Jump to content

Da li prepoznajete sebe u ovom textu?


jenky

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AJmo mi lepo ljudi da napravimo Jedan RAID naA aa ta govna (psihologe psihijatre i sve te tkz StruCnjake) UzmemoO EPicee I legendary Stvarcice NasMRCEMO SE koksa pre toga i da IH onda PItamo KO JE KOJI K>>> OVISNIK ma rofl

ZVEZDARAC ...Ex pala Executus realm Former junkie from wow and all kind of drugs ...And guess WHAT is am still ALIVE muhahhaha :D

Link to comment
Share on other sites

Nije wow izmislio MMO zanr i nije se pretplata za MMO pojavila prvi put sa wowom.

MMO zahteva konstan priliv novog materijala u igru koji zahteva resurse i proizvodi troskove. Da bi bilo profitabilno da se pravi MMO mora da se placa pretplata ( sem izuzetaka ).

Nisam video ovo ranije da odgovorim.

Konkretno na koji deo mog posta ili konkretnije na koju moju misao si ti dao odgovor?

Je l' sam ja rekao da je WoW izmislio MMORPG?

Nisam.

Jel sam ja rekao da je WoW prvi MMORPG koji je imao pretplatu?

Nisam.

Je l' bilo sta od ovoga sto si napisao ima ikakve veze sa onim sto sam ja napisao?

Nema.

Ako si ti iz mog quote-ovanog posta izvukao ovo kao odgovor - ja mogu slobodno da ovde napisem recept za pirotske kiflice kao odgovor na tvoj. Cisto da budemo egal - potpuno tacan i potpuno beskoristan "odgovor".

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

joj jebem ti zivor kad citam postove ovog barcasa dodje mi d amu glavnu otkinem i pojedem

o boze coveka eee!1

A je l' mogu da znam cenjena eminencijo, zasto? Bas bih voleo da elaboriras svoje plemenite misli upucene mojoj glavi.

FYI moja glava je isuvise velika da bila otkinuta i pojedena, pripazi da ti ne bude zalogaj kojim ces da se zagrcnes, idi istrikaj gace i majicu.

Link to comment
Share on other sites

Here we go again :) po ko zna koji put ista tema...

Mene samo fascinira taj Radovanovic ili kako se vec zove - ako pogledate Kljuc emisiju sa kojotom shvaticete koliko je lik retardiran (ako je to taj uopste, ne bi me cudilo da se mnoze)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...