Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

ne zaboravi prljavog Ruda sto ne zna da pljune.

I da,jebote ne mogu da verujem sta Real radi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

treba se ogrebati za sneijdera ili v.d.vaarta..nisu oni tako loshi..

ja sam citao negde da martin jol insistira na povratku v.d.vaart-a u ajax :)

to bi toplo preporucio i drenthe-u... snajder moze da nadje neki ozbiljniji klub...

huntelaar ce da bude rezerva ako villa dodje, a rud se oporavi...

zzz

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Jebote, ne mogu da verujem, ja za svog zivota na pamtim da se nesto ovako desilo u istoriji fudbala. Naravno, mislim na situaciju da jedan klub kupi 2 najtrazenija fudbalera u istom prelaznom roku. (ok, diskutabilno je ovaj deo "2 najtrazenija", al znate valjda sta sam mislio)

Link to comment
Share on other sites

i bez kopacki ce da trpaju, pogotovo mancester, a za transfere nemam komentara...znaci celzi i utd duguju 2,3x vise para a imaju pare da jure Kaku,Aguera,Pata,Benzemu,Riberija...mislim jbg sad, sto nisu ova 2 americka slepca prodali seicima kad su mogli jos, sad bi tevez vec bio u poolu...

~~

Link to comment
Share on other sites

hahahaha koji trol :)))

Nego,meni se kenja stvarno od tih situacija,tipa ko Real sad,duzni su milijardu miliona,ali nema veze.Pa dajte onda recimo Rochdaleu da se zaduzhi pa nek dovedu u englesku cetvrtu ligu Adrijana barem.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma kakav bre liverpool ovu sezonu su igrali 100% od svojih mogucnosti pa opet nisu uspeli da osvoje prm. , procitao sam negde da real madrid dovodi gerrarda posle ronalda , samo da ovaj potpise , pa idu na njega

gerrard nikad nece otici iz poola, kao ni lampard iz chelsija, zaneti iz intera,raul iz reala, imas igracina koje su privrzeni klubu a imas i pickice koje prelaze zbog 20e vise i jer kao hoce novi izazov...npr Maldini je bio faca i zasluzio je da mu dignu dres, celu karijeru je sabijao, a Ronalda ce da pamte kao dobrog igraca ali... ;)

@Koma : Znaci ja neverujem sta ti pises, Liverpool je mnogo veci klub od tvog Junajteda, tako da zaobidji malo spam

~~

Link to comment
Share on other sites

eh pa sad da je liverpul mnogo veci klub od man :D mozda si preterao :D:D

eto kukali ljudi kad su seici hteli da kupe kaku za 120miliona kao ne moze i on ode za 60 a ronalod za 100 :D dvostruki standardi !!:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kraljevski klub - bankrot nikad..

ja sam ocekivao da ce siti da im jebe kevu sa trosenjem ali se zna ipak ko je tata..

mrzim real oduvek ali je defacto u glavi svakog igraca najveci uspeh u karijeri igrati za real madrid - najuspesniji klub u evropi, najvece face, najvise kesha, blablabla..uspesi, poznatost, pichke najbolje po klubovima-samo dignes ruku ona doleti, lobex najkvalitetniji, zivis u madridu, vila, plata paklena, db9 u garazi..imaju svojih prednosti u odnosu na ostale..

mancester je naprimer mali dosadan grad..go kurac u odnosu na madrid ako oces da budes faca ko kristijan..dalje na skali ti idu milano i london..ali da budemo iskreni - svi klubovi iz tih gradova su da kazem `manji` nego real..

dakle iz ugla dojaja igraca jedina alternativa realna je barsa..osim ako ne navijas jos od mladosti za neki drugi klub..

Nego,meni se kenja stvarno od tih situacija,tipa ko Real sad,duzni su milijardu miliona,ali nema veze.Pa dajte onda recimo Rochdaleu da se zaduzhi pa nek dovedu u englesku cetvrtu ligu Adrijana barem.

kako je krenuo, stici ce do tamo..:)

Link to comment
Share on other sites

gerrard nikad nece otici iz poola, kao ni lampard iz chelsija, zaneti iz intera,raul iz reala, imas igracina koje su privrzeni klubu a imas i pickice koje prelaze zbog 20e vise i jer kao hoce novi izazov...npr Maldini je bio faca i zasluzio je da mu dignu dres, celu karijeru je sabijao, a Ronalda ce da pamte kao dobrog igraca ali... ;)

@Koma : Znaci ja neverujem sta ti pises, Liverpool je mnogo veci klub od tvog Junajteda, tako da zaobidji malo spam

Ne volim mnogo da spamujem, ali plz mi objasni kako je to liverpul veci klub od mancestera?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...