Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i real je skoro objavio spisak od 11 ili 12 igraca na koje ne racuna u narednoj sezoni

koliko se ja secam, to su: Dudek, Salgado, F. Canavaro (otisao vec u Juve), Drenthe, R.v.d.Vaart, Saviola, Heinze, Metzelder, Javi Garcia,

cak mislim da su na tom spisku i Robben i Sneijder!

a sto se Mamadu Diarre tice, pojma neam sta ce biti sa njim, jer covek celu sezonu nije igrao zbog povrede, Inter ga je ranije trazio!

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

za arsenal se vec duze vreme vezuje taj Hageland iz Fulama..to ne bi bilo lose..

Famozni Marko Arnautovic je navodno najblizi Interu..el zna neko nesto o njemu uopste? sta igra, kako igra..ovoono..

inache ovaj telegraoh sam shvatio da nikad vise necu otvoriti jer je su napisali jednu krajnje neozbiljnu vest..

`Manchester United:

Ben Foster's future could be doubtful with news that United are monitoring Victor Valdes.`

[roflmao]

da li bi ijedan klub na svetu zeleo tu rupu bez dna na svom golu?

p.s. kakav crni anri nazad, nek nam daju benzemu da sipa golove bre!!!

Link to comment
Share on other sites

licno mislim da arsenal ima para dosta..vec nekoliko godina su u plusu s prodajom/kupovinom..nego je problem u tome sto arsen nije iz fazona da ih trosi i sebi nabija neki pritisak..a morao bi vec jednom..ne moze se sa milion evra izgraditi dobra odbrana za paralelno tabanje u ls i pl

sto se tice dijega i njegove cene

`"Sve je riješeno i odlazim u Juventus. Još samo mora doći službena objava, ali nadam se da će najkasnije do srijede to sve biti završena priča", izjavio je omaleni Brazilac nakon treninga u petak.

Werder još nije potvrdio transfer, ali su izvori bliski klubu sigurni da su se sve zainteresirane strane složile oko uvjeta.

Ukupno će Juve isplatiti 33,35 milijuna eura odštete, od čega 29 milijuna njemačkom bundesligašu, a ostalih 4,35 milijuna, ili 15 posto ukupne vrijednosti transfera, dobivaju sam veznjak i njegov otac odnosno menadžer.`

izvor index..ako je ovo tachno svaka chast na verderu kako su nasamarili italijanske mamlaze..33 miliona jebote..pa tolko ne kosta tevez

dijego ce biti moj licni favorit za `Zlatnu Kantu` Serije A..istu onu koju sam predvideo Kvarezmi prosle godine..kad mu bude priso neki od chistacha/grubijana poput Muntarija, Mela, Gatuza, Derosija..oduvace ga ko slinu..nije on za tu ligu

Link to comment
Share on other sites

ma ja, oni bede medju 5 najbogatijih klubova na svetu, znas ti koje su to pare za njih

[:0]

aj malo pogledaj prosek transfera arsenala poslednjih par godina. Siguran sam da trose manje i od Totenhema i Manchester Sitija, da ne govorim o velikoj trojci

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

izvor index..ako je ovo tachno svaka chast na verderu kako su nasamarili italijanske mamlaze..33 miliona jebote..pa tolko ne kosta tevez

dijego ce biti moj licni favorit za `Zlatnu Kantu` Serije A..istu onu koju sam predvideo Kvarezmi prosle godine..kad mu bude priso neki od chistacha/grubijana poput Muntarija, Mela, Gatuza, Derosija..oduvace ga ko slinu..nije on za tu ligu

lupio bih tom "strucnjaku" samar xD

a i sto se arsenala tice, ja vise verujem da oni bas i nemaju toliko para. Znam da su valjda 200 miliona u dugovima za izgradnju stadiona. To mi nekako realnije deluje nego da arsen nece da kupi neku igracinu, mada opet im treba i odbrana i jedan dm i mozda i napadac.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Famozni Marko Arnautovic je navodno najblizi Interu..el zna neko nesto o njemu uopste? sta igra, kako igra..ovoono..

on igra neko desno krilo/polushpica/shpica, uglavnom je napadac :)

gledao sam ga ja, konstitucijom i tehnikom dosta lici na Ibrahimovica,

samo da ode u prave ruke, moze igracina da se napravi od njega...

nema arsenal te pare za benzemu...on ne ide nigde za ispod 25 do 30 miliona. A Arshavina su platili oko 15

arsenal ima para koliko hoces,

ali nece wenger da daje veliku lovu...

izvor index..ako je ovo tachno svaka chast na verderu kako su nasamarili italijanske mamlaze..33 miliona jebote..pa tolko ne kosta tevez

dijego ce biti moj licni favorit za `Zlatnu Kantu` Serije A..istu onu koju sam predvideo Kvarezmi prosle godine..kad mu bude priso neki od chistacha/grubijana poput Muntarija, Mela, Gatuza, Derosija..oduvace ga ko slinu..nije on za tu ligu

ne slazem se sa tobom,

ja mislim da ce Diego da brije u Juve-u ...

Pa sta ti smeta Telegraf ja sam vise puta cuo da Manchester hoce Valdesa...tipa B92, Sky Sports ...

