Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zavrsio je CCNA, a CCNP nije nimalo lagan :) moj ortak koji inache radi networking i ima pristup gomili rutera na kijevskom ETFu je to polagao godinu dana :)

Ah, jel? Ja sve vreme mislim sprema se za CCNA, rek'o, šta ima toliko da se sprema :) CCNP znam da je hevi.

Link to comment
Share on other sites

Ovi moji mrežaroši urnisaše taj ccnp. Evo i drugar kajgana koga znaju neki forumaši postade ccnp nakon >1 godine, i još neki momci. Ali to zato što imaju baje koji im pomažu, plus sede blizu mene pa upijaju pamet. Plus rmbaju to ko konji pa imaju i praksu.

No opet nas je navukao Daki, svaka mu čast.

Inače da se pohvalim...nemam čime u stvari moj život je jedna žabokrečina :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sto dan ne traje barem josh 2 sata, pa da sve mogu da postignem kao covek.

btw igore, nemoj tako, imash koleta a uskoro cesh i naslednika

Kole je na redukovanoj ishrani :(

To znači da više nije in for hot jedi sex

Inace gledam sad oglas paunkralja na sekciji oglas, jelte. Dajem dukat za dozvolu da prolijem litricu žuči i kiseline po autoru :)

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

baš i ja sad gledam taj oglas i ne mogu da verujem da s takvim... sposobnostima možeš da postojiš u 21. veku. tipa, nije te još zgazio tramvaj jer ne znaš kako radi semafor...

Link to comment
Share on other sites

jao,gledao Shine,koliko je dobra predstava. Glogovac,Shushljik,Djuricko,Milivojevic,Madzgalj....koja ekipa,ja sam vristao od smeha...prica jeste ozbiljna,ali ima toliko humora,i koliko kvalitetnog humora,bas su me odusevili...

sad malo blejkica uz tv,pa na kunt... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

^gledao sam ja jos pre nekih ~5 godina, najbolja koju sam gledao :) nisam znao da jos ide :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Au koji dan ... boli me glava od overdrive-a a ne zelim da se ovaj dan zavrsi (iako vec jeste :D )

Aye laq noc ppl

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jutro :P

nisam mogao da spavam nocas -.- sad u skolu, pa popodne komiranje :/

caos

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...