Jump to content

Divinity 2 Ego draconis


support

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

+1 na dooliove rechi, pozlatile se dabogda

ma da, najbolje da 3d izometrija ne moze da bude lepa... ali lol... eto prvo sto pada na pamet je drakensang i witcher... u ostalom rpg nikada nije bio o lepoti, imate toliko lepih igara da odigrate, ne morate ocekivati da svaka igra bude izgovor za rpg... ima ih i previshe i onako....

fp a pogotovo tp je smrt za rpg... davno utvrdjeno prezvakano... ovako cete imati tps sa uzasno smeshnom animacijom lika, ako pogledate youtube videcete o chemu govorim, a sudeci prema prvim utiscima aljkavom i kilavom borbom i u preteranim kolicinama, po ko zna koji put.... hiljadu puta bih pre igrao rpg iz prvog lica kao sto je bilo u deus exu nego tp, koji je konzolska govnjiva izmisljotina totalno nepogodna za mish i tast...

@brue dule je valjda mislio da ukljuchi sneak kako bi se prosunjao pored zmaja ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pokrenuo, radi zadovoljavajuce dobro *ima neki glupav sekund dok otvara menije koji mi smeta* i totalno mi ne fale englski audio fajlovi. Osecam se kao da igram JRPG neki :)

Za sada igra je potkovana sa pricom, ima dosta da se radi, borba je kao sto su rekli slaba strana ali sve ostalo mi se svidja. Treba da se odigra, nemojte da ste sisice beeee.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

jel bi mogao neko od ljudi koji je vec probao ovu igru da mi kaze sta je potrebno da je pokrenem ?

skidam nemacku verziju,ostala su mi jos 2 parta,znaci bice uskoro gotovo,ali koliko sam skontao ne postoji normalan krek,vec postoji neka cudna procedura.

koristim windows 7 (RC 1 verziju) i imam instaliran neki daemon tools prilagodjen za windows 7 .

Link to comment
Share on other sites

hvala ti puno,stvarno je sjajan osecaj dobiti ovako brz odgovor :)

samo jos jedno pitanje, iscitavao sam malo na netu da postoji fora za menjanje jezika sa nemackog na engleski. gde moze to da se nadje ?

mislim,ja znam odlicno nemacki jer ga studiram,i mogao bih sve da razumem,ali mi je ipak vece uzivanje slusati engleski u igrama...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nema isometrije, fight izgleda ocajno, a citajuci komentare ljudi koji su igrali i prvi deo prica nije nista posebno takodje. :(

Nadao sam se necemu da zameni witchera, jebeno predobra igra igrao sam je tolko da sam u jednom momentu sedeo na terasi i gledao saksije i kontao da pocnem da berem za potove...

Edited by Kshaja
Link to comment
Share on other sites

Ko hoce da igra nek koristi miniimage sa gcw-a jer nodvd crack je beskoristan jer zastita ga prepoznaje i unistava igru, tipa da ti 4000 skill poena, ugasi prodavce pa od njih mozes da kupis samo jednom jer ne dobijaju nista novo, teleport ne radi itd.

A igra je sasvim fina, pojma nemam sta si ti citao.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Шта би на крају, јел крш или није? icon_smile_big.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Probah malopre (v1.03), koji mixed bag, uf... level dizajn vrhunski, krajolici izgledaju sjajno, ali zato sve ostalo... aj kretanje i upravljanje i nije tako loše, ali ovo čudo nema nikakvu priču, nit znam gde sam nit šta radim, dijalozi glupi ko kurac, kakvo traćenje potencijala :( Žali bože 6 GB bandwidtha...

Link to comment
Share on other sites

I bre, necu da branim igru koja ima teske nedostatke ali nije bas da nemas pojma gde treba da teras. Veoma je linearna sto se toga tice, samo guras napred kroz mapu i tako pratis pricu, bukvalno te guraju u levak tj. nemas gde da ides vec tu da prodjes i tako aktiviras scenu i kreces dalje sa pricom. Ajde dijalozi, nemci su pravili igru. A igra je lokalizovana na druge jezike zato i skripi jer nije isti humor. Recimo meni se igra vise svidela na nemackom nego na engleskom po pitanju audio dijaloga, tipa onaj opiceni madjionicar i njegove rime koje zvuce urnebesno iako kad ih procitas na engleskom nemaju tu neku rimu u sebi jelte.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...