Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

opa, izgleda Kaka ipak ide u Real, kaze Galijani da je sve dogovoreno "samo" se cekaju licni prihodi Kake i prava na imidz.Celsi ponudio 73,5 mil funti sto je i vise ali kao odbijeni su, samo mi nije jasno zasto jer je ponuda veca od Realove a kao razlog prodaje se navodi finansijska situacija Milana...Smesno...

chelski nije nista ponudio

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

milan je smesan realno..

nije to situacija kao s ibrom koji ZELI da ode i koji pricha o novim izazovima..i opet ovi cine sve da ga zadrze..

kaka neprekidno kuka kako oce da ostane i da kara u milanu ali silviju je novac popio mozak..mada je izgubio dosta kesha prosle god bez lige sampiona..al opet, najbolji igrac se ne prodaje nikako..

Vilja i forlan kapiram sigurno menjaju klubove..vilja pogotovu, da bi valensija imala za budjav lebac..

Blumer Elano in negotiations with Inter

nja..oslabio je..nisam nesto odusevljen ovim transferom..ove godine kad god sam ga gledo bio je prilicno jadan..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

ako ode Eto u City (gde ce otici samo zbog para jer ni trofeja niti golova u premijer ligi nece videti posto nije taj tip igracha za englesku), sa chim ostaje Barsa? Anrija su polujavno prodavali vec tri meseca...da se ne sprema neko iznenadjenje sa recimo Viljom?

pa valjda ibra...

a zagrizli su i za benzemu, al izgleda da ce on ipak u mancester!

vieri u atletiko paranenseu!! to mu je 14. klub u karijeri, CAR!

Link to comment
Share on other sites

Birmingham City have broken their record transfer fee in preparation for their return to the Premier League by bringing in Ecuador striker Christian Benitez, described by the club as "one of the hottest prospects in world football", for a fee in the region of £9 million. :D ko je taj ?

btw jeste da navijam za Inter ali kontam da ne bi bilo toliko lose da se Ibra proda za neke dobre pare i dovede u zamenu jedan kvalitetan spic,ali kontam da ce ostati u Interu barem jos narednu sezonu.

nego za Vidica se tuku Barsa , Milan i Real M. , isto kazu da ce Adebayor i Gallas iz Arsenala 100% i da je Arsenal blizu potpisa sa Thomas Vermaelen iz Ajaxa, a da su za Dzeka zagrizli Man City i Chelzi

Mislim da ce Ribery sada ostati u Bajernu posto su se ovi dosta pojacali za narednu sezonu , a jos najavljuju transfere ,mozda Van Der Varta i Snajdera iz R.M..

Stiv Bruce menadzer Wigana preuzeo Sunderland

Danijel Pranjic presao iz Heerevena u Bayern M. :s

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

Aston Vila juri Hleba za oko 11 milki... Uzeo dechko titulu LSH ni kriv ni duzan i sad tje da ode da se igra malo, za promenu ;)

Arapi iz City-ja bi Henry-ja :) JA, i dalje, slepo verujem da tje se vratiti u Arsenal ;) (ne citirajte me, pustite me da sanjam) ;)

Link to comment
Share on other sites

Prochitah zanimljiv trach... Arsenal je zainteresovan za Bufona (hah, ko nije?) i Chielinija... Iskreno... Bufona bih slavio, a za Chielinija se ne bih bunio :) Mada kontam da bi on prso vrlo brzo... Deluje mi nekako slabashno...

aj vise dosta sa tim glupostima da real prodaje snajdera,on im je najbolji igrac.

Pa rekli su da u sluchaju da prodaju Riberija juritje Snajdera i Van der Varta :)

Edited by Doca[RUR]
Link to comment
Share on other sites

po meni danasnji vek igraca je 2-3 godine posle toga on postaje prosecni igrac ili debil :D mislim da njemu nema povratka :D

Meni on nije nikada dopadao, samo sam pokusao da budem objektivan, ne razumem sto su ga onda koji kurac dovodili u Milan :D

Link to comment
Share on other sites

Prochitah zanimljiv trach... Arsenal je zainteresovan za Bufona (hah, ko nije?) i Chielinija... Iskreno... Bufona bih slavio, a za Chielinija se ne bih bunio :) Mada kontam da bi on prso vrlo brzo... Deluje mi nekako slabashno...

da li si upravo izjavio da ti kijelini deluje slabasno???

da li si ti njega ikada gledao?

da li uopste znas kako izgleda?

:)))

Link to comment
Share on other sites

Birmingham City have broken their record transfer fee in preparation for their return to the Premier League by bringing in Ecuador striker Christian Benitez, described by the club as "one of the hottest prospects in world football", for a fee in the region of £9 million. :D ko je taj ?

taj je bio u zvezdi na probi pre dve godine, al piksi nije imao love tad za njega :)

kao i za palaciosa :)

aj vise dosta sa tim glupostima da real prodaje snajdera,on im je najbolji igrac.

rekli su jos na kraju sezone, da je snajder na prodaju, kao i svi holandjani sem huntelaar-a i van nisterloya :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

@ dman - pa to jedino ako kupe nekog kreativca jer osim njega nemaju nikog.Guti?lol

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

liverpul je prosle godine poslovao sa profitom od 10 miliona funti ali su amerikanci koji ga poseduju u medjuvremenu izgubili barem 300 miliona funti sto ugrozava njihovo i liverpulovo poslovanje. Inache sve ovo nije iznenadjujuce. Klubovi u Premier ligi, iako zaradjuju najvishe u evropi, su takodje i najzaduzeniji. Dug Chelzija je oko 1,5 milijardi dolara, Manchestera 1,1...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...