Jump to content

Srpski film


SavKe

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgledao sam film danas. Sobzirom da je to nas film, a vecina nasih filmova su kao ZzZzZzZz, ne znam da li da ga ocenim sa 4 ili 1.

Za razliku od ostalih nasih filmova ovaj film je napravljen sa idejom "van kutije", ali ima dosta ovakvih film u svetu.

Scene koje su u filmu meni uopste nisu odvratne (sem sa silovanjem novorodjenog deteta), zato sto sam video 100 puta gore stvari na 4chan /b/.

Najgluplja stvar u celom filmu je sto nema ni pricu, ni poentu. 100 minuta se sastoje od nekoliko "odvratnih" scena povezanih dosadnim desavanjima.

Svaki random /b/tard ispod 12 godina bi mogao da napravi bolji film.

Tako da sve u svemu ne treba gubiti vreme na ovaj film osim ako neko nije gledao slicne ovakve ili jos gore stvari.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

pa ne vidim kako 'ne pusta da bude tako', takodje ne vidim na koji nacin bi mogao da 'ne pusta da bude tako'?

on u svakom slucaju zastupa jednu stranu, to sto je on rekao sta film moze da izazove, ne znaci da sad treba da cuti ceo topic i da prestane da prezentuje svoj stav.

a slozices se valjda da je argument 'svaki retard moze da napravi bolji film' u najmanju ruku smesan ili pak namerni trol, mislim, eto, nije me sramota da odmah kazem da ne bih znao da napravim nikakav film jer ne znam to da radim.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je film totalno ok, po pricama sam ocekivao nesto mnogo gore, ali ustvari mozda ima par scena koje su "bljak", tako da te price "strasno, negledljivo, djubre itd" ne piju vodu ... svakako vredi pogledati !

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

film nije originalan, odavno postoji koncept snuff filmova, samo sto je ovde iz malo drugacijeg ugla, prica o snimanju takvog filma, a ne sam film. Nista duboko nisu oni ovde predstavili, najobicniji hack and slash...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Al skroz je kul kako su svi u fazonu "svaki retard bi mogao da napravi bolji film"... PA sto nije napravio neko bolji film? lol

Evo daj mi toliki budzet, nije problem popushitju ti i sve shto ide uz dobijenje budzeta u ovoj zemlji pa cu da ti napravim bolji film.

bez frke, ili sachekaj da dobijem na lutriji ili popushim nekom drugom :)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

znam da su kritika i stvaralastvo dve potpuno razlicite stvari. ali sa obzirom da si napravio sampanjac i krst, i verovatno smatras da taj film ili neki sa slicnom "pricom" ima potencijala da bude dobar (jbg nemas budzet, vremena) zar nije malo glupo da hejtujes sve sto pogledas?

Link to comment
Share on other sites

znam da su kritika i stvaralastvo dve potpuno razlicite stvari. ali sa obzirom da si napravio sampanjac i krst, i verovatno smatras da taj film ili neki sa slicnom "pricom" ima potencijala da bude dobar (jbg nemas budzet, vremena) zar nije malo glupo da hejtujes sve sto pogledas?

Zapravo hejtujem jako malo filmova, jedino Srpski Film i Kick Ass.

Uglavnom me revolutuje kad se napumpa neki film "dobar da prodje sat i po vremena zhivota" da je "EPIC MASTER PIECE" poput ta dva...zapravo sem ta dva mi ne pada nijedan drugi film koji hejtujem. Chak volim neke epske treshine (koje kontam masa ljudi hejtuje) poput Drakule 3000 i Megida...jer su tolke treshine da se upishash od smeha :DDD

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Drugim recima... hejtujes film zato sto ti se ne svidja, lol. Iskreno sad.. imam par drugova koji studiraju vec FDU uveliko, i video sam njihove radove za prijemni za rezhiju i za Sampanjac i Krst su realno remek-dela. Ne znam kolko si vremena ulozio i truda, ali ako je to tvoj maksimum, onda mi je jasno zasto ti se ne svidja Srpski Film. Nije umetnost za svakoga i za svaciji stomak.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Drugim recima... hejtujes film zato sto ti se ne svidja, lol. Iskreno sad.. imam par drugova koji studiraju vec FDU uveliko, i video sam njihove radove za prijemni za rezhiju i za Sampanjac i Krst su realno remek-dela. Ne znam kolko si vremena ulozio i truda, ali ako je to tvoj maksimum, onda mi je jasno zasto ti se ne svidja Srpski Film. Nije umetnost za svakoga i za svaciji stomak.

Ah onda mozhesh ipak da se bavish filmskom kritikom i ekonomijom, poshto si ipak postavio pravo pitanje...taj film je negde 3% onoga shto je planirano, u tome je i cela stvar :) (zashto sam ja zadovoljan njime)

btw koja upisna godina FDUa?

Kao shto rekoh da se ne tura u 'Holivud' dao bi mu 8/10, al na nivou holivuda je 1.5/10...film sam po sebi meni nit smrdi nit mirishe, za srpsku kinematografiju odlichan, za stranu teshko njesra. Shodno da se turao u stranu i pumpa ko da je za strano trzhish ne znam ti ni ja shta onda sam revoltiran i hejtujem ga jer je trulo nishta za strani film

Zamisli sad da ja pricham kako je Sampanjac i Krst DRAGULJ srpske kinematografije, i josh to prochitash u novinama...ne bi te nerviralo? Eto to radi Srpski Film samo na svetskom nivou.

