Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

Rambo na foxu \o/

valjda je treci deo xD

Dobro jutro svima , da se dohvatim nekog foodza pa da palim u grad

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebem ti telekom, popizdeo sam :@

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

koliko sam video na sajtu pull and beara (nisu skupi inace) imaju fine majice, malo uze, sa nekim natpisima ali imas i bez natpisa do jaja su :D u sustini idi na sajt i pogledaj...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

realno u pull'n'bearu su do jaja maje za 990 dindzi.A u njujorkeru me isto usrala vrhstra majca za 700 dinara,tako da ono,baci pogled.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

u njujorkeru...savet...ne kupuj DZINS...duxevi su im dobri, kvalitetni, iz iskustva barem,.....pantalone su im mmnoooogo nekvalitetne, pocepale mi se jedne na 60 mesta...to zaobidji....majice mozes da nadjes ok ali i sranje, pazi na materijal ja sam uzeo jednu obicnu crnu za ispod kosulje kad mi je trebala, body je onako, i od materijala je da se skupljaju dlacice i svakakva govna..mada je ionako ne bih nosio....pull and bear mi je najbolji od tih jeftinih a solidnih radnji..

eto

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...