Jump to content

Lost


Guest

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Totalno predvidiva epizoda, samo mi nije jasno ko ih je jurio čamcem i otkud sada i onaj lik da je već bio na ostrvu(što priča sa mrtvim dušama).

nije toliko predvidiva epizoda koliko je bilo jedno 5-6 potpuno predvidivih dijaloga koji mi nekako nisu svojstveni lostu. ko da je neko drugi radio scenario

btw lol sojerovi emo momenti su mi totalno "get outta here!" bash su ga usrali kao lika

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam da prelistam hard captioned E02 i prosto se nerviram koliko stvari je gotovo nemoguce povezati...

Npr, baba sa kraja druge epizode, Eloise Hawking (neko je vec davao link) se predhodno pojavila u S03E08 kao prodavachica nakita koja je odbila da proda Desmondu verenichki prsten...

Kako sam kog djavola ja toga trebao da se setim...

Link to comment
Share on other sites

[:0]

Well, let's get started !!!!

malo su smorili u pocetku sa jinom, ali zato poslednjih 10ak minuta :OOO

sta se to desilo sa mirinom ekspedicijom u onom tempestu?

da li mozda na ostrvu postoje dve struje? jedna 'dobra' koju predvode jacob-kristijan-ben i druga za koju se ne zna tacno ali je povezan black smoke? ili samo lupam :D

i sto se ben zacudio kada je dez pitao 'da li i vi trazite faradejevu majku?' ???

sve u svemu, sledca epizoda OBECAVA!

e da, i kako to sada odjednom ne moraju svi da se vrate? kao daj sta das... i ovo troje je dovoljno ....

Link to comment
Share on other sites

Ako je verovati francuzu, "čudovište" čuva onu tvrđavu?! Ok, jedan deo misterije je otkriven. Da li ste primetili da su hijeroglifi isti kao oni u stanici gde je dezmond ukucavao brojeve!

20090212-x46eqsnijig3r8ft2c38y3jg3b.png

i kako je ostrvo ili čudovište promenilo francuze ?

sve u svemu, odlična epizoda.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nekako me nerviraju ti JAO JAO NECU DA SE POMIRIM SA OVIME momenti koje likovi naprsno imaju (da li ne mogu da ih odglume dovoljno dobro ili nemaju podlogu u prichi - ne mogu se odluchiti) no ono shto mi je drago jeste da je sojer opet retard :). "you hoping for a subway?"

nego,

pitao sam se kada ce se dzhejkob pojaviti :) i drago mi je da nije neki novi lik nego su manipulated dead u pitanju + zhao mi je do jaja shto je sajid odlepio, on je mega wtf omg lik i treba ga imati shto vishe u seriji!

kapiram da se ben zachudio na "faradejeva majka" jer mozhda kapira da je dezmondove zhene otac povecan sa njome ovako ili onako. inache mnogo mi je retardiran onaj momenat sa ridjokosom da joj je faradej rekao neshto i tako to. sad vec previshe previshe komplikuju

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Kad ce vec jednom da objasne kako su Faradej i Majls vec bili na ostrvu? Majlsu curila mu krv iz nosa pre nego vecini sto po nekoj logici ako je to tacno znaci da je bio duze na ostrvu od vecine ...

aaaaa jos samo 24h aaaaaaaa

ladno ni majls nema jednu nogu

kolko ja vidim njemu je noga iza konzerve? il se tripujem?

2ag6ex3.jpg

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...