Jump to content

The Sims 3


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam igrao Simse priznajem! Onda mi se Sims zapalio poshto je zapalio sporet dok je kuvao i umro...tu sam se smorio :(

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Mene je smorili to sto stare ultra brzo, ne mozes da stignesh ni pola da odradis sto si hteo...

Je l ima fora da se iskljuchi to nekako ?

Imaš u opcijama slajder gde definišeš brzinu starenja, a možeš i potpuno da ga isključiš (mada to baš i nema smisla).

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Mene je smorili to sto stare ultra brzo, ne mozes da stignesh ni pola da odradis sto si hteo...

pa tako je i u rl :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam skroz zaboravio da vam se javim :)

skinuo sam dakle sims3 ciji sam link za torrent vec okacio..

igrica je preterana, eto mi nove zanimacije, nemam jos uvek mnogo reci koje mogu da opisu sims3 :)

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

U prethodnim Simsima, ako se ne varam, ceo komshiluk vam je bio povezan tako da ono shto radite sa jednim likovima se prenosi i na druge jedino shto oni ne stare? U Sims 3 to nije tako? Kad udjesh u drugu porodicu, prakticno si ushao u novi komsiluk i vreme "tece" posebno za tu porodicu? Prilicno je kolosalna promena u odnosu na pre pa cete sigurno skontati shta hocu da pitam :P.

Jel to u retail verziji ili je mozda to samo u ovom kao beta relase-u shto ljudi pricaju?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Pa probaj =P, samo idi u drugu porodicu...tipican primer je da dok igrash sa jednom porodicom upoznao si ribu, nabudzish je da ste u vezi itd i sad hocesh da je ozenish ali pre toga uradish save, odesh u njenu porodicu da joj nabudzish neke stvari i imash shta da vidish. U toj porodici ona se josh nije ni rodila, keva joj je tek trudna i sl.

p.s.

Koja je to druga verzija? Da skinem i to...verovatno si mislio na razor, a ja sad nemam pojma da li sam skinuo razor ili reloded...znacu kad budem kuci =P.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Pa probaj =P, samo idi u drugu porodicu...tipican primer je da dok igrash sa jednom porodicom upoznao si ribu, nabudzish je da ste u vezi itd i sad hocesh da je ozenish ali pre toga uradish save, odesh u njenu porodicu da joj nabudzish neke stvari i imash shta da vidish. U toj porodici ona se josh nije ni rodila, keva joj je tek trudna i sl.
Zapravo ovde je još veća međuzavisnost između svih sims-a, jer stare istovremeno, umiru itd.

Fora je samo što sada kada uđeš u drugu porodicu kreiraš novu instancu igre, a ne ulaziš u postojeću kao što je bilo u Sims-ima 2.

Znači nema čačkanja po tuđim kućama, samo ono što regularno uradiš u svojoj :)

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

E do kurca bash

Mislim imam vec +200k para u shteku, najskuplju kucu, najskuplja kola, zhenu i chetvoro dece od kojeg su dvoje blizanca (jbg nisam tako planirao [:D]) i jedno 3 ljubavnice po gradu, + sam pokupovao sve one fabrike i radnje sto ima da se kupi, i to je to.

Drugim rechima preshao sam igru na hard, nema vise nikakvih izazova.

Ostaje jos samo da ostarim i dumrem!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...