Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

maytoriiiiii

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Znachi rofl! Prethodna dva dana su mi bili extra!

Matori nisu platili telefon tako da od petka uveche neam net uopshte(kojom logikom je iskljuchen oko ponoci? o.O). Malo pre mi bzvz palo na pamet da pogledam da li ima neki wireless u mom selu i gle chuda, ima jedna konekcija, slab signal i potpuno nezashticena. I evo sad kradem nekom komshiji net! :)

Inache, cale je sinoc naprasno odluchio da postane lovac! Spichio je zeca kolima dok se vracao kuci iz Bgda! :D Danas ga je spremao za ruchak, duze vremena nishta lepshe nisam jeo! Obichno nishta nikad ne sprema al' sad je pokazao pravo umece! Mljac!

Sad pijem kvas i lepo mi je. ^_^

.

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi danas da idem na supernatural, al toooliko posla imam, ne znam sta tju.

jedino sto je gore od toga da ostanem gajbi, je da odem izblejim neko vreme i kao, e idem ja.

kenja mi se vise od ovog diplomskog...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi danas da idem na supernatural, al toooliko posla imam, ne znam sta tju.

jedino sto je gore od toga da ostanem gajbi, je da odem izblejim neko vreme i kao, e idem ja.

kenja mi se vise od ovog diplomskog...

Urbano, urbano! xD

Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu da verujem kako odvratno vreme......

anyway, danas kao treba da ucim nesto posle ~10 dana, a verovatno cu samo otici popodne na utakmicu, vratiti se i leci da spavam ^_^

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

znas kakve se palacinke prave na takvom shporetu jujuju :D

U stanu je toliko hladno da mogu da pocnem da ga izdajem kao kriogenu komoru ffs

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

LOL PROTO TO NIJE IGRACKA TO JE PRAVA STVAR

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

upalish kablovsku,prebacish na neku od stranih stanica sa vestima i ne zna se sta je gore - to sto konstantno ljude bacaju u paranoju sa nekim uzasnim prichama (jutros sam gledao krajnje debilnu animaciju kako virus gripa prelazi na coveka) ili to sto ne vade iz usta Tweeter, kao da je topla voda 2.0

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se opet navukao na topshop, kada vidim onog svabu Horsta meni je dan lep.

On d adr hend, orange box za svega 10 jura, to se kupilo, pa mekar i ne igrao :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...