Jump to content

Da li prepoznajete sebe u ovom textu?


jenky

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma sve je to super a jel sacuvao neko onaj Kljuc gde je Kojot gostovao, tamo je kao bio isto neki lik koji drzi kliniku za odvikavanje od zavisnosti?

Obrisao sam fajl a nema u arhivi vise te emisije...

Mislim da je i Gordan Kicic gostovao i jos neko.

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

A da vas ja pitam dve stvar!1

Prvo

De ja mogu da nadjem arapina da mu dam account za barem nekih 1000e?

Drugo

Sta je sa 500.000 NE PRIJAVLJENIH Kineza koji kopaju tunel od Stormwinda do Ogrimara?

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

pa jebo mater da sam ja zavisnik ja bih uzeo 4000 eur i za 300 eur kupio istog takvog lika ovde na ruru i prebacio ga na novi account...

edit: jos bolje, uscammujem arapa.

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

pa jebo mater da sam ja zavisnik ja bih uzeo 4000 eur i za 300 eur kupio istog takvog lika ovde na ruru i prebacio ga na novi account...

edit: jos bolje, uscammujem arapa.

XD SCAM ZE ARABS

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

kokain je sranje iskreno ko da 50-100 evra za koks i lozi se da mu je dojaja treba ga prebiti motikom

uvek bi pre izvukao par linija spida ili pojeo ekser dva na keca eventualno mozda pola esida :)

a za ovo sranje od teksta gore pa ima istine mada mozda previse pljuvanja po wowu konkretno gledajte ovako objektivno ja recimo da ne igram wow igrao bi nesto drugo 5-24h na dan koliko mi vreme dozvoljava dijablo super mario tetris dotu kanter kvejk sta god

a da ne postoji niti jedna vise video igrica na svetu verovatno bi ziveo od zurke do zurke i bio na amfetaminima ceo zivot problem je u coveku ne u igrici

znaci zakljucak je : Ja sam debil nije wow kriv nikome niti bilo koja igra meni licno ponajmanje

covek mora da bude navucen na nesto sto ga drzi inace se gubi smisao zivota bio to wow ili neka sljaka ili igranje fudbala ili nauka ili sta god

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ne

igrali su kanter

imam taj GaMe® casopis negde XD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Promasili ste poentu.

Cela prica se bazira na tome da su igrice krive za zavisnost, a ne ljudi. To je ortodoksna glupost. Eto, ja kad mi se pije, popijem jedno, eventualno dva piva, a neko pije gajbu dnevno jer je alkoholicar. Kako to da ja nisam, a on jeste, a obojica imamo pristup pivu? Zasto ja nisam narkoman, kad drogu mogu da kupim na svakom cosku u roku od petnaest minuta ali su zato Pera, Mika, Zika i svi decaci Pavlove ulice narkomani? Iz tog razloga, ceo tekst je tesko sranje.

Link to comment
Share on other sites

uopshte nije to, wow jeste kreiran sa namerom da placash i placash i placash... da i ljudi su krivi ali i WoW je kreiran na taj nachin

Meni nije jasno sta si ti hteo da kazes?! WoW je kreiran sa namerom da placas i placas i placas? Ok, WoW kao igra zahteva aktivnu pretplatu da bi se igrao. Kakve to veze ima sa celom pricom o zavisnosti od igrica? "Argument" vise da se Blizzard uporedi sa dilerima droge? Da li bi bilo drugacije da je WoW besplatan? Mislis da ne bi bilo MNOGO VISE pretplatnika nego sto ih sada ima? I opet bi se vrtela ista ili slicna prica.

Nema tu "i ljudi su krivi ali...". SAMO su ljudi krivi. Tebe niti bilo koga drugog niko motkom ne nagoni da igrate WoW ili bilo sta drugo. Niko te ne tera da pijes, da se drogiras, da pusis. Sve sto radis je (u 99.99% slucajeva, kad govorimo o ovakvim stvarima) tvoj licni izbor. E sad, da li ces da blejis na gajbi, zalepljen za stolicu i ocima prikovanim za ekran 20 od 24 sata dnevno i da ne radis nista drugo ili ces da se igras u razumnim granicama, a razumne granice su okviri u kojima mozes da kvalitetno utrosis svoje slobodno vreme na nacin na koji ti zelis da zbog toga ne trpe drugi aspekti tvog zivota, odredjujes samo ti.

