Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

Nemam više crvenu kosu. :) I to nije moja priča već tog lika. Samo kaže da je malo smor zato što te cimaju posle vamo-tamo ali bolje i to nego da izgubiš dozvolu i da platiš par hiljada dinara. Uostalom pitaju kevu šta rade sa ljudima koji ne mogu/ne smeju da duvaju u ono sranje.

Edited by Vlad-_-b

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw, slusajte militja, on ima iskustva sa pandurima i duvanjem lol!

a dule sa medicinom lol

umesto da kazhesh choveku da je verovatno napravio greshku shto je posle toliko alkohola kuntao loma i dao vremenu istom da se josh 'povetja' zbog dehidratacije, metabolizacije alkohola, usporavanja metabolizma tokom kunta il kako to vetj ide ti bacash glupe forice.

Zaboravio sam kako ide fora, ali kad te zaustavi i kaže ti da duvaš ti onda mu kažeš da ne smeš (zbog ne znam ni ja čega, jer sam sad zaboravio) :D ali onda on mora da ti vadi krv. Onda te odvede tamo i ti kažeš da imaš fobiju od igle. :))) Sledeći korak je da te vode kod nekog para-psihiloga koji treba da utvrdi da li si ti pijan ili ne.

Ti se tu normalno ponašaš i pokažeš mu da nisi pijan. I to je to. :)) Ali ne mogu sad da se setim šta tačno treba da mu kažeš za to duvanje. Neka bolest, fobija neko sranje ne mogu da se setim sad. Znam samo da je ćaletov ortak tako 2-3 puta izbegao kaznu.

u kojoj to dimenziji ? to je jedna od onih urbanih legendi gde se probudish sa pandurevim kolima u garazhi :)))

mislim zbog chega ne bi smeo da duvash u aparat, koji je to razlog, a to shto imash fobiju od igle, tje te protji kad ti nadrkani pandur koga si iscimao u sitne sate da te vozi do dezhurnog doma zdravlja lupi shamarchinu od koje tjesh se onesvestiti pa tje ti onda uzeti u takvom nesvesnom stanju krv. da ne prichamo o tome shto ako idesh na tu foru "vadite mi krv" imash extra platjanja i kazne.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

a dule sa medicinom lol

umesto da kazhesh choveku da je verovatno napravio greshku shto je posle toliko alkohola kuntao loma i dao vremenu istom da se josh 'povetja' zbog dehidratacije il kako to vetj ide ti bacash glupe forice.

izvini matori, nisam te prepoznao!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sam retard, meni je pandur reko da idem kod sudije i sve, a u stvari danas idem u sup da uzmem privremeno oduzetu dozvolu. a za sudiju tek treba da mi stigne.

i jos mi sad cale reko da je posle nekih 7-8 sati najveca koncentracija lol koji sam retard.

nije novi zakon, sad mi sveca proverila u zakonu, 3-12 meseci dozvola i 5-25 iljada kazna. znaci najgrdje dinu dana dozvola i 25 hiljada, a najboljse 3 meseca i 5 iljada.

sad si me maude zbunio sa tim kukanjem, ne znam sta da radim, nisam ja mislio da kukam nego kao ko covek da se objasnim, sto je i istina, ja sam retard sto sam neinformisan, ja sam stvarno mislio da kad se otreznim da to vise nema, medjutim kurac. otkud znam, valjda te tamo pitaju sto i kako, pa ti kenjas u svakom slucaju? mislim, kolko vozim ovo mi je prvi prekrsaj, vozim stalno, ima nas petoro ja jedini vozim i razvozim celu familiju, bla bla truc, smorice nas sve i to:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

cekam raspalog alkoholicarskog olosa poznatijeg kao lokalni postar da se smiluje i isporuci posiljku koja je trebala da stigne pre 2 dana...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

al sam se nahasao za medalju :D

sad si me maude zbunio sa tim kukanjem, ne znam sta da radim, nisam ja mislio da kukam nego kao ko covek da se objasnim, sto je i istina, ja sam retard sto sam neinformisan, ja sam stvarno mislio da kad se otreznim da to vise nema, medjutim kurac. otkud znam, valjda te tamo pitaju sto i kako, pa ti kenjas u svakom slucaju? mislim, kolko vozim ovo mi je prvi prekrsaj, vozim stalno, ima nas petoro ja jedini vozim i razvozim celu familiju, bla bla truc, smorice nas sve i to:)

i onda ti on/ona na to kazhe "a niste znali da ne treba pod uticajem alkohola da sednete za volan" samo naravno grubljim tonom i shta tjesh onda da kazhesh .. kakva crna neinformisanost. netje nikakva tuzhna pricha da tu olaksha, samo reci "jebiga" i gotovo. take it lika a man!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa nego kao cela poenta je bila da nisam bio pijan, nisam se ja vracao sa pijanke nego sam lepo otkunto ono kao novi dan novi zivot i to:) znaci nisam bio 'pod dejstvom' alkohola nego sam imao alkohol u sebi:) mislim, jeste debilno, al nekako imam potrebu to da kazem posto u principu i jeste tako, moje kukanje je iskreno!:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

upravo me uvatise na zelenjaku i naduvo sam 1.43:( sto je najjace, blejali smo, cirkali, kuntao sam, ustao i kao taj rad do jaja, medjutim, ostade u krvi alkohol...sutra (danas) kod sudije za prekrsaje, nemam sta da mu kazem:)

jeste imali slicnih iskustava, kolko ce da mi leti dozvola? nista nisam zasrao do sada baj d vej...

pa ako nikad nisi pravio prekrsaj i to ti je prvi prekrsaj dobices 10 000din ili preko + godinu dana uslovno ja sam imao prekoracenje brzine 40+ i toliko sam dobio nisu mi oduzeli dozvolu...mada ne znam kako ide za alkohol :D tako da 10 000din dobijas sigurno min + 3-6 meseci bez dozvole :D a pravo da ti kazem to sto on prica ne bi trebalo da je tacno...jer tebi bubrezi prerade tu krv mnogo krace nego za 12 sati a kamoli 24 i jos si odspavao :D pokusaj da seres sudiji da si spavao neka duvaju kurac :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Nemam više crvenu kosu. :) I to nije moja priča već tog lika. Samo kaže da je malo smor zato što te cimaju posle vamo-tamo ali bolje i to nego da izgubiš dozvolu i da platiš par hiljada dinara. Uostalom pitaju kevu šta rade sa ljudima koji ne mogu/ne smeju da duvaju u ono sranje.

kazes da ne verujes u aparat nije ispravan hocu da mi vadite krv :D i jbg dok ti odes da ti vade krv prodje te malo :D mozda ti spadne sa 0.7 na 0.5 :D ne mozes posle da kazes e ja se plasim igle to ne moze

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

bash sam arhitekta - umesto da odem na bivshi faks da slusam izlaganje jednog od najpoznatijih arhitekata danasnjice (Daniel Libeskind - radice novu Kulu Slobode (freedom tower, visine 1776 stopa) na mesto kula bliznakinje) ja sam odabrao veceru u kineskom restoranu sa prijateljicom...

Dobra mu ova kula shto je predlozio na Dunavu da bude, 250 metara, na samom kraju Francuske.

2s0envn.jpg

/edit posle skoro 2 sata je zbog dodatnog "a" na metara, chisto zbog potencijalnih smaracha xD

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam kako ide fora, ali kad te zaustavi i kaže ti da duvaš ti onda mu kažeš da ne smeš

ovde bi vec dobio pendrek u dupe :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...