Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pff, nema vise duse u mladim generacijama..

ostadose samo neki emo tripovi, nista tr00!

cak i u kst-u ima mladjane dece koja dolaze na devedesete :(

Edited by shad2

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Вуду је стварно у депресији. :(

Не бих да звучим у фазону "Београд Београђанима", али стварно WTF?! Што је најгоре стварно јебеш младост/одрастање уз сплавове и FB.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest orangutan)lom

Што је најгоре стварно јебеш младост/одрастање уз сплавове и FB.

To ne mora biti deo tebe. Ne moras imati nalog niti ici na splavove, ima dovoljno normalnih ljudi koji nisu u tom tripu.

Link to comment
Share on other sites

Guest orangutan)lom

Ne mora da znaci, to je iz tvoje perspektive. Znam ljude koji splavove ne uzimaju za ozbiljno vec izlaze tamo zbog provoda i sutradan i ne razmisljaju o tome. Opusti se i pusti druge da se zabavljaju kako vole. Ne znaci da ce od njih biti losi ljudi jer to nema veze sa muzikom koju slusas.

9634_141527524220_570274220_2617273_7077462_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na Ambise, Blejvočeve i tako to :D

Ta kultna mesta su u drugoj sferi muzike...mislim kapiram da pravish lol, al meni bash i nije neshto :/ Bolje je prichati o tome kako tje ta kultna mesta postati jedina kultna mesta jer u novim generacijama stvarno nema dushe za alternativnu muziku...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ostaje nam skc living room

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...