Jump to content

Rukomet


grb1tj

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i meni isto,bas me interesuje kakvi ce sad retardirani naslovi da se pojavljuju na indexu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ko je gledao na hrt-u finale zna kakvi ce naslovi da budu...''sudije nas unakazile!!12'' xD.Ali svi su se popalili redom kao i uvek i organizovali masovno slavlje zato sto ce da osvoje i onda su pukli pa je to bilo kjut i jadno u isto vreme.Nikad necu skapirati sto se tako nerealno lozi taj narod

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ali opet bez balica, metlicica/statijaznam

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Pazi kul je zbog toga sto su se ispalili (spremanjem velikog slavlja etc), ali me nervira nas mentalitet: "JAO STO VOLIM STO SU PRSLI, E BAS MI JE DRAGO, MOGU I DA CRKNU SVI KAD SU VEC TU AHHAAHAHAHAHAHA" i slicno. Samo pokazujemo da smo gori od njih.

qfft

Link to comment
Share on other sites

hm.Moram priznati da se ja ne slazem.Toliko su me iritirali celo prvenstvo da mi je zaista drago.Ne zato sto su oni Hrvati,nego zato sto bi isto tako navijao protiv nekog da je to bilo u recimo Zimbabveu.Nebitno.Ispali su najveci smradovi,kurchili su se celo prvenstvo i treba da puknu i pate.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sto se ne bih radovao sto su izgubili

pederchine ustashke, treba ih nukati x]

zato bi pokazivali prema njima bilo kakav oblik civilizovanosti? realno nema potrebe da se trudimo biti kao nesto iznad njih i cele situacije kada je realna situacija na 100ak km od nas... ko im jebe mater kazem ja

a realno rispekt imali su retko ponovljivu generaciju koja je na zalasku i to je to

ali za uspeh u bilo kom reprezetativnom sportu ipak treba imati svog coveka u vrhu...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sto se ne bih radovao sto su izgubili

pederchine ustashke, treba ih nukati x]

zato bi pokazivali prema njima bilo kakav oblik civilizovanosti? realno nema potrebe da se trudimo biti kao nesto iznad njih i cele situacije kada je realna situacija na 100ak km od nas... ko im jebe mater kazem ja

a realno rispekt imali su retko ponovljivu generaciju koja je na zalasku i to je to

ali za uspeh u bilo kom reprezetativnom sportu ipak treba imati svog coveka u vrhu...

prso si gadno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

lol radikal! ne brate ti si NARKOMAN!!

zasto se na bih radovao sportskom gubitku nekog ko me mrzi iz dna duse... poserem im se u usta

lol narkoman,dobro,ajmo dalje.

brate,ne postoje samo ustashe i chetnici.A ni shiptari.Mrznja radi mrznje je sranje.Ali dobro,ipak si iz Shapca.I jos radikal.Nuff said.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pazi kul je zbog toga sto su se ispalili (spremanjem velikog slavlja etc), ali me nervira nas mentalitet: "JAO STO VOLIM STO SU PRSLI, E BAS MI JE DRAGO, MOGU I DA CRKNU SVI KAD SU VEC TU AHHAAHAHAHAHAHA" i slicno. Samo pokazujemo da smo gori od njih.

Sto se tice nasih, skroz su dobri igrali (imajuci u vidu da su jako podmladjeni). Realno gledano, lepa buducnost je pred njima :)

cekaj znaci nije u redu da kazem da mrzim hrvate :D ? i ja sam gori zbog toga od njih ?:D kako to ?:D ja njih samo mrzim a oni su nama priznali kosovo proterali ljude ubijali i jos nas ubijaju i mene treba da bude sramota sto ja mrzim nekoga ko meni zeli zlo ?:D nikad ne mozemo biti gori od njih

