Jump to content

Mobilni do oko ~300e


reiser

Recommended Posts

a šta radite sa Exchange nalozima ? :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne, lakiju i dr.nicku, nisam quote-ovao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i ja isto gledam da kupim novi telefon koji bih koristio za posao...nije mi losh n70 koji imam sada ali mi treba nesto bash za pisanje emaila, i eventualno neki osnovni izlet na internet. N97 mi je super ali ne bih da na njega 400 i kusur evra bez vishe tudjh utisaka nakon nekog duzeg perioda. e75 je ok, dosta jeftiniji ali ono ekranche je ne mnogo vece od ekrana na n70. Btw jel N97 ima novu verziju Symbiana ili je to samo novi ui preko starog Simbijana generacije 6. Simbijan je kao ideja dobar OS ali vec posle 6 meseci, bez ikakvog izdrkavanja ili instaliranja nekih aplikacija dosta uspori

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

http://www.benchit.rs/BenchIT-testovi/Smar...N97/Page-4.html

Odlican review. Razmisljao sam da kupim N97 u Londonu. Cekao sam da izadje neki fon od 32GB. 3GS je preskup, a N97 je 400 funti, sto je sasvim ok za all-in-one prenosnik. Al' ponovo razmisljam kolko je isplativo setati se gradom sa 400 funti u dzepu, posto mi je 2003. neki ujdo sa pishtoljem ukro 6600... Izguglajte kolko je to tad kostalo. Msm uhapsen je on, al' telefon nikada nisam video ponovo.

Od tada sam furao 6288 i popizdeo placavsi popravku displeja dva puta po 80 jura. Sad koristim old skul 6610i i puca mi resa da kupujem skupe telefone.

Link to comment
Share on other sites

http://www.benchit.rs/BenchIT-testovi/Smar...N97/Page-4.html

Odlican review. Razmisljao sam da kupim N97 u Londonu. Cekao sam da izadje neki fon od 32GB. 3GS je preskup, a N97 je 400 funti, sto je sasvim ok za all-in-one prenosnik. Al' ponovo razmisljam kolko je isplativo setati se gradom sa 400 funti u dzepu, posto mi je 2003. neki ujdo sa pishtoljem ukro 6600... Izguglajte kolko je to tad kostalo. Msm uhapsen je on, al' telefon nikada nisam video ponovo.

Od tada sam furao 6288 i popizdeo placavsi popravku displeja dva puta po 80 jura. Sad koristim old skul 6610i i puca mi resa da kupujem skupe telefone.

Pa shta onda bulaznish da li da kupujesh n97 ? :)

Link to comment
Share on other sites

Pa shta onda bulaznish da li da kupujesh n97 ? :)

Pogresno sam se izrazio. Sa jedne strane dobro je imati all-in-one, a sa druge strane ne. Zbog kradje/kvarenja i tih stvari...

Pitanje koje se postavlja je:

1. soc fon + iPod Touch 32GB (sad imam Nano 16GB, al' cu to uvaliti bratu)

ili

2. N97 ili iPhone 3GS 32GB

pa taj mu nije skup :):)

btw sad sam te video u makenzijevoj ili kako se vec zove ta ulica :)

mene il' exija?:)

Ja sam danas tu prolazio, al' ne znam na koga mislis...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ae ovako sto se tice Iphone-a jako sam zadovoljan. Mada ovde ga i nije toliko interesantno koristiti koliko u usa... sta znam imaju wifi za*ebane brzine na svakom cosku :) Smor je sto dok se ne hakuje nije ni za K

Sto se same kupovine tice taj telefon ne koshta 250e pogotovo ne 3GS kosta oko 450-500e bez ugovora

Ako imas nekog ko moze da ti donese telefon moja preporuka. Ali pazi taj ko ti donosi ne moze licno da ode i da ti kupi telefon posto ga jos uvek tamo ne mozes naci bez ugovora tako da onda navatas ti ili tvoj drugar nekog ko ima ugovor sa at&t. i da ode i kaze da taj telefon kupuje na poklon i onda ce ga dobiti po ceni od 600$ bez taksi (jbg zavisi u kojoj si drzavi) ali cini mi se da je bio oko 600$ onaj od 16gb.

Jedina mana telefona jeste baterija. I to sto se po nekad desi da se telefon is3puje pa sa 30% iscuri na 5% za citavih 10 min slusanja muzike na slusalicama :) ali jbg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...