Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja sam chuo statistike koje kazhu da srba ima najvishe na svetu i da su u stvari svi ljudi nastali od srba.

Isto tako sam chuo statistike koje tvrde da srbija ima najbolje fudbalere.

Isto tako sam chuo statistike koje tvde da je 80% birachkog tela u stvari za sps ali se 9 godina u nazad izbori konstantno podkradaju i zato demokrate odnose pobedu.

Isto tako vetj 10 godina slusham statistiku kako je svaka televezija u Srbiji u stvari najgledanija.

Mislim daj. Statistiku pishe ko zheli i kako zheli. Pravo stanje mnogo drugachije. Da je 1/200 u svetu danas ne bi bilo 36 MILIONA zarazhenih hivom. Hiv se ne bi smatrao kao poshast. A to shto je smrtonosna bolest ne znachi nishta.

Seti se kuge u srednjem veku, kad nije bilo vakcine.

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam chuo statistike koje kazhu da srba ima najvishe na svetu i da su u stvari svi ljudi nastali od srba.

Isto tako sam chuo statistike koje tvrde da srbija ima najbolje fudbalere.

Isto tako sam chuo statistike koje tvde da je 80% birachkog tela u stvari za sps ali se 9 godina u nazad izbori konstantno podkradaju i zato demokrate odnose pobedu.

Isto tako vetj 10 godina slusham statistiku kako je svaka televezija u Srbiji u stvari najgledanija.

Mislim daj. Statistiku pishe ko zheli i kako zheli. Pravo stanje mnogo drugachije. Da je 1/200 u svetu danas ne bi bilo 36 MILIONA zarazhenih hivom. Hiv se ne bi smatrao kao poshast. A to shto je smrtonosna bolest ne znachi nishta.

Seti se kuge u srednjem veku, kad nije bilo vakcine.

to, udri nas statistikom :)))

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Pa znam da je ta statistika retaridrana i izmishljena ali svako tera vodu na svoj mlin.

Sada jesma malo pomcuenog uma i mozhda nisi na to mislio, ali ja sam svakako daleko od ozbiljnog kada sam spomenuo onu statistiku i daleko je ta statistika od bilo kakve pameti. Ali i dalje je ljudi koriste jer im tako odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Ako mi je nedostajalo nesto iz ove Jagodine onda je to cetvrtinka rekbu sunke-pavlake posle grada \o/\o/\o/

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jbt,ovi edukatori su svi isti.Prco sam jednu edukatorku,i nikad nije htela bez kondoma,sudbina nas je spojila nakon 2-3 godine opet al sam je tad deljao bez kondoma.Tako da Proto,prcaces i ti kad tad bez kondoma.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

seljanchura iz ulaza do mene je jutros ochepila neki DENS i ja kazem sebi 'ajde pre nego sto pozovem MILICIJU da proverim na netu od kad do kad neko morac da cuti -jer je tako red-'.

Члан 22.

При коришћењу стана и заједничких просторија у згради забрањено је виком, буком, трчањем, скакањем, играњем лоптом и сличним поступцима ометати друге станре у мирном коришћењу стана.

Коришћење разних машина и уређаја, музичких апарата, радио и телевизијског пријамника, као и свирање и певање у стану, односно згради није дозвољено је у време од 13.00 до 17.00 часова и од 22.00 до 05.00 часова. Станари се у поменутом времену морају понашати на начин који обезбеђује потпуни мир и тишину у згради (време одмора).

dakle, ako vam neko ochepi muziku u 5:05, moze mu se

koja smo mi raspala drzava

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...