Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u bre savke, ti si mu bas jebao kevu...jel su ti dali vakcinu protiv tetanusa, kad si poslednji put primio istu?

Mislim da su mi dali vakcinu, stvarno ne znam nishta nisam pitao. Znam da su me uboli vishe puta, sad da li je anestezija bila sve, to ne znam.

Kad sam poslednji put primio nemam pojama, valjda kad sam regularno vakcinisan(3. god srednje?).Ja sam ovom doktoru rekao samo da je bilo odavno.

Ma nije frka,kako je bolelo dok nije sredio,sad kao da nishta nemam. U sushtini jedino me smara shto mi onaj reko da ne bi trebalo da kvasim konce, pa se sad kupam kao da sam hendikep, poshto mi je rana bash na prometnom mestu gde je izuzetno teshko da se zaobidje prilikom tushiranja.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa ti se sreco moja nemoj tushirat

Sedam do deset dana? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nemoj drkati i neces smrdeti!

Sedam do deset dana? :D

[:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam blejao i cirkao pivo u raketi na decjem igralistu, koje vece xD

HeightsRocket.jpg

malo je reci da sam se smrz'o ko picka.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Odemo ćale i ja jutros u dom zdravlja da damo krv na analizu. Poranili, došli tamo oko pola 8, kad u čekaonici milion staraca. Napravimo se blesavi, odemo do šaltera:

- Izvolite?

- Dobro jutro, mi došli da damo krv na analizu.

- Jeste u kompjuteru?

- Jesmo.

- A, pa onda stavite knjižice na onu gomilu tamo (pozamašna gomila knjižica na drugom delu šaltera, prim. aut.) i sačekajte da svi ovi ljudi daju krv pa ćete i vi. Samo, načekaćete se, pre pola 12 nećete stići na red.

Pogledamo se i izađemo.

Jebem ti starce koji nemaju šta pametno da rade nego opsedaju domove zdravlja od ranog jutra!

Link to comment
Share on other sites

Odemo ćale i ja jutros u dom zdravlja da damo krv na analizu. Poranili, došli tamo oko pola 8, kad u čekaonici milion staraca. Napravimo se blesavi, odemo do šaltera:

- Izvolite?

- Dobro jutro, mi došli da damo krv na analizu.

- Jeste u kompjuteru?

- Jesmo.

- A, pa onda stavite knjižice na onu gomilu tamo (pozamašna gomila knjižica na drugom delu šaltera, prim. aut.) i sačekajte da svi ovi ljudi daju krv pa ćete i vi. Samo, načekaćete se, pre pola 12 nećete stići na red.

Pogledamo se i izađemo.

Jebem ti starce koji nemaju šta pametno da rade nego opsedaju domove zdravlja od ranog jutra!

izvadite krv u bilo kojoj privatnoj ordinaciji, necete platiti vise od 500din, a reda- nema :)

Link to comment
Share on other sites

koliko si lupio, cena je u zavisnosti od kolicine obradjivanih podataka i nije jeftinije od 1600din.

puta 2 to je vec 50e, a ovako je dzabe - so go figure !

inace radi majmune netje niko umesto tebe : (

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...