Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

treba sad da idem kod drugarice na rodjendan u 21., a nemam kesha ni alkohol neki da joj kupim.

koji sam broke. :/

Pa ti, blago meni, nadji posO

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Jebote danas sam bio u Koloseju da gledam Mamurluk u Vegasu

Da ne pricam o filmu (koji je fenomenalan), primetio sam jednu vrlo interesantnu stvar

Koliko nekulturnih i debilnih ljudi idu u bioskope pa to je strasno, jebote ko da su dosli iz nekog pizdinca i prvi put seli u bioskop

Riba jedna sedi u poslednjem redu par mesta pored mene i smeje se onako iritantno i glasno na SVAKU JEBENU SCENU I RECHENICU U FILMU JEBO MATER SVOJU

I to onako bas glasno i retardirano, ceo bioskop cuti ono, nista smeshna scena, i ovaj glavni glumac mrdne nesto prstom a ona UMIRE UMIRE na sav glas

Retard riba jebote koliko me je samo smorila, i to ne samo mene nego pola sale

A tacno joj se po faci vidi da je nevaspitana seljanchura, kad joj je jedan lik rekao da se malo smiri ona mu je samo "boli me kurac" i nastavila da se cereka, bash je ono tipichna selja sponzorushica, njoj je komplikovano da gleda i onu zmijicu na mobilnom telefonu kad igra

Tri reda ispred nje neki ljakse komentarishe svaku scenu na glas, kao da nam preprichava u stvari sta se desilo, recimo zove zhena jednog lika u filmu a ovaj retard se dernja AHAHAHAHAHA JAO DA PA SAD GA ZHENA ZOVE JEBOTE DA HAHAHAHAHAAAH DO JAJA MATORI HAHAHAH

My advice svima:

Ne idite u bioskop da gledate komedije, sve ostalo moze, komedije nikako, pogotovu ovaj film. Toliko je smeshan i dobar da je prosto greota da vam sjebe neki retard

Link to comment
Share on other sites

jbg prvi put u zivotu su u bioskopu verovatno :D

odoh da spavam svaki dan je awesome dan chim ne mora da se uchi \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...