Jump to content

ESL:ENC


MarkoL

Podmladiti rekpu?  

136 members have voted

  1. 1. Da li dati sansu novim igracima ili ne ?

    • Da
      114
    • Ne
      22


Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cekaj ako daju sansu tamo nekim nemcima gastrabajterima, daj ja cu lepo da skupim jos 4 coveka odavde

i jos neko nek skupi jos 4 coveka, pa da napravimo 96 reprezentacija pa svi da odigramo medjusobno po 34 mape

i ko bude najbolji taj igra...

EVo tu smo skrimke, ja , pajser, lesko , mita pernica..., MISLIM ONO

DAJTE NAM SANSU !!!!!!

hahahahahahahahaha

kakav si ti bog :DDD

IGRAMO BRATE,NAJJACI SMO!!!!!! :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pazi ovako , treba da se odabere selektor koji je aktivan zadnje dve tri godine i koji poznaje scenu i kako stoje stvari

i da taj covek i SAMO taj covek odabere igrace za reprezentaciju pa neka medju njima bude i taj neko ko zivi u nemckoj ili gde god,ako selektor misli da dovoljno kvalitetno igra. a ne da mi nesto glasaju neki random likovi ...

Link to comment
Share on other sites

pazi ovako , treba da se odabere selektor koji je aktivan zadnje dve tri godine i koji poznaje scenu i kako stoje stvari

i da taj covek i SAMO taj covek odabere igrace za reprezentaciju pa neka medju njima bude i taj neko ko zivi u nemckoj ili gde god,ako selektor misli da dovoljno kvalitetno igra. a ne da mi nesto glasaju neki random likovi ...

brate to je bilo sto puta, mnogi su to pokusavali, ako neko iz bg-a pravi svi pljuju da zove samo beogradjane, ako pravi neko sa strane zove neke svoje, i tako u krug...

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

pazi ovako , treba da se odabere selektor koji je aktivan zadnje dve tri godine i koji poznaje scenu i kako stoje stvari

i da taj covek i SAMO taj covek odabere igrace za reprezentaciju pa neka medju njima bude i taj neko ko zivi u nemckoj ili gde god,ako selektor misli da dovoljno kvalitetno igra. a ne da mi nesto glasaju neki random likovi ...

[claps]

Link to comment
Share on other sites

pa kazem ti, treba naci selektora koji nece zvati "neke svoje" ili "samo beogradjane"...

Ja znam odavde minimum 3 takva coveka...

pazi posle svega ovoga treba neko da se prihvati tog posla pa da ga napljuju svi posle kao sto obicno bude [:D]

shalu na stranu, ako i neko to uradi onda taj neko treba i da organizuje tu ekipu, vezbanja i ostalo a ne ko prosle godine, jedan kaze niko me nije zvao, drugi kaze da su ga zvali, treci imao smrtni slucaj (crko mu televizor) pa nije mogao da dodje i ti fazoni pa nisu mogli da vezbaju...

ps: evo moze pajser <3

(ispunjava sve kriterijume)

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

znas sta je fora tu, recimo taj selektor je zaduzen za ekipu, i da se ima jos neko poput hamle da organizuje te uslove

tipa server i ta sranja po els-u itd..selektor da bude zaduzen za igrace, a igraci da budu koncetrisani samo na igru i na vezbanja, mislim sve to ako se misli ozbiljno...

moze da se organizuje sve , samo treba volja

Link to comment
Share on other sites

znas sta je fora tu, recimo taj selektor je zaduzen za ekipu, i da se ima jos neko poput hamle da organizuje te uslove

tipa server i ta sranja po els-u itd..selektor da bude zaduzen za igrace, a igraci da budu koncetrisani samo na igru i na vezbanja, mislim sve to ako se misli ozbiljno...

moze da se organizuje sve , samo treba volja

nista onda zvacu antica sutra da odvoji par dana, i onako blejka kad nema utakmice sa repkom [:D]

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja lichno nemam nishta protiv njih (kompletnih 5 gastrabajtera) nego me je iznervirala pricha xqzr-a, vi ste pichke ne smete protiv nas odracemo vas. Da je chovek doshao lepo i napisao, pozdrav ljudi, ja sam taj i taj,zivim tu i tu, igram cs dugo,pratim scenu toliko i toliko, imam predlog za vas, imam 4 drugara ,i mi bi hteli da probamo da udjemo u reprezentaciju, pa malo o njima,pa josh malo o sebi, i svako bi mu ovde odgovorio totalno pozitivno, prvi ja... ja i dalje nemam nishta protiv toga da i 3,4 gastrabajtera igra,samo da je PRVI utisak normalan... ako me kapirate... ne osecam se ugrozheno (na mesto u repki) shta vishe voleo bi da neko od njih igra...

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...