Da ne elaboriram vise.

P.S - Tekst mogu da prihvate kao stivo samo oni kojima je draze da upiru prstom u sve druge i sve drugo, a ne u sebe za probleme koje su sami stvorili ili npr. probleme svoje dece koje ne zele da rese. Kao sto je jedna moja poznanica davnom rekla "Ja, da zateknem svog <po imenu momka> sa drugom devojkom u krevetu, ne bi bio on kriv, vec ta kurvetina koja ga je navukla".

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno sta si ti hteo da kazes?! WoW je kreiran sa namerom da placas i placas i placas? Ok, WoW kao igra zahteva aktivnu pretplatu da bi se igrao. Kakve to veze ima sa celom pricom o zavisnosti od igrica? "Argument" vise da se Blizzard uporedi sa dilerima droge? Da li bi bilo drugacije da je WoW besplatan? Mislis da ne bi bilo MNOGO VISE pretplatnika nego sto ih sada ima? I opet bi se vrtela ista ili slicna prica.

Nema tu "i ljudi su krivi ali...". SAMO su ljudi krivi. Tebe niti bilo koga drugog niko motkom ne nagoni da igrate WoW ili bilo sta drugo. Niko te ne tera da pijes, da se drogiras, da pusis. Sve sto radis je (u 99.99% slucajeva, kad govorimo o ovakvim stvarima) tvoj licni izbor. E sad, da li ces da blejis na gajbi, zalepljen za stolicu i ocima prikovanim za ekran 20 od 24 sata dnevno i da ne radis nista drugo ili ces da se igras u razumnim granicama, a razumne granice su okviri u kojima mozes da kvalitetno utrosis svoje slobodno vreme na nacin na koji ti zelis da zbog toga ne trpe drugi aspekti tvog zivota, odredjujes samo ti.

da bilo bi vishe ljudi koji igraju shto je vrlo logichno, ali da je besplatan ne bi se razvijao i ne bi ga napravili ovakvim kakvim jeste. Zashto nema toliko zavisnika od CoDa ili od PeSa ili od DoTA-e ili od necheg petog...? (ne kazhem da ih nema ali ih ima neuporedivo manje)

Pa eto... shto postoje klinike i programi za odvikavanje od droge,alkohola, pljuge itd... napravljeno je da ocesh josh i josh tj da proizvodjachima dajesh josh i josh para- klasichan diler ko onaj na coshku u kvartu :D. Da, mozhesh popiti gajbu nedeljno jelenka a mozhesh i gajbu dnevno, ali isti taj shto popije gajbu nedeljno mozhe da je ceo dan na exeru ili obrnuto (kontash shta ocu da kazhem...). Razlichito deluje od choveka do choveka, nema 2 identichna choveka, isti taj shto igra 25h dnevno ne popushi box cigara na dan, a mozhda onaj shto igra 2h popushi i to 2 boxa :).

Neshto ti previshe verujesh u savest i moral ljudi (:

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno sta si ti hteo da kazes?! WoW je kreiran sa namerom da placas i placas i placas? Ok, WoW kao igra zahteva aktivnu pretplatu da bi se igrao. Kakve to veze ima sa celom pricom o zavisnosti od igrica? "Argument" vise da se Blizzard uporedi sa dilerima droge? Da li bi bilo drugacije da je WoW besplatan? Mislis da ne bi bilo MNOGO VISE pretplatnika nego sto ih sada ima? I opet bi se vrtela ista ili slicna prica.

Nema tu "i ljudi su krivi ali...". SAMO su ljudi krivi. Tebe niti bilo koga drugog niko motkom ne nagoni da igrate WoW ili bilo sta drugo. Niko te ne tera da pijes, da se drogiras, da pusis. Sve sto radis je (u 99.99% slucajeva, kad govorimo o ovakvim stvarima) tvoj licni izbor. E sad, da li ces da blejis na gajbi, zalepljen za stolicu i ocima prikovanim za ekran 20 od 24 sata dnevno i da ne radis nista drugo ili ces da se igras u razumnim granicama, a razumne granice su okviri u kojima mozes da kvalitetno utrosis svoje slobodno vreme na nacin na koji ti zelis da zbog toga ne trpe drugi aspekti tvog zivota, odredjujes samo ti.

Da ne elaboriram vise.

