Jump to content

My brute


Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nebitno je sto vec imas lika sa iste ip adrese sa koje pravis pupila nekom drugom....cak je moguce i sledece...da samo napravis novog pupila sebi sa drugog ip-a i ne moras ni jedan fight da odradis tu...posle sa svog kompa slobodno igraj te pupile i nabijaj im level i dobijaces exp na glavnom...znaci samo drugi ip da napravi pupila i ti mozes posle opusteno da igras..

btw, svaki turnir izginem u 8-9 rundi....od vuka jebenog....

http://viklajski.mybrute.com/tf/6711088

suvise imba

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nebitno je sto vec imas lika sa iste ip adrese sa koje pravis pupila nekom drugom....cak je moguce i sledece...da samo napravis novog pupila sebi sa drugog ip-a i ne moras ni jedan fight da odradis tu...posle sa svog kompa slobodno igraj te pupile i nabijaj im level i dobijaces exp na glavnom...znaci samo drugi ip da napravi pupila i ti mozes posle opusteno da igras..

Jel ne mrzi vas par da mi napravi pupile a ja tju posle da igram sa njima i nabijam XP svom mainu? (da, nemam zivot!)

http://sajrolol.mybrute.com

P.S.

Malo pochinje da smara ovaj "brutal error", moram po 5 puta refresh za sve shto radim na sajtu. :(

Link to comment
Share on other sites

^sajt je ochaj

TJIROEVOTIEXP ti je moj pupil, nisam stavio pass ofc :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sistem je zabagovan...u kurac ...ne znam ni ja vise...mislim da se dobija nekad neam pojma

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja sa pet bearom napadam sve sa hp > 70 jer sam onda siguran da nema vuka...vuk me uvek dobije... :/ kad bi me usrao vitality i eventualno mrezica, ne vidim sta bi me sprecilo u igri :D a najjace se smorim kad 6 dana uzimam level i onda dobijem sipku -.-...imam trozubac onaj i kost sta mi vise treba eeeej :D

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja kao str i agi lik sakujem :D jer imam samo 72 healtha i kerica :P

sreca u nesreci je da moj svaki udarac u neprijatelja izbija oruzje iz ruke, imam thick skin, impact i implacable. generalno nije lose ali gotovo da nema pravila od koga mogu da dobijem batine :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hahaha daj link da vidim :D

Ma ovo je obicna prevara, bitno je samo da ima sto vise klikova na sajt. Nije bitno da li to radi bot ili covek, vazno je da se klikce. Lik ima 9000 pupila i nikom nista. Ja istom nasao neki normalan bot, nastancao 30 pupila kad ovi baksuzi ubacili captcha code i neradi vise. Sad su nasli, mamu im :)

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...