Jump to content

zanimljive slike


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne volis yamahu?! ti imas nekih gadnih problema. :D

Imam,nisam naložen pričom kako je Jamaha omg najjači motor ikada jer ga vozi Valentino Rosi najveći car ikada.

Po kvalitetu je još uvek ispod Suzukija,a da ne pričam o Hondi.

Neecola,Mohi vozi Jamahu :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Imam,nisam naložen pričom kako je Jamaha omg najjači motor ikada jer ga vozi Valentino Rosi najveći car ikada.

Po kvalitetu je još uvek ispod Suzukija,a da ne pričam o Hondi.

Neecola,Mohi vozi Jamahu :D

a ja sam nalozen? ako me nesto smara, to je moto gp. to sto si izjavio da je po kvalitetu ispod suzukija bllalblal je zato sto ti je neko rekao ili si cuo negde.

ja ti iz licnog iskustva kazem da je yamaha r6 jedan od najlepsih motora u klasi za voznju.

a to za kvalitet veze nema s vezom, sta kao yamaha ce da ti se sjebe, ne razumem, nije kvalitetna?

da se razumemo, ja ne favorizujem yamahu nista posebno, svi ti motori sto si naveo su odlicni, ali ne postoji razlog zasto je neko ne bi voleo, a da nije iz nekog pogresnog tripa.

Link to comment
Share on other sites

a ja sam nalozen? ako me nesto smara, to je moto gp. to sto si izjavio da je po kvalitetu ispod suzukija bllalblal je zato sto ti je neko rekao ili si cuo negde.

ja ti iz licnog iskustva kazem da je yamaha r6 jedan od najlepsih motora u klasi za voznju.

a to za kvalitet veze nema s vezom, sta kao yamaha ce da ti se sjebe, ne razumem, nije kvalitetna?

da se razumemo, ja ne favorizujem yamahu nista posebno, svi ti motori sto si naveo su odlicni, ali ne postoji razlog zasto je neko ne bi voleo, a da nije iz nekog pogresnog tripa.

Nisam rekao da si ti naložen,nego se Jamaha obično voli jer ljudi padaju na njihov dobar marketing.

Nisam rekao da je Jamaha raspad motor,ali ako ga porediš sa ostalim japancima,garantujem ti da će se,pod istim tretmanom,raspasti pre jedne Honde ili Suzukija. Kawasaki je ipak poslednji što se kvaliteta tiče.

Koliko si ti motora to vozio kad možeš da kažeš da je r6 najlepši za vožnju i na osnovu čega donosiš zaključak da sam ja priču o kvalitetu čuo od nekog ?

Kakve veze ima moto gp sa modelom r1,ja sam Rosija naveo kao lice koje se pojavljuje na reklami za r1?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

suzuki>>>all!...jel tako mohi:)

Stara ljubav zaborava nema! Al prodao sam suzukija davno :P

Imam,nisam naložen pričom kako je Jamaha omg najjači motor ikada jer ga vozi Valentino Rosi najveći car ikada.

Po kvalitetu je još uvek ispod Suzukija,a da ne pričam o Hondi.

Neecola,Mohi vozi Jamahu :D

Hellyeah!

ttr2.jpg

a ja sam nalozen? ako me nesto smara, to je moto gp. to sto si izjavio da je po kvalitetu ispod suzukija bllalblal je zato sto ti je neko rekao ili si cuo negde.

ja ti iz licnog iskustva kazem da je yamaha r6 jedan od najlepsih motora u klasi za voznju.

a to za kvalitet veze nema s vezom, sta kao yamaha ce da ti se sjebe, ne razumem, nije kvalitetna?

da se razumemo, ja ne favorizujem yamahu nista posebno, svi ti motori sto si naveo su odlicni, ali ne postoji razlog zasto je neko ne bi voleo, a da nije iz nekog pogresnog tripa.

Nijedan motor u toj klasi nije lep za voznju. :D

Btw generalno vazhi misljenje da je honda najkvalitetniji japanac pa onda suzuki yamaha i kawa ali ne znam koliko se to odnosi na nove zujke posto su ti zakljuchci uglavnom na osnovu honda afrika twin suzuki dr-a i njima slicnim modelima koji su neunistivi ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da si ti naložen,nego se Jamaha obično voli jer ljudi padaju na njihov dobar marketing.

Nisam rekao da je Jamaha raspad motor,ali ako ga porediš sa ostalim japancima,garantujem ti da će se,pod istim tretmanom,raspasti pre jedne Honde ili Suzukija. Kawasaki je ipak poslednji što se kvaliteta tiče.

Koliko si ti motora to vozio kad možeš da kažeš da je r6 najlepši za vožnju i na osnovu čega donosiš zaključak da sam ja priču o kvalitetu čuo od nekog ?

Kakve veze ima moto gp sa modelom r1,ja sam Rosija naveo kao lice koje se pojavljuje na reklami za r1?

vidis, ja tu reklamu nisam ni video, vec sam mislio na to da je rossi prestavnik yamahe u moto gp-u.

nije da se ja ne slazem za to da je ona "manje kvalitetna" od ovih, ali je besmisleno porediti motore na taj nacin, jer su to motori koji se voze par sezona, tako da tesko da ces doci do situacije da ti se raspadne. :D na osnovu toga sam i zakljucio da si to cuo od nekoga. :)

vozio sam sve koje si ti naveo u toj klasi: r6, cbr600rr, k8 600.

edit: @mohi:

od nekoga ko vozi kros i ne mozes da ocekujes drugi odgovor. :D

Edited by skrimke
Link to comment
Share on other sites

edit: @mohi:

od nekoga ko vozi kros i ne mozes da ocekujes drugi odgovor. :D

Ovo na slici nije kros nego enduro sa supermoto tockovima od ktm-a.

Cross mi je aprilia rx125.

Vidim smajli ali jel zhelish da zapravo raspravljamo o udobnosti zujalica?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pricajte nam o motorima jos

pogotovo me jamaha zanima

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Da vam Dread pojasni zashto je Yamaha > All.

Za razliku od drugi motora, primarna serija Yamahe - R, ima shiri zadnji deo.

Najobichnijom dedukcijom se dolazi do toga da pichke vishe shire noge na Yamahi R1/R6 i verovatno R125 nego na ostalim motorima.

Case closed.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...