Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

u medijima, izmedju huligana koji su ono uradili francuzu i postenih navijaca - Grobara kao i kluba Partizan se stavlja znak jednakosti!

zasto klub ne izda saopstenje u kome se ogradjuje??

ti koji su napali francuze nisu ni Grobari ni navijaci, ali to mora da se kazu klub i Grobari kao institucije!

popizdeo sam, pljulju nas na sve strane. samo da prezivi, a policija da radi posao... :(

ja se nadam da nije takav utisak u javnosti...mislim, bar ja lichno imam takav utisak

a shto se tiche igre Partizana, nisam gledao chak ni na tvu, osim poslednjih 15ak minuta, pa ne mogu da donesem kvalitan sud...ako nudla kaze da su zapeli malo bolje, verujem mu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klub je izdao saopstenje ... a sto se tice da to nisu Grobari ... gresis ...

Mogu da ti kazem samo jednu stvar , nemoj mnogo da se obazires na u92 i medije ...

ne sudim po medijama, jer su svi do jednog cigansko djubre, ali sude obicni ljudi.

na mondu slika krvavog francuza i naslov Partizan blabla??

dosta je vise da se desi nesto oko pfc, bilo nama ili njima, i da se ne ograde, da kaze "mi nismo takvi"!

ljudi u Zemunu ne mogu da shvate, a ne neki stranci.

nadam se da necemo dobiti kaznu jer je bilo daleko od stadiona.

ja se nadam da nije takav utisak u javnosti...mislim, bar ja lichno imam takav utisak

javnost odavno misli da na tekme idu samo huligani i budale, a krvavi francuzi su slag na tortu.

posto ja nisam huligan, onda moram da sam glup. :)

Link to comment
Share on other sites

neocekivano nerealan post sa tvoje strane...

ja se nadam da ce momak preziveti... uopste ne razmisljam o tome da li ce neko biti kaznjen... (a nonsens je kazniti PFC u ovom slucaju za nesto sto nema veze sa organizovanjem utakmice... ovde mogu da se kazne samo idioti koji su osmislili i sproveli akciju koja se po svom retardizmu moze nazvati urosevskom)...

Link to comment
Share on other sites

neocekivano nerealan post sa tvoje strane...

ja se nadam da ce momak preziveti... uopste ne razmisljam o tome da li ce neko biti kaznjen... (a nonsens je kazniti PFC u ovom slucaju za nesto sto nema veze sa organizovanjem utakmice... ovde mogu da se kazne samo idioti koji su osmislili i sproveli akciju koja se po svom retardizmu moze nazvati urosevskom)...

zasto?

uefa je bas blago kaznila za nerede u mostaru koje su poceli domaci navijaci, njihova policija nastavila, a organizator je jako dobro isplanirao i realizovao celu pricu. zato se plasim reakcije uefe, a ni tada klub nije se ogradio niti stao iza navijaca.

klinci koji su mislili da grade karijeru na tribini, napadajuci turiste, napravili su veliku stetu i Partizanu i Grobarima, pa i gradu i Srbiji. da si Francuz, jel bi dosao ovde posle naslova iz njihovih novina "horor u beogradu", izjave francuskog ministra policije u vezi sa napadom, a i Grobari koji ce ici na revans ne mogu da ocekuju bas prijatnu dobrodoslicu.

pa juce Dacic kaze "njegovi roditelji nijednom nije pokazali ljutnju i bes prema Srbiji zbog napada". tako i treba, nismo svi takvi, ali i sam znas kakav imidz Srbije u svetu.

decko i da prezivi, ce imati trajne teske posledice!! zbog cega?

huligani napadaju gsp redovno. zato se pola linija prekinu kada je neka tekma. itd. itd.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim iz nekih izvestaja, lepo smo igrali sto mi je trenutno bitnije od rezultata...

Hocu da kazem da je sramota broj gledalaca na jna...prvo 13k za tuluz (iako su karte, istina, bile skupe), sada 4-5k za voshu a u smederevu 8-9k...nikako mi nije jasno da ne moze da dodje 10k ljudi na stadion...ljudima iz beograda odlazak na utakmicu oduzme da kazemo najvise 2.5h, dok meni iz smedereva npr koje je na 40km udaljeno od beograda oduzme mnogo vise, a da ne pominjem za navijace iz udaljenijih gradova...

ako na marakanu moze da dodje 25k ljudi protiv rada, a mi ne mozemo ni 10 protiv vose, onda tu nesto nije u redu...

Edited by vlada`

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

mediji su cigansko djubre na to sam mislio...

jesu. pogotovo sport ciji je glavni urednik ciganstura.

Sport i Zurnal jesu cigansko djubre

upravo.

Sarmo, verovatno je decko mislio na Cigane, odnosno Rome a ne na navijace Zvezde.

kada kazem Romi, mislim na Rome. ;)

Dobili smo Voshu 1:0, strelac Brana Ilic....jako bitna pobeda.

Chuo sam i da je igra bila na mnogo boljem nivou nego inache, shto posebno raduje.

bitna pobeda to stoji.

bio sam, video sam nista novo. taman pocnem da hvalim Plavog, kada ono paja. za prvih 15 minuta super, ostatak igre - losa. znam da su umorni i psihicki pali posle Tuluza, ali za par igraca nemam opravdanje.

Fejsa se krio lopte, Petrovic hodao kao da ima motku u dupetu, Dijara od pocetka sezone ne lici na sebe tj. ni ne trudi se, Mladen Bozovic se glupira i nema komunikaciju sa odbranom isto celu sezonu(ubaci Darka, jbt), Ljaljic je vec u Mancesteru i cuva se, a ko je dao Tomicu toliki kredit ne znam. on odavno davi loptu, nema centarsut, a ipak je on bio prvo resenje Stevanovica (dobjiao loptu po levoj strani), pre Lomica koji je, po meni, bolji i kompletniji igrac od njega. opet, po meni, samo klupa njega moze da izleci!!

promasili smo jedno 5 zicera, zamalo da nas stigla kazna, ali Brana je cudo. on i mali Stevanovic su bili najbolji na terenu. Lomicu samo treba dati sansu ispred Tomica, a i Kleo je sve bolji.

moram da pohvalim golmana Vose, koji je spasio 2-3 cista gola.

idemo dalje, u sredu Indjija, za vikend BSK...

edit: gledanost? dva najbolja tima Srbije iz prosle sezone ne mogu da okupe vise od 5 hiljada u nedelju po lepom vremenu...

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

jesu. pogotovo sport ciji je glavni urednik ciganstura.

upravo.

kada kazem Romi, mislim na Rome. ;)

nismo se razumeli... zaboravi... ja sam mislio na dnevno-politicke novine i dogadjaje koji uopste ne bi smeli da imaju prostor u nekom sportskom casopisu...

a za sport i zurnal vam verujem, ako tako kazete... zaista ih ne citam...

Link to comment
Share on other sites

I treba. Treba grobari na sledecem medjunarodnom mecu da naprave veliku zastavu kojom osudjuju ove huligane koji su tukli francuza. Avaj, to se najverovatnije nece desiti :(

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...