Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad citam na b92 da uefa zaseda ovih dana povodom smrti navijaca tuluza, i da najavljuje ostru kaznu za partizan...

nisam subjektivan, i mislim da bi bilo sramotno da se partizan izbaci iz takmicenja ili tome slicno...da se to desilo na stadionu - ok, ali nije mi jasno kako moze fk partizan da bude kriv za nesto sto se desavalo na drugom kraju grada?

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

bilo bi do jaja nepravedno prema partizanu, ali sigurno je da ce uefa hteti to da progura, da neko posluzi za primer. Ako izbace partizan, neka izbace sve nase klubove, realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nerealan rezultat skroz, do sad je moglo da bude 4-0 za shahtjor najopustenije.. Doduse mogli smo i mi da damo 2 gola. Onaj fejsa pitaj boga koliko paseva omasio kad treba da doda na krilo, petrovic isto nevidljiv, dijara jedini nesto radi, moreira i ilic tu i tamo. Ako udju ljajic i tomic mozda uradimo nesto, ali ne verujem... Radosavljevic katastrofa takodje, mada kao povratio se posle onih prvih 10 minuta... Da ne igraju i petrovic i fejsa bilo bi drugacije IMO, posto zajedno ne mogu da se sastave.

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

gde ste bre mogli da date 2 gola, kad ste šutnuli ukupno 2 puta, oba puta direktno u golmana? Sa ovih 3-0 da budete srećni, ugazili su vas

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

golman je bio najbolji. ima jos tremu ali bice dobar. nijedan gol nije njegov, a odbranio se za 5 utakmica. (ne, ni treci gol nije njegov)

mali stevanovic i moreira jos tu i tamo, i ljalic kada je usao. ostali rupe!! odbrana losa, ceo tim los. nemaju kondicije sa presing? ok. bar na svojoj polovini? bar u svojih 16? ne?

igrali su kao da su na treningu... namestali se, strasno. samo Moreira u ovom timu zna na prvu loptu...

a trener nam je legenda... ceo tim hoda, a on opusten. pogotovo Dijara i Cleo. kada je Moreira morao da napada njihovog golmana da ispuca...

ali opusteno, treba na nov trener i novih pola tima da nesto pokrenemo sa mrtve tacke i to mi je jasno, tako da....

Link to comment
Share on other sites

gde ste bre mogli da date 2 gola, kad ste šutnuli ukupno 2 puta, oba puta direktno u golmana? Sa ovih 3-0 da budete srećni, ugazili su vas

gledam prilike koje su realno trebali da budu golovi, napisao sam da je na poluvremenu sahtjor mogao da vodi 4-0 ali da smo isto tako mogli i mi da damo golove, da su dijara i fejsa bolje sutnuli, s'obzirom da su bili u dobrim pozicijama za sut.

edit da su nas ubili to stoji, ja to ne poricem veruj mi :)

vidi se da dule mesa prste igrali smo ZONU celu tekmu :D

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

daj bre, budi malo realan, fejsa je još i imao otvoren šut, al je dijara bio skoz iskosa i nema šanse da bi i mnogo bolji napadač iz onog mesta dao gol. Realno, moglo je da bude mnogo gore, i ovaj novi golman uopšte nije loš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa nisu banane, al partizan se nije ni borio, može ova ekipa partizana mnogo više

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...