Jump to content

zippo upaljači


Recommended Posts

prekoputa glavnog ulaza u Milenium u knezu ima jedan pasaz(pitaj obliznje prodavace) u kome se nalazi radnja sa dosta raznoraznih zipa,zipa.

see?i puted zipo in ya zippo,so you can zipa while you zippo!

pre par dana sam isao tamo da uzmem kremen(6komada 90 din) i fitilj,takodje 90 dingera.ako ulazis iz kneza tesko ces se snaci jer je pasaz sa te strane ruiniran,tj tesko ces izvaliti da postoji nesto u njemu,tako da se raspitaj gde je tacno.

u ovoj radnji su provereno svi original,sestra mi kupila za rodjendan najobicniji,cini mi se bas tu.

kako izvaliti?pa povedi nekog ko se razume u upaljace da ga otvori par puta,i sve ce ti biti jasno.najjednostavnije je po osecaju izvaliti,tj po kliku.a mozes i da izvuces "glavni deo" iz skoljke i pogledas sta pise i kako je uradjen.to ce ti dozvoliti svaki prodavac koji drzi originale

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Lako prepoznash/"osetish" da li je fejk, imam par fejk zippitja i dva oridzinal... bash u tom "kliku", dizajnu, etc etc, ne znam kako bash najbolje da objasnim... i da, Kakoo je preporuchio dobru prodavnicu, kupi tamo i fazon 99.99% je original.

Link to comment
Share on other sites

city pasaz prvi sprat imas tobaco shop

i u knezu u pasazu kod vruceg gavrana isto tobaco shop

takodje imas u mamutu(tamo su najjeftiniji trenutno, ako ih jos uvek drze, tamo sam ja uzeo svoj pre godinu i po dana

prepoznajes lako da li je original ili ne

bas na upaljacu pogledas dole i vidis jedno slovo (a,b,c,d,e i tako dalje) to ti je serije proizvodnje, i pored toga jedan broj, 07 08 09, to ti je godina proizvodnje, isto vidis kad otvoris upaljac

ako su rimskim brojevima napisani znaci da je laznjak, idi na neko od ova tri mesta

inace i cira je dobro rekao, takodje mozes da prepoznas po kliku kad ga otvaras, sad je to tesko objasniti ako je klik "cist" original je, ako se razvlaci malo nije, u sustini ako nisi nikad imao zipa original i fals neces moci da razlikujes

cene su ti od 1800 pa navise koliko se secam

sad vidim kakao je pomenuo istog lika u knezu u pasazu. lik drzi dobre upaljace i to je cinjenica, ali ni slucajno nemojte tamo kupovati cigare, pokusace da vas odradi, tj da vam proda muda za bubrege, ali opet oni koji se ne razumeju u cigare nece primetiti razliku, ali sto bi bacali pare na nesto sto nije to sto ste trazili.

ja vise gotivim da kupujem kod ovog u city pasazu, ne dere sa cenama toliko (taj kremen ti kosta 50 kinti kao i fitilj, mislim jebe mi se za 40 dinara ali zasto da dozvolim nekome da me odradi)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

vidis nisam znao za tu radnju u siti pasazu.overicu jer mi treba jos par fitilja.cene kod ovog kod vruceg gavrana pocinju od 1300,tako rece prodavac(koji je...blago receno pedercic:)).ima i neki drugi dojajni upaljac,kosta 950,nemacki,ruter ili tako nesto se zove,vidi se da je kvalitet u pitanju.bas ga je neki lik kupio dok sam bio u radnji,prodavac kaze da je on izmisljen pre zippa...

ja inace gotivim ove najjeftinije zippoe,tj najjednostavnije.najlakse je raditi trikove sa njima,ne grebu mobilni ako su u istom dzepu,ne moze farba da se oguli itd

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

vidis nisam znao za tu radnju u siti pasazu.overicu jer mi treba jos par fitilja.cene kod ovog kod vruceg gavrana pocinju od 1300,tako rece prodavac(koji je...blago receno pedercic:)).ima i neki drugi dojajni upaljac,kosta 950,nemacki,ruter ili tako nesto se zove,vidi se da je kvalitet u pitanju.bas ga je neki lik kupio dok sam bio u radnji,prodavac kaze da je on izmisljen pre zippa...

ja inace gotivim ove najjeftinije zippoe,tj najjednostavnije.najlakse je raditi trikove sa njima,ne grebu mobilni ako su u istom dzepu,ne moze farba da se oguli itd

imas i jos jedan ducan u srpskih vladara, kad ides od londona prema terazijama, hodas sa desne strane ulice i posle jedno 50tak metara, drugi pasaz, videces pise tobacco shop

drugi u city pasazu prvi sprat popnes se stepenicama i odmah krenes desno, u cosku se nalazi jedan ducan(svejedno je dal cete ici u ovaj u srpskih vladara ili u city pasazu, drze ga muz i zena i skroz su kul likovi, samo cini mi se da veci izbor zippoa imas u city pasazu)

treci kod pedera ti je kod vruceg gavrana kao sto rekoh, krenes knezom i drzis se desne strane i bukvalno posle 30tak metara videces lulicu kao znak, pasaz je ruiniran, izgleda kao da je preziveo bombardovanje kao da ce ti se obrusiti na glavu, tu unutra ti je treci.

ko je upucen u tobacco shopove, onaj sto je ranije bio u beogradjanci sad je taj u srpskih vladara

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

treci kod pedera ti je kod vruceg gavrana kao sto rekoh

hahahahaha baš sam juče obilazio sva ta mesta, pederova radnja je najjača :D jel stvarno gej ili isfeminiziran ?

Imam neki utisak da se kod njega može završiti nešto.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bolje mu kupi 300x BIC debelih, realno.

nece nikad prcati ako bude palio pljuge BICom!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Super maksi u delta sitiju je imao pre godinu dana najjeftinije zipo upaljace sto se Beogradskih hiper marketa tice. Jos jeftiniji su bili u Dunavskoj ulici u Novom Sadu u radnji koja se zvala mjuzik sop ili tako nesto. Napominjem jos jednom da je to bilo pre godinu dana, ne znam kakva je trenutna situacija.

thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Jel postoji jos ova radnja u siti pasazu, i gde je tacno? Od koje sume krecu cene? Ili mozda sada postoji neko bolje mesto?

sity pasaz, drugi sprat, tobacco shop, imas isto tamo u pasazu u knezu kod vruceg gavrana dosta veliki izbor zippa ali nemoj tamo ici, taj peder razvaljuje sa cenama.

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...