Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sa snimka se lepo vidi da je problem nastao jer mu je ova zapisala nesto u dnevnik, a ili nije htela da mu kaze sta ili mu je rekla pogresno. Nije izgovor za njega ali mega fail pedagogije koju je kao polozila na uciteljskom ... U svakom slucaju do jaja saban i uzasna profesorka ... de ces bolji kombo ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Погледајте коментаре, кажу људи да су је и раније генрерације тукле и качиле на чивилук у подруму да виси. :))) Значи, жена је зло у најави. Иако сам против било које врсте насиља има стварно неких професорки и професора (мада сам већином имао искуства да су професорке те које су фрустриране). Лепо се види да је она њега ударила прва, мада је и он шабанчина тешка, вероватно и јанпи и нашао да се иживљава над јадном женом. Видим у коментарима такође, као згражавају се што нико не скочи жени у одбрану. Постоје два објашњења за то, или је овај мамлаз толико опасан да нико не сме да му се супротстави (што ми баш и не изгледа реално) или је професорка толико говно да је овај тип уствари урадио исто што би већина њих желела, али нема муда. Ако неко треба да смири те предаваче што на незрелој деци лече комплексе, онда су то баш најискомплксиранија од те деце. :)

ti si decko debil

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa jeste stavio si smajli :D ali si posle napisao vidi se da je profesorka zlo :D pa kazes ne opravdavas al onda kazes i da ima isfrustriranih profesora :D:D pa mu dodje kao zasluzila je :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Кад тако погледаш онда не треба да се буним за оно дебил. :Р

Шалу на страну, имам друга који је ишао у ту школу, каже да је једва имао два, али да је, без обзира на то, професорка погана, овако сама по себи.

Узгред, написао сам и да је овај мали шабанчина. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ne mora da znaci da je profesorka normalna, posto normalna osoba bi iskulirala situaciju na drugi nacin. A za njega je evidentno da je rotard, dakle ne branim ga. Samo me zanima, jel tesla u beogradu ili u nekom drugom gradu? Nisam gledao komente.

ot: Jebeno do jaja kako je o'ladilo vreme malo.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

A i ta zena stvarno ne znam sta je pokusala ono sa rukom, lol.... prdprd... Лепо се види да је она њега ударила прва... prdprd

Ne mogu da verujem sta citam ovde.

Ja ne znam da li je ova profesorka dobra osoba/profesor il' ne, te mi ne pada na pamet da ulazim u takve rasprave, ali ne mogu da kazem da sam iznenadjen sto je reagovala tako kako je reagovala. Zamisljam samo da sam ja bio u njenoj malecnoj kozi dok mi onoliki bilmez ne dozvoljava da prodjem pored njega, adrenalin bije k'o lud, noge klecaju... jos kad joj je scepao dnevnik videlo se da je pukla pod pritiskom i da je samo 'tela da ga otera, zato i onako manijakalno "udaranje" po njemu.

Sta je trebala da uradi? Da mu otme dnevnik ne moze, da ga zamoli lepo "ajde sine, pusti" ne moze, da je fejlovala pedagoski, sto kaze Mohi, verovatno jeste, ali eto, nasla se u situaciji da joj klipan otima dnevnik na casu cime gubi bilo kakav autoritet u ucionici, ako ga je i imala u nekoj formi uopste.

Ako je ona los nastavnik itd., to se da ustanoviti pri drugim prilikama i u drugim situacijama, al' nemojte samo da serete da to moze da bude ikakav olaksavajuci faktor za njega, ili da je ona "prva pocela" jer je reagovala kako je reagovala, ro fl. On je prvi poceo kad je oteo dnevnik, a onda je bilo ocigledno ka cemu to vodi.

Zena se usrala za zivot. Kretenu treba polomiti obe ruke i noge i skloniti ga iz civilazicije, za bolje nije.

A skola je ,da, iz Sremske Mitrovice. Mada ne znaci ni da ova, da kazem nekad moja, iz Beograda nije propala gadno, samo ne ovoliko. A mozda i jeste, samo je nema na jutjubu. A mozda i ima.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem sta citam ovde.

