Jump to content

Empire: Total War


brue

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ovo stvarno vishe nije fora sa tim steamom .Sad svi idu preko steama, Livea i ostalih gluposti .Fucking Microtranssactions.Sta sad kao kupis igru pa onda ko krelac moras da skidas neki patch .Da ne pominjem nesrecne pirate [:D]

Ovaj post ima ogromnu koncentraciju gluposti u na jako malom prostoru. Fascinantno.

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

Thx :). Odlican je ovaj link, i ove informacije shto si dao. Nadao sam se da ce Srbije biti barem kao emerging faction, ali izgleda da je ipak nema nego je kao "Slavic Rebbels" generalizacija uradjena.

U svakom slucaju, igra deluje odlicno i kao veoma plodno tle za gomile modova. Jedini bedak shto je necu igrati josh neko duze vreme, dok ne kupim nov komp poshto mi je ovaj krshina =P.

takodje, al dobro, meni je okej posto mrzim dati vremenski period, mada cu sigurno igrati igru i zamisljati da nose ful plejt armore i te fore.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ajde vi kojima radi ETW tzv. "narodnjak" dajte link za torent-e funkcionalne, da znamo shta da skidamo (tj. odakle da skidamo, da se ne bi maltretirali sa onime shto ne radi)...

btw neko mi reche original ce moci da se uzme u zemlji za najkasnije mesec dana ako nekoga zanima...

@ topic: potvrdjen patch koji ce popraviti nedostatke i omoguciti mplayer campaign map. Bice tu izgleda i opcija koja omogucava da dva igracha uchestvuju u svakoj bitci jedan protiv drugoga...

eh da svi kazu da je AI u mnogome poboljshan, tipa vojska aktivno brani generala od pokushaja opkoljavanja itd itd, ali da to dolazi do izrazaja u dovoljnoj meri tek na naprednijim nivoima tezine.

poz!

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

ajde vi kojima radi ETW tzv. "narodnjak" dajte link za torent-e funkcionalne, da znamo shta da skidamo (tj. odakle da skidamo, da se ne bi maltretirali sa onime shto ne radi)...

http://thepiratebay.org/torrent/4754187/Empire_Total_War.ENG.Repack.GTI.inc.fix

btw neko mi reche original ce moci da se uzme u zemlji za najkasnije mesec dana ako nekoga zanima...

http://store.steampowered.com/app/10500/

Link to comment
Share on other sites

@ voodoo:

tnx 4 the link :)

inache naravno da znam da ima da se uzme preko steama, kada sam napisao ono gore mislio sam vishe na onu varijanticu sa prodavnicom, svratish dash (odokativno) 4k i dobijesh lepu finu kutijicu, manual, diskove itd itd...

@ nemi zmaj:

mnogi se zale na to na raznim forumima... bice verovatno neki patch daj mu malo vremena...

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

da bih oslobodio toliko mesta, treba da brisem sve zivo, a to ne bih radio ako ne mogu da igram, pa mi recite ima li nade (kad se sve spusti) na ovome:

sempron 3400+

7600gs 256

3gb ram

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ima nade, ali nemoj neshto puno da ocekujesh. To su ti prakticno minimalne specifikacije, jedino shto imash malo vishe rama.

Ocekuj igranje na low i seckanje, kazu da igra nije josh uvek najbolje optimizovana. Takodje postoji guide za optimizovanje grafickih podeshavanja koji ti moze pomoci http://blogs.sega.com/totalwar/2009/03/05/...k-shop/#more-83

Ako probash javi kako ti je ishlo, jer i ja imam slicnu konfiguraciju ali ne zelim da probam josh uvek =P

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

evo cackam po kompu i slaba vajda, igram sad par igrica i bas ne bih da ih sutnem samo da vidim da ovo ne moze da se igra:)

u svakom slucaju, skidam, pa ako stavim na dvdove, pa sa njih instaliram, onda cu ti reci:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

teoretski bi trebalo obojici da vam radi, mada kao shto reche neko sachekajte patch... nije iskljucheno da je to jedan od problema koje ce sa sobom razreshiti prvi najvljeni patch koji donosi i mp kampanju... dakle strpljenja... bice optimizovano (ili ce sega unesreciti milione fanova TW-a) :)

poz!

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...