Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jbt ljudi nastradaju zbog strajkacha ... juche zenu kod mostarske petlje pokupio neki auto i zbog smrdljivih strajkacha jedva su prosla kola hitne pomoci ...

i jos gledam one probisvete sto su odlucili da smrde i strajkuju a tamo ih neke ekipe pregledaju ...

neka ih puste da crknu govna pogana barem nece vise da krce saobracaj drugima koji imaju preca posla i vece probleme od njihovih proseravanja za dodatnu kintu ...

+1 za nuke Srbije

ontopic

treba da se vratim danas iz grada a da nekako stignem kuci za manje od 1h ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbt, gledam cene hardova na netu, interni wd od 1tb 90+ evra sa porezom, smeshno...prosto dodje coveku da ga kupi, al' ne treba mi :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@santamarycry....stvarni si plac majke bozje. Dabog da nikad ne zavrsio u starosti gladan i jadan

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

...za dodatnu kintu..lol

stav vredan samo da mu se navuche beo carsav preko glave i kamenuje dok se isti ne zacrveni. a telo posle dati ciganima da nahrane svinje ispod gazele

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Lulz.

Tjale me smorio da mu donesem neshto na posao, i tu u ulici gde radi vidim dve jbj klinkice vlaze na nekog starijeg "shmekera" sa skuterom. Posle 5 minuta, vratjam se tjiku i vidim te dve iste klinkice kako padaju sa skutera. Lik se drzi za glavu ne moze da veruje, ove dve vrishte a ja umirem od smeha! :)))) Double win, em shto su liku sjebale skuter em shto su se polomile k'o pichke.

Zivot je lep!

Link to comment
Share on other sites

Ne ozbiljno kako je to narkotest u skoli?

Mislim otkud nekom pravo da ti uzima telesne tecnosti bez naloga?

Pa ne mogu bez naloga ili saglasnosti roditelja.

Roditelji su potpisivali saglasnost da njegovo dete do kraja shkolovanja mora da radi najmanje 2 testa godishnje.

I potpisali su svi naravno. Ja sam probao da se izvuchem na punoletstvo al kao ne mozhe jer je potpisano do kraja shkolovanja.

Kad dodje test, oni biraju ko tje da se testira, uglavnom je test za sve u shkoli.

kako si bre ti prosao narko test????

Ne pitaj. ^_^

Jel moze da se odbije taj test ili je obavezan? Wtf. Testiram im ja shvecu!!! :)

Obavezan je. Ne mozhesh da odbijesh, ali mozhesh da pobegnesh i da ga ne radish u kom sluchaju ti zovu gajbi i sledeci dan shalju test na vrata.

Moje mishljenje oko svih tih testova je da je to u stvari dobra stvar. Trebalo bi u sve shkole da se uvede, al mrka kapa od toga. Preskupo je to da bi velike shkole do radile a i nemoguce je iskontrolisati mnogo ljudi koji shoraju.

Inache, pre 2 dana obrisao fb za stalno. Stvarno je smorio i pocheo sam da se pretvaram u fb kurvicu drkajutji home na svakih 20 minuta da vidim shta ima novo i koje reshio koji kviz. Sad jedem eurokrem kashikom i pijem kokakolu i uzhivam. :)

edit: [roflmao] Tjiro. Video sam jednu slichnu scenu, samo shto je drugarica drugarici sjebala motor u zhelji da ispadne kul riba na skuteru.

I kako ide sa prestankom pushenja ?

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

kolki retard moraš biti da bi pao sa skutera jbt...

[mohi] koji si teletabis brate [/mohi]

Zapravo, lakse se pada sa skutera nego sa regularnog motora, zato sto na skuteru noge drzis ispred sebe, sto je jako debilno i zbog toga ne mozes nogama balansirati i izvuci se iz nekih nezgodnih situacija. Tj balansirati nije dobar izraz, to mozes i na skuteru donekle, hteo sam da kazem da na obicnom motoru mozes noge da oslonis na motor onako sa strane i na taj nacin se izvuci iz neke sitacije, skrenuti itd...

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

kolki retard moraš biti da bi pao sa skutera jbt...

Veruj mi lako i ako pazis, proslo leto mi neki auto izleteo sa parkinga, ja naglo zakocim bilo mokro proklizao prednji tocak i eto me na patosu, sto je jos gore izlazi neka baba iz auta i jebe mi mamu sto negledam ... :(

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

meni ti skuteri bash idu na kurac :) pogotovo shto je ovaj Vrshac postao jebeni skuterlend jer ima pun kurac dece bogatih roditelja...pa kada se organizuju da prozuje u 'gengovima' po 30-40 klinaca + klinke pozadi, koji rofl jbt :))))

a chuo sam da se zapravo lako pada sa njih? neam pojma

u drugim vestima: dao mi je ortak sat vremena vrhunskog video materijala...neki uber mega ludi Irachki snajperista zvani Juba...lik je snimio i dokumentovao negde 150-200 napada na Amerikance u Iraku(neshto snajperom, neshto velikim arsenalom bombi and shit) [:0] najludje sranje ikada...lud je kao Sayid a josh je i vrhunski snajperista

Link to comment
Share on other sites

ajde još vas 5-6 da mi objasni da je lako pasti sa skutera ako si slep na jedno oko a pored tebe padne motor od aviona, iako je jasno da pričamo o dve zatupaste ribe u bočnoj ulici pri 15 km/h.

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti prolece i sve, cepa me u glavu, samo bi jeo, pio i oslobadjao se semena :(

I ne, to nije dobro kada imas ispite za dve nedelje xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ODAKLE TI PARE BURZUJU!

Inace da i ja kazem sta radim, raspadam se od bajsa ovih dana. Onako besno drndam one pedale, u glavi betoven kao iz pomorandze i ja kako masakriram klijente koji su me kinjili najvise u poslednjih godinu dana. Oh kakva ekstaza. Sa posebnim osvrtom na jednu gosopdju iz jedne organizacije koja je trazila da kolega i ja predjemo 120 km do niihove organizacija i da "malo produvamo neku opremu".

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zavisi ja mislim od drzave do drzave...neke drzave kao bugarska na primer, zahtevaju da pasos vazi jos najmanje 6 meseci nakon sto udjes u njihovu zemlju ili kako vec...a ako ides u julu onda vazi manje tako da moras da vadis nov...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ODAKLE TI PARE BURZUJU!

ne znam, hipotetisem, mozda i nemam, a opet, mozda se i nadje...

e jebaga, cuo sam da je primanje u dupe da se izvadi pasos...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

doolio, onda idi sto pre....u najboljem slucaju ces imati zakazano za nekih mesec dana mislim...najbolje ako imas vezu :p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sad se vratih iz nekog shopinga i kafe na keju :] moram da kazhem da me je ushtje iznenadilo, mozhda prvi shoping centar u kome sam se nekako osetjao bash prijatno, sad mozhda je do toga shto sam relativno dobro raspolozhen poslednja 2 dana [:)], al velike prodavnice, znachi nishta zbijeno i neverovatno kolichina stvari koja mi se dopala (6-7 stvari shto je za mene u beogradu nemogutje) su bash pohvala. naravno bio je i down kad sam nashao lone koje bi mi legle mega, ali ne i cena od 25k :))) posle na kafu na keju na kome iljade komaraca, jebem ih u "samo shto nismo zaprashili".

mega dan u nizu, ne mogu da verujem :]

Prca mi se , i jedu mi se jagode sa slagom.

hahahahaha

to slusham vetj 3 dana :))) bash sve sa jagodama s' shlagom :)))

TE SPRCO

U LETU!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...