Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jao kad matorci ne znaju gde tje oni odo u bitef na loco, jednostavno strasno :)

elem, moram da idem do faksa da zavrsavam neku papirologiju, taman da pobegnem od monitora

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ah, znam, slusao sam loco 2-3 puta zimus...perpetum mobile pravi nesto duze pauze...mada, nisu lose svirali (osim sto su malo forsirali rahmetli MJ-a, a i Moloko nije bas zvucao kako treba) :)

Ali da ima ribetina, jao, jao....:D

ja nijednu ribetinu u bitefu nisam video [:D]

jao kad matorci ne znaju gde tje oni odo u bitef na loco, jednostavno strasno :)

pa ti zovi na neshto drugo umesto shto se pravish pametan

Link to comment
Share on other sites

Jebem vas...

Znaci oko mene je bilo jedno 5 koje bi pobedile u Klinke topicu na "keca" :)

Jos pride nisu izgledalo "ziljasto" nego, onako fino obucene...vidi se da su dobra deca :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dobro sto se ljutis, evo sad si mi prelep - idemo gde oces :)

;)

Jebem vas...

Znaci oko mene je bilo jedno 5 koje bi pobedile u Klinke topicu na "keca" :)

Jos pride nisu izgledalo "ziljasto" nego, onako fino obucene...vidi se da su dobra deca :D

nishta, moracemo zajedno da idemo, ovako sve neki zilj kad ja odem [:D]

Link to comment
Share on other sites

uf, perpetuum mobile je krsh totalni, bolje da ste ishli u petak na loco ;)

Slusao sam Perpetuum kod nas u Djardinu, a cao sam i taj Loco negde cini mi se i Macao bend (koji je u Braunu drljao). I najbolji od svih mi se cini Macao, zbilja.

typo

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

Macao jeste najbolji od ta 3

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Slusao sam Perpetuum kod nas u Djardinu, a cao sam i taj Loco negde cini mi se i Macao bend (koji je u Braunu drljao). I najbolji od svih mi se cini Macao, zbilja.

typo

1. Makao

2. Loco

....

....

pa idu ostali bendovi :)

Link to comment
Share on other sites

ahhh yeah vratih se iz tunisa...

bilo iznenadjujuce super sa devojchurkom :) (super smestaj, super klopa, super plaza, super provod-dobra mesta za izlazak u susu, i super devojka naravno :))

povratak je smorio jer smo cekali jebeni jatov let citavih 5 sati na aerodromu u tunisu, pa je povratak od hotela do sha trajo 12 sati lol, stigao kuci u 9 ujutru kafenisao ceo dan a onda na rejv parti u subotu do 6 ujutru, bilo odlichno, vikendica pored save 300-400 ljudi u prirodi, juche ceo dan kunt i domaca klopa u izobilju :P

danas na poslu havarija, pola ljudi na odmoru :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e dz kakva je temperatura :D ja dans putujem u tunis hahahhaa

hehe 32-37, s tim sto pirka prijatan vetric, taman da se ne znojish ko svinja do gulish pivo na plazi :D

ako si blizu susa, bora bora i bananas mesta za eto ono kao neko zezanje i provod

super im je fora u tim klubovima sto uvek imaju jednog crnca kojeg su nahvatali da lupa po tamtamu :D i onda on kontrirao afro ritmom dj-u, i onda se uvek pojavi neki ludi lokalac koji dohvati neke ogromne daire sta su vec i onda i on krene onaj muslimanski ritam... sve u vemu veoma zanimljivo :D pivo jeftino kokteli su ok

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hehe 32-37, s tim sto pirka prijatan vetric, taman da se ne znojish ko svinja do gulish pivo na plazi :D

ako si blizu susa, bora bora i bananas mesta za eto ono kao neko zezanje i provod

super im je fora u tim klubovima sto uvek imaju jednog crnca kojeg su nahvatali da lupa po tamtamu :D i onda on kontrirao afro ritmom dj-u, i onda se uvek pojavi neki ludi lokalac koji dohvati neke ogromne daire sta su vec i onda i on krene onaj muslimanski ritam... sve u vemu veoma zanimljivo :D pivo jeftino kokteli su ok

Vidis dvinity, ovo se zove full review, 4 recenice, a sve rekao ;-) Skillz0r!

Mada realno, mogle su da ostanu samo ova za klubove i pivo! :D

Link to comment
Share on other sites

au kako mi je loshe ...

zabo do 4am sa drustvom i onda ujutru na fax na upis ocena :((((

kako se raspadam..

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

kako jebe kevu pita sa zEljem u hleb&kifle pekari, ono je neverovatno. nisam mislio da u tom mekdonalds mestu ima išta jestivo, al eto, danas sam se iznenadio baš.

nishta, moracemo zajedno da idemo, ovako sve neki zilj kad ja odem [:D]

šta ti imaš protiv zilja?!

ne moguce :O

:((

Link to comment
Share on other sites

hleb i kifle su vrhunska pekara. omnomnom

1. Cipiripi bend

2. Makao

3. Loco

....

....

pa idu ostali bendovi :)

[:0]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...