Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozda se veseli sto je dobila, kao, krvna plazma i to!

covece, ni ne kapiram koliko ok zivot vodim...malo pre pricam sa nekom ortakinjom koja radi u hotelu u crnoj gori za recepcijom, 6 dana nedeljno. riba nema nista da mi kaze, umalo nisam izustio "aj odjebi, dosadna si". zivi mrtvaci.

inace, danas mi je bad hair day, dobro jutro ^_^

badHairDay.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mozda se veseli sto je dobila, kao, krvna plazma i to!

covece, ni ne kapiram koliko ok zivot vodim...malo pre pricam sa nekom ortakinjom koja radi u hotelu u crnoj gori za recepcijom, 6 dana nedeljno. riba nema nista da mi kaze, umalo nisam izustio "aj odjebi, dosadna si". zivi mrtvaci.

inace, danas mi je bad hair day, dobro jutro ^_^

Meni je svaki dan bad hair day... Ali se sretjom budim u 5 ujutru, pa uvek operem kosu! :) ili bolje :(

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Au koliko mi je trebalo da obrijem bradu ffs ...

ali dobro barem sam s'tim zavrsio :D

btw dajte neki predlog gde da kupim Dual Layer DVD-eve (po mogucnosti verbatim)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Vi što vadite posoše mora da ste buržuji.

Nego jel istina da do jeseni svi moraju da pređu na nove lične karte? Jebo ih ja u tom slučaju.

licnu moram da vadim,posto sam jos pre mesec dana izgubio novcanik(sa licnom naravno),a kad vec to radim,daj i pasos da zavrsim...a sto burzuji,ne kontam?

inace,kevina koleginica kaze da stari pasosi vaze do septembra 2009...nemam pojma...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...