Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali treba da zamenis budjavi staff!!

Hello gnomeregan!

Inace citam community deo CS foruma i vidim da postoje jebeni serveri koji se zovu

KANTERSTROFA

VIDIMO SE U CITULJI

Jebem ti ne znam dal da se smejm il da placem :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Gledao ja u subotu :)

Trebalo je da budu Maratonci, ali su zamenili za Briljantin, posto je neko sjebo nogu na predstavi...:(

Nije lose....sve su mladi glumci...

ivan bosiljcic glumi u maratoncima i on je taj koji je sjebao nogu.

inache briljantin kao briljantin...prosta razbibriga.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Posle ovog kako sam sad fejlovao, ne treba da imam ribu više nikad. Hello, celibacy.

ma nisi ti kriv.kurve,sve su iste [:D]

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

trebam odem do profe u biro da mi potpise proporuku za stipendiju, a posle toga, diplomski ale ale aleeee

inace lego sam sinotj u pola 12 i ustao u pola 10, happy panda bear now

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...:)

Evo ja, nazalost, bez problema stigao na posao...malo sam se i prosetao i, osim, primetno manjeg broja kola i pesaka, i murije na svakih 10m, nista se neuobicajeno ne desava...

:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

tako sam i ja pretpostavljo,iako su svi u fazonu "olol pa na kolokvijum ces stici samo helikopterom",planiram da krenem malo ranije to je to...naravno kolima,jer ce se trole predpostavljam pokvariti:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Shta se to deshava po gradu, ne pratim fabulu radnje? o.O

Beograd -- DJ Coka doputovao je u 9,55 sati u jednodnevnu posetu Beogradu, specijalnim letom iz Pančeva.

Coka je doputovao avionom "SPRCO" 2, koji su u vazdušnom prostoru Srbije dočekali i dopratili migovi srpske vojske. Najboljeg svetskog DJa na aerodromu Nikola Tesla dočekali su administrator RuR foruma Ivan Ognjenović i njegov zamenik, Ivan Todorović. Coka se sa aerodroma uputio u Palatu Srbija, gde će ga primiti glavni administrator Milan Đukić.

Posle sastanka, Coka i Đukić će se obratiti novinarima.

U Palati Srbija su već obavljene sve pripreme za taj događaj, uključujući mere bezbednosti i dolazak brojnih domaćih i stranih novinarskih ekipa, kao i poslovne pratnje.

U zgradu su nešto pre devet sati ušli pripadnici Žandarmerije i SAJ-a, kao i pančevačke specijalne policije, a kroz novinarsku sobu jutros je prošetao i jedan policijski mačak, poznatiji kao Cokan, koji je izazvao posebno interesovanje fotoreportera......... ( b92.net)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...