Simeone jednom shmeker npr. za Kina.

Realno i Maskerano je shmeker za sve te udarache,bez zajebancije,bash je pravi sashivach na tom polju.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam dal je to bilo na ovom topiku al smo se zainteresovali za onaj dres..evo pravog, bez glupog sponzora..

1005_m.jpg

20 jura + shipping..toffs

JBT JEL SALJU U SRBIJU ILI SMO OSUDJENI NA SMRT?!?!

Kupio bih sve sa sajta jebote!

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zvezda ,samo sto je njihov ruzan i nisu igrali u ls [:D]

Igraju u nacionalnom kupu,dovoljno je..hahaha

Edited by Pr0toSS

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

postoji razlika između tvrde igre (nesta, kanavaro, stam npr) i prljavih bezobraznih goveda koji idu da povrede

ako su ti ovi drugi kul, jbga, nemamo isto poimanje sporta

nesta cvrst igrac? lol

pa ni kanavaro nije

agilni dovitljivi spretni dobri igraci, da to jesu ali cvrsti nisu

stam je bio cvrst odbrambeni igrac

ne ne pricam iz fotelje, bavio sam se fudbalom 14 godina ;) i zamisli igrao sam u zadnjoj liniji ili zadnjeg veznog

fudbal je prljava igra skoro non stop, ne znam koliko vi primecujete te poteze sa tv-a (jbg ne znamo se licno), a previse je foliranja i italiji i spaniji

i porediti vrhunskog odbrambenog igraca u engleskoj i nekog u italiji, spaniji je rofl, razliciti fudbali - razliciti kriterijumi, razlicito ponasanje u odbrani

a i druga stvar drugaciji se fudbal igra, pogotovo u engleskoj, sada i pre 5-6-10 godina, sada se igra mnogo finijie fudbalskije da tako kazem pa ti potezi kina sa ove perspektive deluju rogobatnije nego tada

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dobro ali objasni mi onda zasto je esijen najbolji defanzivni vezni na svetu?

A pritom coveka niko ovde nije ni pomislio da spomene kao prljavog igracha ?

Poenta priche,ne moras biti djubre da bi igrao u Engleskoj.Pogledaj Vermelena ili Agera.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

apropo dresova sa sponzorima - ne igra liverpul gostujuce tekme bez sponzora nego je ta slika sa tekme Lil - Liverpul..a na tekmama koje se igraju u Francuskoj zabranjeno je da furas bilo sta sto ima veze sa alkoholom ili kockanjem kao sponzora - zato je i real s marsejom i lionom igrao bez sponzora..

a za vrhunskog dmf-a ne treba zaboraviti ni Jaju..postao je mnogo dobar..a nije nesto surov

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...