Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vudu je na selu, prca seljanke i bere maline!

nego, objasnio sam kiliju kako da prca volonterku na univerzijadi. to je to, sad će da pređe život, kili car.

lol sveca mi volontira na univerzijadi, odo da joj bacim immunity

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

vudu je na selu, prca seljanke i bere maline!

nego, objasnio sam kiliju kako da prca volonterku na univerzijadi. to je to, sad će da pređe život, kili car.

ivan car :D

lol sveca mi volontira na univerzijadi, odo da joj bacim immunity

ne treba nista da bacas samo joj daj da ponese tvoju sliku gde se mrstis

Link to comment
Share on other sites

a ne nego ce da kupi air max mozda.

pocinjem ozbiljno da se plasim za svoje zdravlje zbog meksickog gripa. kad god se neko zakaslje u dc-u, odmah se napravi krug oko njega. a i stvarno nije za shalu. od rurovaca sam za sad videla samo lakija dok sam bila na radnom mestu =)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

od rurovaca sam za sad videla samo lakija dok sam bila na radnom mestu =)

Počinju ljudi često da me viđaju u Delta City-ju i Ušću, konačno da se isplati to što tamo visim svaki dan!!!2

A ova Univerzijada što je raspad od organizacije, svaki put kad tamo treba da odem muka me uhvati.

Link to comment
Share on other sites

Zapio se u kafani jer je oratak mnogo izbacivao ture zato sto ga riba ostavila. Jesam svinja.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sad se vratio sa neke zurke na Karaburmi. Nisam mogao da verujem koliko je Karaburma depresivan, narkomansko-klosarski kraj. Neosvetljene ulice, shuma koja opasava zgrade izgradjene u najboljoj tradiciji bugarskog soc-realizma 60tih, chopori pasa i za vrhunac neki smarach koji je je mene i devojku sa kojom sam se vracao smarao tako sto je skoro kilometar polako vozio pored nas sa spustenim staklima, sentish muzikom i komentarima "mesec, vi, moja muzika - romantika"....onajceo kraj je raspad.Moja Bataja i ostala sela poput Mirijeva, Kumodraza, Zarkova itd su /\ /\ova za Karaburmu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...