Jump to content

ESL:ENC


MarkoL

Podmladiti rekpu?  

136 members have voted

  1. 1. Da li dati sansu novim igracima ili ne ?

    • Da
      114
    • Ne
      22


Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poserem ti se na nasu repku i sve ostalo !!! isto kao u fudbalu pametan KRKIC nece da igra za govna !!! i ono sto stojimo na onom 36-40 mestu to je zasluga nekih igraca pre 100 godina !!!! confy,hyb i glorija !!!

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

cekajte ljudi,aj ovako...

prvo sam pomislio da je decko stvarno neki tezak bolid. I ajde da tu pretpostavku stavimo u zagradu i sklonimo sa strane...

zar bi toliko bilo strasno odigrati vs njih? Kad napravite repku i krenete sa vezbanjem,dogovorite se da odigrate sa njima.Ako ih prebijete ko volove,izgubicete ukupno sat vremena na 2 mape(veoma nadoknadivo),a ako vas dobiju,eto neke ideje da se napravi jos nesto kvalitetnije. U pitanju je Srbija i vi igrate za tu zastavu,sto ne znaci da ljudi moraju i tu da zive,bitno da su poreklom odavde i da imaju drzavljanstvo...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Poserem ti se na nasu repku i sve ostalo !!! isto kao u fudbalu pametan KRKIC nece da igra za govna !!! i ono sto stojimo na onom 36-40 mestu to je zasluga nekih igraca pre 100 godina !!!! confy,hyb i glorija !!!

nemam 100 godina pobogu nosati :D <3

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi stvarno trebali da im pruzite sansu, ovi nisu za zajebanciju, a nasi su :) LVL 42 esl trusted player, dobio woosai, odigrajte pa vidite.

@ xqzr, imao si mnogo kretenski nastup ovde, normalno je da ce svi da te napuse karom i podjebavaju. Lagano. Uzmi msn, ugovori sa kapetanom LOL, pa ako budu hteli odigrajte i mozda te i pozovu. 'ladno lik SINISA MIHAJLOVIC hahahahha

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

@ lesko bravo direktore !!! nesto se ne secam da novak djokovic zivi ovde ? decko ima kucu u MONAKU jer mu tamo ne uzimaju ovi lopovi porez !!!! 1h vam nista ne uzima popisaj ih i pokazi da su debili i da van granica srbije ni 1 srbin ne zna da igra kanter !!!! sto pita igra za bosnu ? sto phropet igra za bosnu ? sto crp igra za bosnu ? jel moze nasa repka da dobije bosansku ? ako ne moze bolje ruke da lome svi !

nemam 100 godina pobogu nosati :D <3

nemas brate al vi ste nesto kao i igrali i 4gl je jedina srpska ekipa koja je prosla grupe na WCG-u to nam je napravilo 36 mesto brate sad bosna ima bolju repku od nas ajde reci jel nije ? a ti 100 god igras kanter :) i znam da bi se pojeo zbog toga :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

upravo ono sto je neko rekao....mozda i likovi jesu bolji, sta vec....ali naravno da ce da ga napuse ako dodje "igrajte smoju repku, nesmete dobicemo vas 16:5 na svaku mapu u bo3"...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

@ lesko bravo direktore !!! nesto se ne secam da novak djokovic zivi ovde ? decko ima kucu u MONAKU jer mu tamo ne uzimaju ovi lopovi porez !!!! 1h vam nista ne uzima popisaj ih i pokazi da su debili i da van granica srbije ni 1 srbin ne zna da igra kanter !!!! sto pita igra za bosnu ? sto phropet igra za bosnu ? sto crp igra za bosnu ? jel moze nasa repka da dobije bosansku ? ako ne moze bolje ruke da lome svi !

nemas brate al vi ste nesto kao i igrali i 4gl je jedina srpska ekipa koja je prosla grupe na WCG-u to nam je napravilo 36 mesto brate sad bosna ima bolju repku od nas ajde reci jel nije ? a ti 100 god igras kanter :) i znam da bi se pojeo zbog toga :)

proso je kgb na wcg-u 2003 protiv exotica znas i sam :) pa jbg kada pogledas nas koje si naveo mi smo i napravili tu gde smo na toj listi :) realno

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

upravo ono sto je neko rekao....mozda i likovi jesu bolji, sta vec....ali naravno da ce da ga napuse ako dodje "igrajte smoju repku, nesmete dobicemo vas 16:5 na svaku mapu u bo3"...

izvini ali ako bi znao sta je bilo dogovoreno, onda bi me razumeo da sam poludeo u tog trenutka.

Link to comment
Share on other sites

Dogovoreno?

pa sto ga ne pustis da odigra vs te repke koju si ti izabrao iskreno nemam nista ni protiv 1 clana repke nikad nisam nista ni pisao na temu repka jer me to ne zanima posto je cista glupost i debilizam .... sad 1 put pisem jer mi se svidja ideja ovog nemca-srbina odigrajte sa njima ali izbacite hltv ocu da vidimo svi kakvi su gasteri !!! i sto PAJKO BIRA REPKU ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

^napusti ilija! :)

@xqzr

upoznaj ostale sa dogovorom ? :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ma nas ko jebe u svakom slucaju, ali samo neka se sastavi ekipa koja moze da - VEZBA

znaci ne moraju da budu najskilled igraci u srbiji, ali bar da ne kazu kad se vrate "pa jbg sta da uradimo kad smo vezbali 2 sata ukupno "

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pa sto ga ne pustis da odigra vs te repke koju si ti izabrao iskreno nemam nista ni protiv 1 clana repke nikad nisam nista ni pisao na temu repka jer me to ne zanima posto je cista glupost i debilizam .... sad 1 put pisem jer mi se svidja ideja ovog nemca-srbina odigrajte sa njima ali izbacite hltv ocu da vidimo svi kakvi su gasteri !!! i sto PAJKO BIRA REPKU ?

nije problem da odigra uopste, problem je sto je napravio dogovor, a ja kao glavni u repki treutno nisam uopste upoznat sa istim :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...