Ja ne znam da li je ova profesorka dobra osoba/profesor il' ne, te mi ne pada na pamet da ulazim u takve rasprave, ali ne mogu da kazem da sam iznenadjen sto je reagovala tako kako je reagovala. Zamisljam samo da sam ja bio u njenoj malecnoj kozi dok mi onoliki bilmez ne dozvoljava da prodjem pored njega, adrenalin bije k'o lud, noge klecaju... jos kad joj je scepao dnevnik videlo se da je pukla pod pritiskom i da je samo 'tela da ga otera, zato i onako manijakalno "udaranje" po njemu.

Sta je trebala da uradi? Da mu otme dnevnik ne moze, da ga zamoli lepo "ajde sine, pusti" ne moze, da je fejlovala pedagoski, sto kaze Mohi, verovatno jeste, ali eto, nasla se u situaciji da joj klipan otima dnevnik na casu cime gubi bilo kakav autoritet u ucionici, ako ga je i imala u nekoj formi uopste.

Ako je ona los nastavnik itd., to se da ustanoviti pri drugim prilikama i u drugim situacijama, al' nemojte samo da serete da to moze da bude ikakav olaksavajuci faktor za njega, ili da je ona "prva pocela" jer je reagovala kako je reagovala, ro fl. On je prvi poceo kad je oteo dnevnik, a onda je bilo ocigledno ka cemu to vodi.

Zena se usrala za zivot. Kretenu treba polomiti obe ruke i noge i skloniti ga iz civilazicije, za bolje nije.

A skola je ,da, iz Sremske Mitrovice. Mada ne znaci ni da ova, da kazem nekad moja, iz Beograda nije propala gadno, samo ne ovoliko. A mozda i jeste, samo je nema na jutjubu. A mozda i ima.

Dobro, de. Napravi nas kao da branimo idiota. Zena je mogla da mu da jebeni dnevnik i da to nekome posle prijavi? Makar mi to sad izgleda logicno. A 'tesla' u beogradu nije nista daleko od ovoga, mozda jos nije bilo ovakvog fizickog nasilja, ali kakvih sve debila ima, nije nemoguce.

@alpha: Trebalo je da odes na lejditron. Nisam bio, ali ne verujem da moze da bude fejl. ;)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

cela noc nije mi prodje u rage-u :(

idem da spavam mozda smirim zivce :(((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, de. Napravi nas kao da branimo idiota. Zena je mogla da mu da jebeni dnevnik i da to nekome posle prijavi? Makar mi to sad izgleda logicno. A 'tesla' u beogradu nije nista daleko od ovoga, mozda jos nije bilo ovakvog fizickog nasilja, ali kakvih sve debila ima, nije nemoguce.

Necu da ulazim u dalju prichu, napisao sam gore komentar o ovom retardu. Samo da dodem, svakodnevno prolazim pored Tesle i kakvih sve teletabisa(© Mohi) nisam video, ono je strashno, mada, serem i ja, slichne ljude vidjam i kad prodjem pored Gimnazije koju sam ja pohadjao. Strmoglavo i veoma brzo idemo u kurac! ;/

.

Link to comment
Share on other sites

je li ??:D buraz ti neki opaki basketas ?:D

pa ono, onako, zavisi s cim poredis, profesnal jeste, al mostly ide po tim street turnirima i uzima sa ortacima...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Zena je mogla da mu da jebeni dnevnik i da to nekome posle prijavi?

Pa, da, slazem se, to bi bilo najpametnije, al' ko zna sta je zena tad imala u glavi; kapiram da nije ni razmisljala o toj opciji, 'tela je samo da ga skloni od sebe i dnevnika. a verovatno je mislila da nije TOLIKI idiot da krene na nju. Zajeb. I sry, nisam 'teo da izgleda da ikoga optuzujem za nesto. :)

lejditron(lol nikad cuo)

Lol vaistinu. :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...