Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vidjen sam ja tamo svaki dan, posto idem u tu skolu :D

I da, razjasnjeno je sve, i won teh prize (koji je inace shish :D).

Pa, nisam ni mislio da ne ides u teslu. lol

Ja sam u ucionici do tebe (ka wc-u), samo suprotna smena, sa Deretom u odeljenju. Nego sam danas imao precas, pa sam te video... :P

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaoj, dobio sam i ja vizu! sledeći vikend divljanje po evropi!

JAO AJDE DA DIVLJAMO ZAJEDNO ^(oo)^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uff.. izgleda da sam konacno savladao temperaturu \o/

malo mogu da se izvucem iz kreveta i sednem za masinu, da opikam dotu/dve i da nesto uradim korisno :)

dobra stvar kad lezis i nemas pristup masini je sto uvek dodje dosta finih ideja, koje posle ne treba zaboraviti a treba realizovati :P

inace, bio jutros u bolnici, izvadili mi krv, al rezultati tek za 2 nedelje... neke uberanalize, hormoni il sta vec, pa kao mora da se ceka tako dugo.

u nedelju poslednja injekcija, a posle idem na pilulice [:D]

dokurca bash...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

e vidis brate, u bgu nema da nema seksa tri nedelje!

@ ivan

acorn mode > on

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

provalio da mi se pored zgrade otvorio fast food sa grckim specijalitetima...a giros sabija zivot...kao u grckoj ne ona govna sto se prodaju skoro svuda... posedujem srecu

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

provalio da mi se pored zgrade otvorio fast food sa grckim specijalitetima...a giros sabija zivot...kao u grckoj ne ona govna sto se prodaju skoro svuda... posedujem srecu

Zapravo ja sam najbolje girose mahom jeo...van Grchke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^ja jeo mozda cak i bolji u bugarskoj...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...