Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro jutro...

jos 8 radnih dana pa odmor....kakva sranja mogu sve da se dese u tih 8 dana...strepim svaki dan...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

muci me nesto, pa da pitam dragi rur. danas sam po ko zna put isao do aerodroma iz pravca autoputa, i po ko zna koji put video gomilu ljudi kako bleji oko parkiranih kola pored puta blizu aerodroma. u cemu je velika misterija? placa se parking?

Vecina njih su spotteri a.k.a. posmatrachi aviona i oni koji se nakache na frekvenciju tornja pa slusaju komunikaciju sa letelicama.

Link to comment
Share on other sites

ako stvarno necesh da registrujesh, morash da odjavish auto u roku od mesec dana...ako to ne uradish izadje te puno skuplje kada ponovo registrujesh

Znam, razmishljacu se jedno mesec dana ko prosle godine i onda cu poslednji dan sve registrovati [8D]

Link to comment
Share on other sites

Коначно нашао на нету целу дискографију логопеда , и сад уживам у дотичним виртуозима и пишем неке радове небулозне, после фудбалица нека :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

videh ovo ale, 900 jura nisu neke pare, al je bolje nego plata pocetnika ovde, plus smestaj i ostalo...al treba otici u jebenu libiju, jel ste videli kako su prosli oni bugarski doktori i sestre sto su osudjeni na dozivotno...mislim ok, ako su stvarno uradili to sto jesu, zasluzili su dozivotnu, al koji normalan lekar bi nekoga namerno zarazio hivom...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

videh ovo ale, 900 jura nisu neke pare, al je bolje nego plata pocetnika ovde, plus smestaj i ostalo...al treba otici u jebenu libiju, jel ste videli kako su prosli oni bugarski doktori i sestre sto su osudjeni na dozivotno...mislim ok, ako su stvarno uradili to sto jesu, zasluzili su dozivotnu, al koji normalan lekar bi nekoga namerno zarazio hivom...

Realno Dule, sta ti fali da prihvatis ovo? Sta ces bolje za pocetak nego sve ono nabrojano, plus tu je i faktor avanture, mislim otici u Libiju da radis je po meni izazov pravi za doktora-pocetnika. Nov kontinet, nova sredina, nova iskustva... Ja bi ovo prihvatio na keca.

ps.  Jesi gledao http://www.imdb.com/title/tt0455590/ :D

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...