Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

uvek me je fasciniralo, uglavnom u negativnom smislu, kada bih video da se neko previshe identifikuje sa klubom na drugom kraju sveta, koji mu dakle nije klub iz kraja, niti igra neki nash igrach niti ih je ikada gledao uzivo pa da je sada ocaran nekim trenutkom... chill out

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa nije da je slavija prag stigla do polufinala

ako izbaciš reala, a posle i prvaka francuske koji igra odlično, zaslužuješ da igraš polufinale. što to možda nije najatraktivnije za publiku, tough shit

taj fazon,sta onda reci kad je Porto uzeo titulu ? Nikad bolja liga shampiona nije bila,a finale porto monako.Deportivo shije Milan nakon 4:1 na San Siru, Monako sabija Real i Celsi, ma totalna ludnica.

A realno i Bajern i Lion igraju dobar fudbal.

ma totalni car, toliki da je čoveka poslao u penziju. Car je ko što su i Robbie Savage i kompanija carevi

@alpha:

taj rad, lik je katastrofa igrač, ne znam samo kako nije otišao u paketu sa burazerom

Najveci car od tih prljavih careva je uvek bio Gatuzo,realno.

A Nevil je najgluplji bek u istoriji bekova,toliko precenjen igrach,mislim da je precenjeniji i od Pujola!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zna se za Argentince [:)]. Meni je ova promena bila pozitivna, cisto da me neko ne razume pogreshno. Ali mrzim ljude koje ce kenjati, a realno utakmice su bile odlicne.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

sta fali prljavim igracima? nije balet u pitanju ili odbojka

nije kao da cete udavati sestru za njih

ma totalni car, toliki da je čoveka poslao u penziju. Car je ko što su i Robbie Savage i kompanija carevi

da i?

lik je bio stena, to sto su ostali bili pickice nije bio njegov problem... nisam manchesterov fan, al lik je bio faca u domenu odbrambenih igraca... jbg to je fudbal

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

taj fazon,zato Roben i ekipa slichnih igracha podlozhnih povredama provedu mesec dana na terenu godisnje.

Jedno je da budes cvrst i besprekoran,a drugo je da budes podmukla slina.Zato je za sve njih tata bio Vijera,crno govno ili ne,besprekoran,ne mogu da se porede sa njim.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

moracu malo da pecnem, verujem da ce se malo ko sloziti samnom.

karvaljo.

meni lik neverovatno gotivno igra, covek igra srcem, bez razmisljanja ponekad, sto ga dovede u neprijatnu siutaciju (proleti uklizavanje, napravi nepotreban faul) ali uvek ide 100% u duel i pored toga sto je prljava portugalska picka, mislim da nije pokvaren, kao sto vecina ljudi sa kojima sam upao u neku polemiku misli.

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

sta fali prljavim igracima? nije balet u pitanju ili odbojka

nije kao da cete udavati sestru za njih

da i?

lik je bio stena, to sto su ostali bili pickice nije bio njegov problem... nisam manchesterov fan, al lik je bio faca u domenu odbrambenih igraca... jbg to je fudbal

Stija me je preduhitrio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislim da je jedan od razlgoa zbog koga ljudi ne podnose kina, cinjenica da je on bio jedan od poslednjih fudbalera iz one 80' radnicka engleska klasa ere, koji se bore kao lavovi, bez obzira na posledice

takodje, on nije bio jedan od onih fudbalera koji kao smradovi udaraju iza ledja dok sudija ne gleda, ili samo ko sise cimaju druge ugrace da bi ovi najebali kod sudije (materaci, kion) ne kazem, mozda je bilo takvih slucajeva, ali kin je udarao protivnike ispred sudija, samo zato sto je covek takav, strastven, zivcan, i nije ga bilo sramota da prizna ko je i da pokaze svoju licnost

i bolje sto je takav bio, a ne kao ona smradina teri da glumi nekog supermena i dobricu, a vamo prca zene svojih prijatelja, ili ko ona lesina dzerard

Edited by Koma2
Link to comment
Share on other sites

Koma, još jednom si dokazao ono što većina foruma zna, a to je da nisi baš najbistriji momak [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...