P.S - Tekst mogu da prihvate kao stivo samo oni kojima je draze da upiru prstom u sve druge i sve drugo, a ne u sebe za probleme koje su sami stvorili ili npr. probleme svoje dece koje ne zele da rese. Kao sto je jedna moja poznanica davnom rekla "Ja, da zateknem svog <po imenu momka> sa drugom devojkom u krevetu, ne bi bio on kriv, vec ta kurvetina koja ga je navukla".

a ja bi se kladio da ovo nije barcas nego sarma :D

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

a ja bi se kladio da ovo nije barcas nego sarma :D

Izgubio si opkladu, BarcaS je :)

@str4jo

Ne verujem u savest i moral ljudi previse, naprotiv gnusam se vecine stvari koju primecujem kod ljudskog roda - ukljucujuci i sebe. Bas zato i kazem da ne mozes da krivis proizvodjaca zato sto je napravio SUPER proizvod za problem sto ima ljudi koji jednostavno ne umeju da kazu dosta. Npr, na ovom forumu ih ima vise od nekoliko. Neki su svesni problema, neki ne ali to opet ne umanjuje isti.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

umro decko od epileptickog napada posle 24 sata igranja wowa .. hm ...

mogao je isto tako da umre u svom krevetu ujutro pre SKOLE od epileptickog napada , ne znam kakve to veze ima sa wowom...

ima ljudi koji kad dodje expanzija igraju bez prestanka 2 nedelje da prvi butu na serveru max lvl . pa ne umru ...

to je npr poredjenje :

-izasao baja iz igraonice posle 5 sati igranja wowa i udario ga automobil i on umro ...

-izasao decko iz skole posle 5 sati sedenja i udario ga automobil ;0 al ne ovaj prvi je umro od wowa...

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pazi nije wow toliko problem ali sranja tipa dechko je dobio gastritis, kolitis i slichno jer ne ustaje od kompa po 20 sati i HRANI SE LOSHE, a normalno jer uz wow nam blago nama najbolje ide pljeka i koca od 2l jelte, e to je sranje, a realno ako niste u tom bracketu razmislite za koliko cete biti... ja se za sebe iskreno plashim samo toga, ajd kilaza :D jebesh ga ide leto vozi se bajk, roshke, frizbi :D itd...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno sta si ti hteo da kazes?! WoW je kreiran sa namerom da placas i placas i placas? Ok, WoW kao igra zahteva aktivnu pretplatu da bi se igrao. Kakve to veze ima sa celom pricom o zavisnosti od igrica? "Argument" vise da se Blizzard uporedi sa dilerima droge? Da li bi bilo drugacije da je WoW besplatan? Mislis da ne bi bilo MNOGO VISE pretplatnika nego sto ih sada ima? I opet bi se vrtela ista ili slicna prica.

Nema tu "i ljudi su krivi ali...". SAMO su ljudi krivi. Tebe niti bilo koga drugog niko motkom ne nagoni da igrate WoW ili bilo sta drugo. Niko te ne tera da pijes, da se drogiras, da pusis. Sve sto radis je (u 99.99% slucajeva, kad govorimo o ovakvim stvarima) tvoj licni izbor. E sad, da li ces da blejis na gajbi, zalepljen za stolicu i ocima prikovanim za ekran 20 od 24 sata dnevno i da ne radis nista drugo ili ces da se igras u razumnim granicama, a razumne granice su okviri u kojima mozes da kvalitetno utrosis svoje slobodno vreme na nacin na koji ti zelis da zbog toga ne trpe drugi aspekti tvog zivota, odredjujes samo ti.

Da ne elaboriram vise.

P.S - Tekst mogu da prihvate kao stivo samo oni kojima je draze da upiru prstom u sve druge i sve drugo, a ne u sebe za probleme koje su sami stvorili ili npr. probleme svoje dece koje ne zele da rese. Kao sto je jedna moja poznanica davnom rekla "Ja, da zateknem svog <po imenu momka> sa drugom devojkom u krevetu, ne bi bio on kriv, vec ta kurvetina koja ga je navukla".

Nije wow izmislio MMO zanr i nije se pretplata za MMO pojavila prvi put sa wowom.

MMO zahteva konstan priliv novog materijala u igru koji zahteva resurse i proizvodi troskove. Da bi bilo profitabilno da se pravi MMO mora da se placa pretplata ( sem izuzetaka ).

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...