Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ne znam jedino da se osisam na celavo i da hodam go po gradu, valjda cete prestati da me smarate. Kakvih ljudi sve ima, ja sam jos i dobar, ne nosim suskave trenerke, najobicnija trenerka, kosarkaska, jednobojna i sta me boli uvo. Bar mi je udobno. Jbg Ivke, ne mozemo svi nositi farmerke i kad spavamo :/

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam jedino da se osisam na celavo i da hodam go po gradu, valjda cete prestati da me smarate. Kakvih ljudi sve ima, ja sam jos i dobar, ne nosim suskave trenerke, najobicnija trenerka, kosarkaska, jednobojna i sta me boli uvo. Bar mi je udobno. Jbg Ivke, ne mozemo svi nositi farmerke i kad spavamo :/

naravno da necemo prestati da te smaramo, ko sto ljudi smaraju duleta za rakiju, mene za pivo i velike postove, tebe za sabansku frizuru!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zomg pala bleja za medalju \o/

jedna od kvalitetnijih noci u prethodnih nekoliko nedelja

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Bio juče na Zmajevcu za 1maj, jelte, jedan od čudnijih tripova u mom životu. Ovaj put se išlo na više preživljavanje nego bahanalije (to je bilo u tako dubokoj šumi, da sunca nema, i sve vreme je tukla vatrustina da se grejemo), core ekipe je tamo od srede i spava tamo. Ždrao se paprikaš od vepra...omnomnom.

No ni to nas nije sprečilo da dovučemo u duboooku šumu agregat i klavijature i da se raspali. Totalno opuštajuće iskustvo, sad želim da budem šumar.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...