Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

Huande Ramos nije ni malo loshiji trener od Manuela Pelegrinija...mislim da ce Real sledece godine biti komedija prepuna starleta koji nece da ginu za loptu. Zao mi je Huntelaara, Van der Varta, Snajdera i Drentea.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ni meni nije jasno sto su ga oterali, covek je zasluzan sto je Real 2 uopste, nanizao je 19 pobeda u 20 tekmi, a posle onih 6:2 je svj bilo do kraja kad je sve reseno...Pelegrini jeste vrh, ali ono, nema ni neke logike da sakupljaju toliko zvezda u 1 tim koji nece moci da se uigra do avgusta

~~

Link to comment
Share on other sites

ramos je dobar,ali pelegrini je mnoogo bolji..rukama,krvlju i znojem (a i pametnom kupovinom) je od viljareala napravio klub za respekt..

Ajd da vidim el bi ramos mogao da vodi uspesno ekipu kojoj je napadac hoseba ljorente u odbrani paskal cigan a u vezi kani i fuentes..

Tako da treba ocekivati dobar fudbal od reala sledece godine.starleta nece biti jer sa pelegrinijem nema sprdnje.setite se kako je iznapusavo rikelmea koji mu je bio najbolji igrac

Link to comment
Share on other sites

i to ce biti jedino sto je ucinio.Ne razumem Igice sto ti ne odgovara Pelegrini,mene udario plach sto je on trener,jer mrzim real,a on je trenerchina i po.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je to promena radi promene, da se vidi da se vratio novi-stari predsednik Perez, a ne da je to promena samo da bi real igrao bolje. Sa ramosem, do El Klasika real je sa neuigranim timom prepunog starletama imao skor od 17 pobeda u 18 mecheva. Ne znam kako to nije dokaz da je Ramos odlichan trener i sa velikim i sa malim timom, barem u okvirima spanije. Pelegrini me podseca na onog muchenika (stao mi je mozak, argentinac je, otisao je i "proslavio se" posle u Interu) iz Valensije koji je dva puta dosao do finala lige sampiona

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

taj muchenik je ektor kuper i on je jedan od najboljih trenera u istoriji..

defacto je da nista nije osvojio sem nekih bednih kupova ali je od majorke i pogotovu od valensije stvarao ludilo ekipe koje su pobedjivale koga stignu - a uglavnom je imao prosecne igrace..i nakon one prve sezone i poraza od reala u finalu kad su mu rasprodali celu ekipu - fazon mendietu, kilija, k.lopeza on je covek kupio zahovica i kerjua i opet stigo do finala! izbacivsi usput neke mnogo vrednije i vece ekipe..sad sto je izgubio na penale, jebiga, nesretnik..sad se negde opija verovatno..

U interu je zamalo osvojio titulu (izgubio je u zadnjem kolu) ali i to gubljenje je diskutabilno posto je Don Lucano Modji odredio sudije za tu poslednju tekmu intera..(objavljeno kad su rasvetlili kalcopoli)..jeste bez trofeja ali je stvarno veliki trener..valensija je sada u vrhu spanskog fudbala uglavnom zahvaljujuci njegovom usponu tada..

i brate slazem se ja za tih 17/18 sve je to super ali seti se da je samo pola godine pre toga sa superbogatim i mocnim totenhemom Huande dodirnuo maltene dno premijer lige..sezonu pre toga isto mnjmnj..bio je odlican sa seviljom ali je sevilja u odnosu na viljareal kralj bogatstva i velicine kluba:))

videces, ako daju vremena i slobodu potpunu pelegriniju objasnice..

Link to comment
Share on other sites

najveci problem tih trenera je sto su oni sa nekim prosecnim ekipama radile nesto.

da se ne ponavljam, znate o kome je sve rec, dodacu jos sustera i hetafe. dakle, ne moze se istom logikom raditi u nekim prosecnim ekipama i u top4, setite se i del nerija sa kijevom.

zato kapiram da ce anceloti sa celzijem uraditi dosta toga. iskusan trener, iskusna ekipa, covek je radio sa najboljima.. uklopice se mutava debilcina, samo da nauci engleski :) sto i nije tesko!!!

Link to comment
Share on other sites

najveci problem tih trenera je sto su oni sa nekim prosecnim ekipama radile nesto.

da se ne ponavljam, znate o kome je sve rec, dodacu jos sustera i hetafe. dakle, ne moze se istom logikom raditi u nekim prosecnim ekipama i u top4, setite se i del nerija sa kijevom.

zato kapiram da ce anceloti sa celzijem uraditi dosta toga. iskusan trener, iskusna ekipa, covek je radio sa najboljima.. uklopice se mutava debilcina, samo da nauci engleski :) sto i nije tesko!!!

http://www.youtube.com/watch?v=hNw8j-avZQY

ajoj malo mi ga zao kad gledam ovaj topik

kao da je iz zimbabvea dosao :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

nema logike za Berija po meni, zbog kesa je presao da igra samo PL opet, a mogao sa Vilom u EL ili Poolom u LS...mada ko ga jebe, Xabi i Masc > njega,

za Klea ce neko da ubije :D

nece ga ubiti, ali mislim da ce ga prebiti neko 100%... xD

a Man City moze da dovede boga oca, nikad nista nece uzeti...

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...