Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ikodinović kriv, kazna novčana

5. mart 2009. | 11:40 -> 12:25 | Izvor: Beta

Novi Sad -- Vaterpolista Danilo Ikodinović proglašen je krivim zbog izazivanja saobraćajne nesreće i sud mu je izrekao novčanu kaznu od 70.000 dinara.

Eto kako se drzava bori protiv pijanih vozaca motora....:(

Da jebe oca i majku...:(

Mrs, bre....

i, ovo...

Industriji kompjutera preti najveći pad do sada

Autor: Beta

London - Industrija kompjutera mogla bi ove godine da iskusi najveći pad u istoriji, odnosno smanjenje tražnje u svetu od gotovo 12 procenata u poređenju sa 2008, prognoziraju analitičari istraživačke agencije Gartner.

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

i, ovo...

Industriji kompjutera preti najveći pad do sada

Autor: Beta

London - Industrija kompjutera mogla bi ove godine da iskusi najveći pad u istoriji, odnosno smanjenje tražnje u svetu od gotovo 12 procenata u poređenju sa 2008, prognoziraju analitičari istraživačke agencije Gartner.

Ako, ako, daj da padnu cene pa da mozda i kupim neki novi kompjuter :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mozda odsustvo kazne zatvora za tesko delo protiv javne bezbednosti...doveo sebe u stanje smanjene svesti (napio se) i onda izazvao tesku saobracajnu nesrecu....i to je za kaznu od 70000 i 8 meseci zabrane upravljanja?...jel "nacionalna ikona" trebalo da pobije neciju porodicu da bi ga smestili u zatvor....

ova kazna nije primer koji drzava treba da da mladjim narastajima sta ce im se desiti ako odluce da pijani voze....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jebote nekad sam se budio spreman da idem u nove pobede, sad se svako jutro ispod cebeta krijem od novih poraza :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Eh tako, prijavio sam se za praksu, 5 dana u redakciji Sveta Kompjutera sa drugarom.

Ahahaha....kod Vase, Chivana, Oluje i ostalih...do jaja....kad pocinjete, da i ja navratim, da se malo smejemo...ja svratio danas do njih...bilo je bas veselo!

:))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

znaci skakace cene kompova, ko ima pare nek pazari sto pre sta mu treba :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mozda odsustvo kazne zatvora za tesko delo protiv javne bezbednosti...doveo sebe u stanje smanjene svesti (napio se) i onda izazvao tesku saobracajnu nesrecu....i to je za kaznu od 70000 i 8 meseci zabrane upravljanja?...jel "nacionalna ikona" trebalo da pobije neciju porodicu da bi ga smestili u zatvor....

ova kazna nije primer koji drzava treba da da mladjim narastajima sta ce im se desiti ako odluce da pijani voze....

Mislim da mu je kazna opravdano bila "slaba" zato što je on tu najviše najebo. A vidiš da mu se i žena raspada, gde će više nesreće čoveku... :/

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da mu je kazna opravdano bila "slaba" zato što je on tu najviše najebo. A vidiš da mu se i žena raspada, gde će više nesreće čoveku... :/

po toj logici nismo uopste trebali da saljemo Slobu da mu se sudi u Hagu. Pa pogledajte kakav mu je raspad zena. :)

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Zar to nije isto?

Nije, naravno.

Gore je biti fudbaler :/

alt tab u wow.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^zaista smaraju one prozivke, retardirane su skroz

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Mozda odsustvo kazne zatvora za tesko delo protiv javne bezbednosti...doveo sebe u stanje smanjene svesti (napio se) i onda izazvao tesku saobracajnu nesrecu....i to je za kaznu od 70000 i 8 meseci zabrane upravljanja?...jel "nacionalna ikona" trebalo da pobije neciju porodicu da bi ga smestili u zatvor....

ova kazna nije primer koji drzava treba da da mladjim narastajima sta ce im se desiti ako odluce da pijani voze....

Nisam lepo pročitao tvoj predhodni post,istripovao sam da misliš da bi trebalo da mu smanje kaznu jer je "nacionalna ikona".

Potpuno se slažemo u svemu,a što se tiče te zabrane,mogli su da mu uzmu i na 3 godine ionako ne može da vozi :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...