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ajde prestani da ponavljas kako je za holivudske arsine ovoliko vredan a za neke druge ovoliko, sam kocept takvog poredjenja je u korenu retardiran, sto ti je indirektno objasnio dulio na pricajte topiku, i bode u oci jer pokazuje koliko pausalno ocenjujes kinematografiju generalno (pa i nasu).

ista je prica bila kad si i mene hejtovao za onaj klip, dajes sebi za pravo da indirektno nazivas druge nesposobnim idiotima ako im se svidja nesto sto je po tebi sranje, ili ako urade nesto sto bi ti hiljadu puta bolje, i onda naravno uslede reakcije.

sasvim je okej da ti se nije svideo film, problem je sto si preterano arogantan u svojim stavovima i to generalno iritira ljude. tvoji sudovi su tvoji i ne moraju drugi da ih dele, no ti ih i dalje nameces svima, ne znam zasto, velikim izjavnim recenicama koje impliciraju da je to sto si ti rekao jedina pisana istina na ovom svetu. dakle, tebi je po holivudskim (rofl) standardima film tesko govno, zamisli nekom drugom nije, ti bi (rofl) uradio mnogo bolje s' istim parama (koje su, kol'ko sam upoznat, prilicno male, ne mogu sad da se setim tacno 'de sam to video), eto, mi ostali ne bi, pa smo zadovoljni kvalitetom rezije i ostalim parametrima filma od ovih budala koje su zavrsavali kojekakve skole koje nisu htele tebe da prime (zavera, i say). 

a tvoje kritike su prajsles; ili udaras na fundamentalne koncepte ili zameras stvari koje su, po svojoj prirodi, jako subjektivne, i koje bi, pa da si najcenjeniji kriticar, morao dobro da razmislis pre nego sto napises. ponasas se bahato kao da si u ime celog foruma deklarisao da je film govno i nije ti jasno sta te svi hejtuju, a u realnosti je sasvim ocigledno.

mogao si jednostavno da napises "e, meni se flim nije svideo zbog toga i toga, moje misljenje je da je film govno tesko zbog toga i toga, thanks for reading", ili si mogao da se opredelis za opciju "JE BO TE KAKVO SRANJE SUNCE TI JEBEM, KAKO SU GLUPI ONI KOJI PRAVE OVO JAOJ PA JA BI' SA TIM PARAMA NAPRAVIO MESAVINU SAW-A I SIBIRSKOG BERBERINA I VI TO SVI DOBRO ZNATE AMIRITEGAIZ", ali ti ne bi bio dred kada ne bi izabrao ovo drugo. :/

:-)

Link to comment
Share on other sites

Ah onda mozhesh ipak da se bavish filmskom kritikom i ekonomijom, poshto si ipak postavio pravo pitanje...taj film je negde 3% onoga shto je planirano, u tome je i cela stvar :) (zashto sam ja zadovoljan njime)

btw koja upisna godina FDUa?

Kao shto rekoh da se ne tura u 'Holivud' dao bi mu 8/10, al na nivou holivuda je 1.5/10...film sam po sebi meni nit smrdi nit mirishe, za srpsku kinematografiju odlichan, za stranu teshko njesra. Shodno da se turao u stranu i pumpa ko da je za strano trzhish ne znam ti ni ja shta onda sam revoltiran i hejtujem ga jer je trulo nishta za strani film

Zamisli sad da ja pricham kako je Sampanjac i Krst DRAGULJ srpske kinematografije, i josh to prochitash u novinama...ne bi te nerviralo? Eto to radi Srpski Film samo na svetskom nivou.

Ne razumem za filmsku kritiku i ekonomiju? Sad ti meni pricas sa svoje pozicije kako sam ja nesposoban da se bavim time? Jel si zavrsio ekonomiju? FDU? Reziju? Filmsku kritiku? Ili jednostavno si zainteresovan za sve to pa eto tako volis da raspravljas o tim temama (jelte, film i ekonomija). S pozicije zainteresovanosti... mogu da kazem da nisam filmski kriticar, niti ekonomista... s druge strane, sa pozicije obrazovanja i opsteg znanja i kulture mogu da ti drzim casove i jednog i drugog, jelte, zbog zavrsenog fakulteta. Znaci merenje pishica tu ne pije vodu.

Sto me dovodi do sledece stvari.... tvoje misljenje je subjektivno (kao i moje da se ne lazemo), ali tvoja pozicija je ista realno ko i moja, ili svakog drugog ko nije dovoljno obrazovan da kritikuje umetnost (na moju srecu, ja imam neko obrazovajne iz polja razumevanja umetnosti.. ne filma, ali umetnosti kao kategorije).

Dakle, tvoja kritika filma je "trulo" i "nije na nivou holivuda" , "nit smrdi nit mirishe" itd.... iz toga ja zakljucujem da niti si razumeo film, niti si u stanju da ga razumes cak i da hoces. Sad... ti pominjes Krst i Sampanjac i poredis ga sa Srpskim filmom... tu ti je fejl u startu, mislim ta 2 se ne porede ni u jednom svetu ili paralelnom univerzumu, nisu ista kategorija jednostavno.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

kick-ass sabija i srpski film i krst i sampanjac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kucaj i serbian movie ako ne uspes, tako sam ja nasao. bice jos i nekih drugih filmova koji su u fazonu "serbian movie, you know, movie from serbia", al' trebalo bi da bude i ovaj

Probao sam serbian movie, al nista. Tako sam nasao sedam i po i kad porastem bicu kengur.

Ovo Docino je upalilo. Hvala ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...