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Šta se ložite, da se radovao gubitku neke leve zemlje bolela bi vas patka, ali je sada vidim nekulturno, jadno(najpopularnija reč prethodne godine) i seljački imati bilo kakvo loše mišljenje, a kamoli vidno ga pokazivati, prema zemljama i nacijama sa kojima smo do skora bili na nož u leđa. Ne treba zaboraviti, ali ni širiti dalje tu mržnju. Ipak je sve to još uvek sveže, pa biti ravnodušan prema ovakvim stvarima nije lako.Lepo je to ako ste za vreme tih dešavanja zabili glavu u pesak, ali neki nisu mogli ili nisu hteli, pa bilo bi tolerantno sa vaše strane da ih razumete, a ne da se pravite nešto kulturno superiorniji. Kapiram da će se dosta stvari izvući iz konteksta od strane onih koji misle da su prozvani, ali nisam pokušao nikoga da napadam već mi se jednostavno ne sviđa atmosfera na ovom topicu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

lol narkoman,dobro,ajmo dalje.

brate,ne postoje samo ustashe i chetnici.A ni shiptari.Mrznja radi mrznje je sranje.Ali dobro,ipak si iz Shapca.I jos radikal.Nuff said.

facepalm

ti zapravo ovde vidish prozivku

okej, urbani metro beogradjanine koji se shishash na fudbalerku, zivish brzo i ludo mlateci golom pishicom izmedju zapaljenih shankova gej barova, uspeo si, jer si beogradjanin

u svakom slucahju imam pravo da nepodnosim nekog konam je bio i bice stalna pretnja i da to iskazujem smeshnim prdenjem po nekom pishljivom forumu povodom njihove izgubljene rukometne tekme...a da to se danas zove RADIKAL!!! yea! koliko ste ispranih mozgova dechurlijo

jebe mi se za slobu radikale djindjice&boraniju, uvek i jeste, znam ko sam i sta sam i bez njih znam da cenim svoje poreklo i svoju tradiciju, znam da sam posten i ko mi to ugrozi normalno da cu ga zubima za vrat... zao mi je sto 80% ne moze da sagleda sebe i svoje i da krene da gura ovu srbijicu svojim radom i navijanjem! SRBIJAAA OLOLOOOLOOO

:)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

opustite se drugari :)

shto se tiche 'rvata:

kao shto su shvabe za Engleze 'bloody krauts',

Englezi za Shvabe 'englishe shweine'

tako smo mi za ustashe 'prljavi chetnici' (sa velikim kurchevima [:D] )

a oni za nas 'ustashke pichkeTINE'

[:D]

edit: and dets d vej its gona bi :)

edit2: mi smo Allied oni su Axis lol

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

facepalm

ti zapravo ovde vidish prozivku

okej, urbani metro beogradjanine koji se shishash na fudbalerku, zivish brzo i ludo mlateci golom pishicom izmedju zapaljenih shankova gej barova, uspeo si, jer si beogradjanin

u svakom slucahju imam pravo da nepodnosim nekog konam je bio i bice stalna pretnja i da to iskazujem smeshnim prdenjem po nekom pishljivom forumu povodom njihove izgubljene rukometne tekme...a da to se danas zove RADIKAL!!! yea! koliko ste ispranih mozgova dechurlijo

jebe mi se za slobu radikale djindjice&boraniju, uvek i jeste, znam ko sam i sta sam i bez njih znam da cenim svoje poreklo i svoju tradiciju, znam da sam posten i ko mi to ugrozi normalno da cu ga zubima za vrat... zao mi je sto 80% ne moze da sagleda sebe i svoje i da krene da gura ovu srbijicu svojim radom i navijanjem! SRBIJAAA OLOLOOOLOOO

:)

G! brate,nisam Beogradjanin kao prvo,jbg selja sam iz Panceva.Kao drugo,mislim da si ti taj koji je brzhi od nas dvojice.Kao trece,zapaljeni shank gej bara ili ne,ja ne moram da radim,ali DA,radim jer smatram da je tako ispravno,to mozda govori o mojoj svesnosti.I kao cetvrto,ja tebe do jaja gotivim i ti si jedan od likova koje mi bas krivo sto ne poznajem sa foruma,i namerno sam te ishejtovao za radikale jer ti je toliko stav pogresan u ovom slucaju tj. nisi svestan kako zvucis i bas si me smorio tvojim nacinom razmisljanja,hoces i mene da ujedes za vrat,ali ujedi me za onu hrvatsku polovinu :) Ili ubi mi kevu,ustashka kurva se infiltrirala jos 85te,svesna sta ce se dogoditi,da spijunira neprijatelja,samo mi cale toga jos nije svestan :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...