Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

VGM draft ostaje u nedelju u 20h.

Fantasy NBA draft u nedelju u 20:45.

Čini mi se da će VGM trajati nekih 30-35 minuta, pa taman da imamo malu pauzu, ako neko mora do WC-a ili tako nešto. ;)

Kao mala najava sledi lista svih dosadašnjih pobednika.

RuR Fantasy NBA Hall of fame

VGM

2010/11 COW (vlaya sa Sezama)

2011/12 Zemljoradnici (Vića)

Fantasy NBA

2004/05 Ugrinowtzi Peasants (Lex)

2005/06 Smederevo Smarachi (Dule_Smor)

2006/07 Peja Shuput (Boriša, drugar sa basketa)

2007/08 Tonyk 77ers (TonyK, sa EndZone foruma)

2008/09 Cerak Orange Wings (vlaya sa Sezama)

2009/10 Meninblack (Ivan, Docin kolega sa posla)

2010/11 Andy & Kory (Boris, sa EndZone foruma)

2011/12 Shetachi (Walker)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Da li si siguran da ce draft biti u to vreme? Kod nas se vreme pomera u noci izmedju subote i nedelje, a u Americi tek 4. Novembra, pa moze da se desi da draft bude sat vremena ranije (ako je vreme drafta vezano za EST)...

Edit: Nvm, vidim da je sada podeseno po CET, to bi bilo to...

Edited by zuzilinjo
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Za sat ipo vremena krece draft, gl svima...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da postoji jos jedan draft... :)

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

:(

Tuzan draft za mene, ali videcemo, mozda me ukenja nesto...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije bio na draftu i tužan je zbog toga. :(

Ništa, Grujo, nameštaš tim za svaki dan u nedelji, kako bi ti svih 8 pozicija bilo aktivno ako je moguće.

Pratiš statistike slobodnih igrača i tvojih igrača i ponekad ih menjaš, kad ti se učini da bi to bilo dobro za tebe. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

RuR Fantasy NBA 12/13

Rezultati 1. kola

Ugrinowtzi Peasants 9 - Cerak Orange Wings 2

Lagano održavana prednost tokom čitave nedelje. Da bekovi Ugrinowatza nisu katastrofalno šutirali, bilo bi i ubedljivije.

kajblo 45 9 - Shetachi 2

Mixe nije bio na draftu, a kao posledicu ima 7 igrača i jednog povređenog, kao i punu klupu slepaca. U tim uslovima lagan posao za Vanju.

Bezanija Beerdrinker 7 - Andy & Kory 4

Nijanse su odlučivale u ovom duelu koji je bio zanimljiv do samog kraja.

Kaznitelji 1 - StroShow 10

Debitant u našoj ligi je najubedljivijom pobedom u prvom kolu pokazao da neće biti naivan protivnik. Docini puleni razočarali.

Žarkovo Pacers 7 - Džejson Dečak 4

Gruja se još uvek nije privikao na novu igru u kojoj se lopta ne sme šutirati, pa je Vića relativno lako priveo meč kraju.

Kabladzhije 5 - Peja Shuput 6

Prilično neizvestan meč u kom je Boriša ipak slavio nad Mendžijevim oslabljenim timom (Nowitzki).

Tabela je nebitna ovako rano. ;)

Parovi 2. kola

Ugrinowtzi Peasants - kajblo 45

Ugrinowtzi očekuju prosečan otpor od strane neiskusnog protivnika i nadaju se da mu neće prepustiti više od 3 poena.

Cerak Orange Wings - Peja Shuput

Vlaya mora da popravi utisak nakon prvog kola, a Borišina prosečna ekipa može da bude pravi protivnik za tako nešto.

Bezanija Beerdrinker - Shetachi

I Mixe i Kelt još jure pravi tim, a već sada je jasno da će meč biti zanimljiv do samog kraja.

Kaznitelji - Andy & Kory

Bez Nasha i Lovea, Kaznitelji nemaju mnogo čemu da se nadaju u ovom meču. Sve osim lagane pobede ekipe Andy & Kory bilo bi iznenađenje.

Žarkovo Pacers - StroShow

Hoće li Vića imati snage da nadjača rukija koji je u prvom kolu pokazao da neće biti mačiji kašalj?

Kabladzhije - Džejson Dečak

Mendži dočekuje Gruju i nada se pobedi koja će ga gurnuti u gornju polovinu tabele, što bi za njega biloneviđeno dostignuće.

RuR Virtual GM 2012/13

Posle prve nedelje, Vića je zaseo na vrh tabele, ali pošto je u pitanju maraton, a ne sprint, jasno je da neće tako biti još dugo. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Trokty je za sada dobio dobre rezultate od igraca sa FA liste, dok su meni neki kljucni podbacili, jos cetiri dana je ostalo, sve je moguce... :)

Edited by zuzilinjo
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

kakav sramotan izvestaj,trokty je do pobede nadamnom dosao u poslednjem danu,zahvaljujuci mom neiskustvu :c

isto kao sto ce me mendzi sada pobediti jer sam zaboravio da ubacim igudalu i losona :c

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ziru je vec stigao do pet golova,a tek je novembar.

VECERAAAAAAAAA,VECERAAAAAAAAAAA,SLAVICE SE,VECERAAAAAAAAAAAAA

CRNO BELA

ZASTAVA

SIMBOL JE

PICKETINA

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...