Jump to content

South Park


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

BRBABABABABABBABABABABAB

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

sto se tice epizode sa superherojima, cim je mistirion ispustio prvi zvuk (ne rec, ne recenicu, nego slovo) ja sam bio u fazonu 'a, evo ga kreg' i to toliko sam bio u fazonu da sam mislio da mi, gledaoci, treba da znamo da je to kreg i da je bas fora u tome sto se svi prave blesavi isto kao i sa kartmanom koji se vidi iz aviona. meni je mistirion toliko kreg da ne postoji drugi trip za mene:) a i kartman je, kad je poceo da pogadja, prvo krega pomenuo.

znam, znam, fora je da se ne zna, verovatno ni oni ne znaju, a glas je pricao lik koji prica krega, medjutim, meni je ono tolko kreg da ce tako ostati zauvek u mom srcu:) medjutim, ako cemo bas da idemo u idiotarije (ajmo), jedan deo dece prica trej, a drugi met, tako da se suzava izbor u principu. ako cemo dalje, slican glas kregu ima jedino i samo klajd, medjutim, ima bitnih razlika izmedju njih dvojice. kolko se secam, klajd malo suska dok prica. a i dugo nisam cuo klajda, pa nisam siguran ni da li ih prica isti lik, mada mislim da da:)

al dobro, meni je kreg omiljeni lik u south parku, tako da nemojte misliti da sam poludeo ahah:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...