Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

Gledao sam Celsi TV, lik je stvarno faca. Tipa, igra za taj Celsi jako dugo, napredovao je iz godine u godinu, a kad igra slabije, trazi da igra za rezerve da tim ne bi trpeo sto je on van forme, iako realno ima zacementirano mesto u top11. Ali to sto pisu mediji za njega je glupost...Ima nekih igraca koji ni za koje pare ne bi otisli ni u 1 drugi klub : Messi.Lampard,Gerrard,Terry,Carragher,Del Piero,Totti,Xavi,Iniesta,itd...Mislio sam to i za Kaku,ali... :)

A deda Zanetti?!

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pricha se da Man Utd hotje Gabriela Obertana iz Bordoa... Nisam ga gledao kako igra, pa ne znam... Ali ima 20 godina... Kontam da Fergi zna shta radi, a nadam se da ne zna ;)

Jel zna neko po kojoj strani igra taj, posto procitah da je krilo...

Link to comment
Share on other sites

jbg, sta god mi pricali o njemu, on je zvezda i to velika, mozda i najveca od maradone....

mnogo je pokazao, ima konstantnost u igri, samo jos da ga nije ona povreda na pocetku prosle sezone sjebala, mozfa bi imao i veci ucinak od pretposlednje sezone.

ne volim ja njega, ali se mora biti realan.

covek je stvarno kralj...

Link to comment
Share on other sites

nije kralj,vec je jedan od najboljih igracha svih vremena..kralj za mene ima totalno drugi smisao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.goal.com/en/news/9/england/2009...av-ivanovic-ron

ovo bi bilo jako cool.

1015: Bayern Munich have set a price tag of £69m for French midfielder Franck Ribery. The German club have given Real Madrid a deadline of 16 July to match the price.

HA !

Zhirkov said Chelsea's billionaire owner Roman Abramovich told him to pick up the language three years ago.

"Abramovich came to our (CSKA) dressing room to congratulate the team on winning the Russian Cup final in May 2006," the 25-year-old said

.

"Then, he suddenly turned to me and said 'Yuri, start learning English'. I didn't say anything, just smiled. Unfortunately, I still have not learnt the language," he said.

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

"AC Milan would like to inform that they have signed Oguchi Onyewu on a permanent basis from Standard Liege.

"The USA international has signed until June 30 2012."

Kontam dobro pojacanje .. taman im je falio jedan dobar defanzivac posto se Kaladze vec 2? god. unazad vuce sa povredama.. Maldini im otisao .. a ovaj decko je odigrao dosta solidno na ovom kupu gde su ameri bili drugi , dosta dobro pojacanje za njih.

Nego bepslatno im je dosao :D,odlican igrac za te (ne)pare :D

Negde procurila vest da Milan bas nestoji dobro kad su u pitanju finansije , i da su zato prodali Kaku .. i zato najverovatnije nece uraditi neki veci transfer ove godine,mozda eto dodje Luis Fabiano ali i to ce biti na neke rate :D , mozda je ova vest cak i okey.. posto su definitivno znali da ce kaka otici ovog leta.. mogli su barem napraviti listu igraca koje bi zeleli da dovedu po njegovom odlasku .. ali do sada nisu nista veliko odradili , cak su se i cimali oko 2 mil. oko onog crnca iz porta

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

On 7 July 2009, Lisandro López transferred to Lyon for a fee of €24 million euro, plus €4million bonus subject to sporting performance. WIN

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

btw kad smo vec kod milana jer Djurkuf vishe nije pozajmljen igrach Milana u Bordou (ako se secam dobro, potpisao je ugovor na kraju sezone sa Bordoom)? I sta je sa Nestom, jel blizi oporavku ili zavrsetku karijere. Koja je to igrachina, a nema ga na terenu sigurno preko godinu dana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

potpisao je i sad je Bordoov igrac, a Nesta se oporavio i igrace sl sezone, ali ima 33 god :)

Wigan have confirmed they have made a bid for Swansea striker Jason Scotland.

Pre nego sto ista postujete, gledao sam Swansea-A.Villa FA Cup, i covek stvarno igra u fullu! Zacudilo bi me da niko nije ponudio swanseu pre ovoga nesto...A i prezime se lako pamti :)

Melo u Juventusu za 20 mil :)

Manchester City are interested in Carles Puyol. So interested they could offer 40m euros (that's 40m euros - £34.5m!) to Barcelona ROFL covek ima jos godinu dana ugovora a nude 40mil....

Carvaljo u inter (vrh), Veloso u A.Villu, Snajder u Celsi

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...