Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

ortak Ota je samo na pogresnom mestu postavio linkove i to, nije mu bila namera da me svrsta sa ovom ekipom,

nemojte da shvatite pogresno...

a sto se tice ovog kvouta, ono ne brini se brate, imam ja vec dovoljno iskustva i zdravog razuma da znam sta radim i volim,

i sta nikada necu raditi...poslusaj sve lepo i bice ti jasna poruka celog albuma (:

zanima me na osnovu cega si zakljucio da cu pre ili kasnije poceti sa tim? [8D]

ako je moguce, onda neka neki mod il tako neko prebaci linkove gde treba

hvala za podrsku

pozdrav

To sam ja sablonski rekao jer dosta ovih novih repera krene sa ok pricom i cim osete da moze neka kinta da se uzme spremni su da prodaju celu pricu i poentu o cemu repuju i naprave pesme feat Karleusha samo zato sto ce to biti mrtva komercijala i klinci retardi ce na to da se loze. Poslusacu posle ostale tvoj pesme pa cu ti malo opsirnije reci sta mislim :) ako te zanima naravno

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja sam se usro od ovog lika:

-toliko je surrealno to sto on na intermecima cuti i djuska, hipnoticki i psihoticno

-prelazi su krajnje cudni i bolesni

-atmosfera i razlika u istoj kod intermeca i strofe su jako bolesne

-nedostatak lipsynca u strofi je isto bolestan

-sama matrica dok repuje je bolesna i neadekvatna

slusam i kontam da niti mi je smesno, niti imam transfer blama ko kad gledam kursadzije, vec samo da mi je nelagodno u nekom arhetipskom smislu. strasno.

taj osecaj sam jos imao samo kod jednog spota u zivotu, onaj od missy elliot 'i cant stand the rain' ili kako se vec zove pesma, matrica je isto cudno bolesna i ona se isto cudno lomata i repuje da kod mene indukuje neku iskonsku neprijatnost, bas trip.

za one sa jeftinijim ulaznicama - ne uporedjujem kvalitet i slicno, samo sam se setio da sam imao istu vrstu organske reakcije i to jednom u zivotu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://www.youtube.c...player_embedded

obavezno odgledati do kraja/zadnjih 30 sec...

Bolesno

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je bilo, ali baciću ti bombu Sandokan je bek in d gejm [roflmao] [roflmao] [roflmao]

http://www.youtube.c...h?v=idpg-i69ywA

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...