Victor Valdes? :) najveca rupa u istoriji fudbala :)

realno, sad razmisljam ko bi mogao na gol manchestera :)

kazu da je Sergio Asenjo iz Valladolida jedan od najprerspektivnijh golmana na svetu,

Diego Alves iz Almerije takodje...

0000000000000000000000

btw. jedna nova vest :)

Juve daje Trezegea i lovu za Benzemu!

pregovori poceli :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

u zadnjih par godina se secam nekoliko izjava onog hilvuda i ostalih iz uprave arsenala kako arsen na raspolaganju ima 50-70 m funti za pojacanja..a on toliko potrosi za 5 godina:D

sto se tice dijega, vreme ce pokazati dal cete da mi se sagnete ili ja vama [:D][:D][:D]

@gibanica

nemoj tako jbt. po meni je on klasa. kako je samo vozao u par navrata igrace volfzburga, ostao sam bez reci.

ne kazem da ne zna da dribla, samo mislim da je razlika u ligama (Bundes-Serija A) po njega vrlo nepovoljna..u italiji se vise gura i udara i fizicka snaga i priprema su mnoooogo bitne..a to njemu nije jaca strana..i 30 miliona je po svakom merilu previse za njega

eto bas taj kvarezma je u portu zario i palio, izmisljao finte, davo 15 golova u sezoni + dosta asistencija..ljudi su se lozili na njega ekstra..i sta onda - u interu nije znao nista..ni da centrira a kamoli da udje u neki duel..samo su ga bacali na zemlju a on se cudio sto ne dobija faul..

retke su te stare `desetke` ko dijego koji sabijaju u seriji A..samo par i to ekstraklasa igracha..tipa kaka..a i njega su ove godine unistili sa udaranjem i povredama..

samo pogledaj inter koji sabija italiju zadnje 3 godine..najkreativniji igrac u veznom redu im je dejan stankovic..to dovoljno govori kakvi igraci tamo uspevaju..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

u zadnjih par godina se secam nekoliko izjava onog hilvuda i ostalih iz uprave arsenala kako arsen na raspolaganju ima 50-70 m funti za pojacanja..a on toliko potrosi za 5 godina:D

sto se tice dijega, vreme ce pokazati dal cete da mi se sagnete ili ja vama [:D][:D][:D]

ne kazem da ne zna da dribla, samo mislim da je razlika u ligama (Bundes-Serija A) po njega vrlo nepovoljna..u italiji se vise gura i udara i fizicka snaga i priprema su mnoooogo bitne..a to njemu nije jaca strana..i 30 miliona je po svakom merilu previse za njega

eto bas taj kvarezma je u portu zario i palio, izmisljao finte, davo 15 golova u sezoni + dosta asistencija..ljudi su se lozili na njega ekstra..i sta onda - u interu nije znao nista..ni da centrira a kamoli da udje u neki duel..samo su ga bacali na zemlju a on se cudio sto ne dobija faul..

retke su te stare `desetke` ko dijego koji sabijaju u seriji A..samo par i to ekstraklasa igracha..tipa kaka..a i njega su ove godine unistili sa udaranjem i povredama..

samo pogledaj inter koji sabija italiju zadnje 3 godine..najkreativniji igrac u veznom redu im je dejan stankovic..to dovoljno govori kakvi igraci tamo uspevaju..

izgleda, da je njegov problem njegova glava. pricam za kvarezmu.

svi znamo da je engleska zajebanija od italije po tom pitanju.

znaci.. odigrao je par utakmica za chelzi, svaku na nivou.

svaki navijac chelzija, ovo se posebno odnosi na one sa ostrva, ne moze jebeno da veruje da njega nema ni na klupi.

nesto se tu desava. moje misljenje je da glumi ludilo, ili da je jednostavno decko mutav.

ALI, sa interom je npr druga prica. tamo se strasno gubio , al strasno..

tako da , ne znam... zajebano.

imam osecaj da ce se vratiti u portugal.a bio sam taaaaaaako siguran da ce napraviti nesto sa plavcima

Bring It

Link to comment
Share on other sites

izgleda, da je njegov problem njegova glava. pricam za kvarezmu.

svi znamo da je engleska zajebanija od italije po tom pitanju.

znaci.. odigrao je par utakmica za chelzi, svaku na nivou.

svaki navijac chelzija, ovo se posebno odnosi na one sa ostrva, ne moze jebeno da veruje da njega nema ni na klupi.

nesto se tu desava. moje misljenje je da glumi ludilo, ili da je jednostavno decko mutav.

i ja kapiram da je tako..deluje ko neki cigan koga bole kurac da radi i da trenira nego samo sedi i zajebava se na treningu..pravi portugalac

nisam stigo da gledam ni jednu tu tekmu, krivo mi dosta, al sam skapiro da cim ga nema ni na klupi da se nije nesto pokazo..ipak je njega doveo skolari, koji je maltene odma posle januara oteran..

Link to comment
Share on other sites

Ajmo Masch idemoooo :D

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/...-Liverpool.html

Ne mogu da verujem da ovi prljavi Ameri ne mogu da odrade neki cash injection da se dovede Tevez, a da ostane Alonso.Decko je imao neverovatnu sezonu posle 3 toplo-hladno sezone...Ali ako uzmu dobre pare od Reala i dovedu Silvu onda sam za !

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...